Bitcoin Universe - Který Bitcoin charakter jste vy | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Universe - Který Bitcoin charakter jste vy

Bitcoin Universe - Který Bitcoin charakter jste vy

Každý vesmír má své postavy. Vesmír Star Wars má rytířů Jedi, císařských vojáků a Wookiees. Pán prstenů vesmíru má bojovníky, kouzelníky a zloděje. Každá postava má svou specifickou roli, která udržuje tento vesmír v rovnováze, a Bitcoin vesmír není tak příliš neliší.

load...

Takže pojďme se podívat na různé znaky, které se účastní výborně Bitcoin vesmíru a pokusit se zjistit, který z nich vás nejlépe popisuje...

Bitcoin Evangelists

  Thechy

Techy je obvykle hardcore programátor, když se podívá na Bitcoin vidí Matrix. Chápe, co to je, jak je to postavené a algoritmy, které moc to. Dokáže vysvětlit, protokoly, které se používají k provedení transakce a různé šifrování jsou používány v průběhu celého procesu. Techy hraje důležitou roli, protože svého druhu vytvořený Bitcoin a bez něj by nebylo vesmír.

load...

  Obchodník

Po techy přichází Trader. Obchodník vidí Bitcoin jako investiční nástroj. Chápe techy vizi, ale také se dívá na Bitcoin z obchodního hlediska. Ví, jak analyzovat své výkyvy v ceně, když se pokusí odhadnout, kde se Bitcoin půjde dál. Pokud Technici vytvořili Bitcoin vesmír pak Obchodníci jsou jeho motor. Jsou to ty, které ovlivňují směnné kurzy a objemy obchodu. Bez obchodníkovi Bitcoin by ještě další bláznivý nápad, že nikdo působí na.

  Podvodník

Hustler všimne obchodní příležitost v Bitcoin. Vidí Obchodníkovi v práci a chápe, že nový trh se objevuje. Hustler přijde s různými obchodními podniky a začínající souvisejících s Bitcoin. Bude nastavení webové stránky zpeněžit na myšlence. Zatímco jeho kamarád Obchodník je zaneprázdněn „hledal zlato“ on bude zaměřena na „prodat mu lopatu“. Hustler hraje důležitou roli v Bitcoin vesmíru, protože to je jediný znak, který vyvolává představu o Bitcoin novým uživatelům ve snadno pochopit způsob. To je způsobeno tím, že je prodavač v přírodě, a jako prodavač mu pochopit, že myšlenka Bitcoin musí být zjednodušeny, aby veřejnost.

load...

Bitcoin Uživatelé

  Kupec

Jeden ze dvou skupin uživatelů. Obchodník umožňuje slovo o Bitcoin šířit, když to umožňuje jako formu platby v jeho obchodě. Role obchodníka je velmi důležité, protože bez něj nebude kupující a proto žádný důvod pro existenci této měně. Obchodníci jsou tím, co dává Bitcoin je to skutečný výkon - schopnost být za něco stojí.

  Kupující

Každá osoba, která používá Bitcoins nákupu zboží je považováno za kupujícím. To by mohlo být návštěvník na e-commerce místě, jako je BitMit nebo někoho, kdo se snaží získat zbraně nebo drogy nelegálně. Kupující potvrzuje sílu Merchant diktuje pro Bitcoin výběrem to jako jeho měny. Ačkoli Kupující a obchodníci vypadat jako „prostý“ charakterů, bez nich by nebylo Bitcoin.

Bitcoin Dabblers

  skeptika

Skeptik je v podstatě douchebag. Ne proto, že je to špatný člověk, ale hlavně kvůli tomu, že kritizuje Bitcoin, aniž by věděl, co to je, nebo dokonce snažil se ji používat. Skeptici se obvykle dělají nevzdělaný příkazy jako „Bitcoins selžou, protože jsou nelikvidní“ nebo „Bitcoin selže jako měna, protože dodávka je ze své podstaty omezený“. Ale skeptik má také roli v Bitcoin vesmíru, on nám pomáhá pochopit, co lidé se bojí. Ten, kdo má prospěch co nejvíce z skeptik práce je podvodník, který chápe, jaké jsou běžné námitky proti měně a najde způsob, jak je neutralizovat.

   Tradiční instituce

Konečně se dostáváme k tradičním institucím. Banky, vlády, velké korporace, vše, co se pohybuje pomalu a nesnáší změny. Jsou to asi nejtěžší soupeř evangelisté Bitcoin obličej a v případě, že budou biti pak Bitcoin by vyhrál. Síla těchto institucí je silný a oni mohou dělat všechny druhy ošklivé věci z bandáž použití Bitcoin celá cesta k prostě není umožňuje převést peníze na Mt.Gox (pravdivý příběh).

Tak tady to máte, kompletní Bitcoin vesmír se svými různými znaky. Mají nápady na nové postavy? právě po nich v komentáři níže.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

Bitcoin výměny

Post ICO

Bitcoin Startup Scene Zahřívací, Platy zaplacené v Bitcoin a další

Post ICO

Rozpoznání Bitcoin pomalu získává páru i přes neúspěchy

Post ICO

Bitcoin je hlavní konkurent, říká nová zpráva, kterou vydala společnost MasterCard

Post ICO

Bitcoin služba HashingSpace otevřít datové centrum ve Washingtonu

Post ICO

Bitcoin: malé firmy mě milují, velké společnosti ne

Post ICO

Bitcoin je nejrychleji se rozvíjejícím odvětvím pro rizikový kapitál

Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Post ICO

BFL bitcoins být přesunut k soudně řízenou peněženku & prodal