Bitva v náručí, když se řecký kolaps stane bezprostředním | Czech.Lamareschale.org

Bitva v náručí, když se řecký kolaps stane bezprostředním

Bitva v náručí, když se řecký kolaps stane bezprostředním

Bitcoin se vyšvihla ze jen něco málo přes $ 240 v pátek na téměř $ 250 v neděli večer, označení jeden z 72 nejlepších výkonů v nedávné paměti. Takže co se Bitcoin na vzestupu?

load...

Zdá se, že investoři se opět rostou nervózní, protože v Řecku, kvůli vysoké pravděpodobnosti, že země bude chybět jeho miliardu platby dolar dluhu a mohla by být nucen k opuštění eurozóny. Výsledkem je, že obavy z runu na řecké banky jsou stále velmi reálné s dlouhými liniemi a prázdnými bankomaty byly hlášeny během víkendu.

Minulý týden řecká vyjednavači doslova vyšel z jednání s dalšími vedoucími představiteli EU a jednání nebyly kapotáž mnohem lépe, pokud tento víkend. Představitelé Evropské unie trvají na tom, že se snaží pracovat s Řeckem k vyřešení tohoto problému, ale řečtí představitelé tvrdí, že jejich evropské protějšky jsou příliš nepružné.

load...

Řečtí vyjednavači naplno odmítnuta poslední kolo požadavků, s pocitem, že jejich země už vzdal spoustu ústupků. Řecká vláda se ptát na další kolo financování, ale úředníci Evropské unie vyžadují zvýšenou úsporná opatření výměnou za financování. Mít nedokázal zabezpečit dohodu prostřednictvím jednání a odmítají instalovat úsporná opatření sama o sobě, řecký parlament odhlasoval uspořádat referendum, aby řecké lidé mohou rozhodnout.

S ohledem na katastrofální stav řecké ekonomiky a názory kynutí mnoha Řeků však bude s největší pravděpodobností poraženi navrhovaná úsporná mearues. Ve skutečnosti, když řecký premiér Alexis Tsipras řešit své lidi, nazval nároky „vydírání“, ale slíbil, že se bude řídit vůli řeckého lidu, kdyby měli hlasovat ve prospěch úsporných opatření.

load...

Také se zprávou brokethat Řecku udržet své banky uzávěrkou na začátku týdne, a že vláda je instalace kapitálové kontroly, aby se pokusili zastavit tok peněz. Masivní zovaných nadále tvořit v bankomatech, a odhaduje se, že méně než 40 procent z bankomatů stále mají peníze na ně. Vláda nyní zvažuje limity, kolik si lidé budou moci vybírat z bankomatu v daný den, a tento limit mohl skončit tak málo jako 60 eur.

Pokud Řekové táhnout překvapení a hlasovat pro úsporná opatření, nebo je dosaženo jiný typ smlouvy, existuje velmi vysoké riziko, že Řecko nebude možné, aby její dluh platby přijít v úterý. Pokud ano, budou finanční trhy se rozproudila, a možnost řeckého odchodu z eurozóny bude velmi reálný. To by mohlo povzbudit ještě více lidí hledat útočiště v Bitcoin, případně jízdě ceny vzhůru ještě dále.

Pro Bitcoin komunity, nedávný nárůst cen není ničím jiným než dobré zprávy. Nejen, že jsou Bitcoin investory hrabání v hotovosti, ale prostý fakt, že Bitcoin se stává měnou volbou pro lidi v době finanční krize je důkazem toho, že Bitcoin může a bude sloužit svému účelu. Nezapomeňte, že Bitcoin byl vytvořen Satoshi Nakamoto nabídnout alternativu k národní měně, která až příliš často podléhají finanční korupci politiků a byrokratů. Bitcoin, který je peer-2-peer měna nabízí jasnou alternativu, a teď to musí vypadat jako velmi atraktivní alternativu pro mnoho investorů, s ohledem na nedávný vývoj ceny rána.

S ohledem na stav globální ekonomiky a skutečnost, že v mnoha zemích, z Číny do Spojených států a dalších zemí západní Evropy, se potýkají s vysokou mírou zadlužení a stagnující růst, finanční turbulence mohla objevit se v budoucnu znovu. Jako národní měny ztrácí svůj lesk, Bitcoin by se mohl stát jedním z největších vítězů. Plně digitální, P2P měna nabízí mnoho výhod oproti národních měn.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin on the go: Zde je peněženka pro zařízení Android

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

10 rozbitých mýtů

Post ICO

Bitcoin platforma Cex.io oznamuje pauzu v těžbě oblačnosti kvůli nízkým ziskům

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Bitcoin nabízí spotřebitelům možnost volby a děsí je

Post ICO

Bitcoin a jiné digitální měny

Post ICO

Daňový úřad Austrálie (konečně) vydává pokyny Bitcoin

Post ICO

Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak

Post ICO

Bitcoin v Kanadě: proč místní obchodníci milují kryptocurrency

Post ICO

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency