Bitcoin Marketing pro Startup - 9 praktických kroků k Take | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Marketing pro Startup - 9 praktických kroků k Take

Bitcoin Marketing pro Startup - 9 praktických kroků k Take

Níže je uveden 9 podrobný návod k jakékoliv činnosti nebo uvedení do provozu se zabývá Bitcoin. Je to jednoduché, je to krátká a má zvláštní položky akce pro vás udělat na konci každého kroku. Užívat si.

load...

Krok 1 - Koho cílíte?

I kategorizovat vyhlídky Bitcoin buď jako „začátečníky“ nebo „důvtipný“. Samozřejmě mohou být rozděleny do mnoha dalších kategorií (tady je krátký příklad některých z různých typů Bitcoin), ale aby to jednoduché Využijme jen tyto dva. Vzhledem k tomu, Bitcoin je stále ještě v plenkách větší audiance cílit z nich je nováčci.

load...

Zaměřit audiance položku akcí:

Vytvořte alespoň 2 personasof vaši cílovou skupinu.

Krok 2 - Take marketingový přístup vzdělávání založený

Koncept Bitcoin je těžké pochopit. Fráze „Co je Bitcoin?“ Je páté nejhledanější fráze na Google ohledně Bitcoin (podle Plánovače klíčových slov společnosti Google). To znamená, že nelze očekávat, že někdo pochopit, co váš výrobek je asi jen tím, že používá slovo „Bitcoin“. I když se to může zdát jako nevýhoda to také otevírá velkou příležitost pro to, co se nazývá „Vzdělávání Marketing“. Výchovou své vyhlídky o Bitcoin a pomáhá jim porozumět lépe budete automaticky vytvořit spojení s nimi. To vám také změní zdroj pro ně, která posiluje svou pravomoc v této oblasti. Všechny výše uvedené dělá váš prodej mnohem jednodušší pozdě.

load...

Vzdělání akční přístup item:

Přidat kurz učit svým zákazníkům něco, co nevěděl.

Krok 3 - Help vaše vyhlídky ještě před žádostí o něčem 

Když lidé přijdou na své webové stránky je to většinou proto, že se snaží vyřešit nějaký problém. Mohlo by to, že chtějí koupit nějaké Bitcoins, nebo možná hledají nejlepší důlní zařízení Scrypt. Ať už there Problém je v tom budete muset najít způsob, jak jim pomoci ven dříve žádat o něco na oplátku. Například - pokud jste výměnu Bitcoin poskytnout kterémukoli nové Ověřený zákazník malé množství Bitcoins zdarma - jen tak budou moci vyzkoušet svůj první obchod, aniž byste museli utratit nějaké peníze. Pokud jste těžební společnost cloud - dát jim nějaké volné GHS tak budou moci vyzkoušet, jaké to dokonce znamená. Coindesk dává velkou příklad s jejich stát Bitcoin čtvrtletní zprávě.

Vypomáhat vaše vyhlídky položku akcí:

Zdarma vytvořit dárek dát svým návštěvníkům webových stránek (zde je náš příklad):

[Hcshort id = "13"]

Krok 4 - Klepněte do hlavních Bitcoin sociálních sítích

Připojit se ke všem z výše uvedených skupin, přidat něco nového nebo informativní jednou týdně.

Krok 5 - mluvit jazykem svého cílového publika

Pokud cílíte Bitcoin nováčky ujistit se, že nemluví „Bitcoinish“ - protože nebudou rozumět ani slovo říkáte. Nepoužívají Bitcoin žargon a nenesou vaše vyhlídky něco ví, že to souvisí s Bitcoin. Dokonce i výraz „decentralizovaný digitální měna“ je nejasný až 95% populace, když slyší to poprvé. Na druhou stranu - pokud jste se zaměřují na zdatné Bitcoiners, při použití terminologie Bitcoin vám pomůže zjistit vaši důvěryhodnost. Toto video je příkladem toho, jak vysvětlit, co je Bitcoin v jednoduché angličtině:

Ve svém projevu na položku jazyk akce:

Zeptejte se někoho, kdo je nového na Bitcoin pokud chápou své prodejní stránky.

Krok 6 - Použití SEO a cílové dlouhý ocas klíčová slova

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) pro specifické dlouhý ocas keywordscan pomůže získat velmi relevantní provoz. Skutečnost, že Bitcoin je nově vznikající trh opustilo mnoho klíčových slov nevyužitý. Například, pokud jste výměnu Bitcoin v Německu namísto cílové vysoce konkurenceschopných KWS jako „koupit Bitcoin“ Zkuste cílení dlouhý ocas klíčová slova jako „koupit Bitcoin Německu“ nebo „nejlepší výměnou Euro Bitcoin“. Aby bylo možné přijít s těmito dlouhý ocas klíčová slova uvažovat o problému lidé mají. Například zkuste cílení „, kde mohu koupit Bitcoin ve [své zemi]“. Hledání kolem fóra a použít funkci automatického doplňování Google se dozvědět, co vaši zákazníci hledají.

Akční položka SEO:

Udělejte si seznam 10 dlouhý ocas klíčová slova, které chcete cílit. Napsat vyhrazené místo pro každou z nich.

Krok 7 - Vytvořte si produkt pro komunitu Bitcoin

Jedním z nejlepších způsobů, jak vytvořit svou značku, je mít jiné webové stránky, které schválí. Vybudování „produkt pro komunitu“ Je to skvělý způsob, jak přimět lidi mluvit o vás. Například Coinbase pomohl vytvořil BTC nabídku - zdarma BTC telegraf, který vám ukáže nejnovější cena od svých stránkách. Preevis vynikající bezplatný nástroj, který převádí Bitcoin na jiné cuurencies. Vytvořili jsme CoinLlama- Bitcoin cena vyhledávač, který vám umožní najít nejlepší ceny při nákupu Bitcoins.

Bezplatný produkt akční položka:

Přemýšlejte o výrobku týkající se vašeho startu, které jiné weby se spojit nebo vložit.

Krok 8 - budovat vztah s obry Bitcoin PR

Naštěstí pro nás není mnoho PR obři v Bitcoin aréně, ve skutečnosti, že mohu počítat jen 3: Coindesk, Crypto Coin News (také známý jako CCN) a DC Magents. PR nikdy nebyl můj nejsilnější oblek, ale to, co jsem se naučil, je, že stejně jako to, co jsme si povídali o návštěvnících -Musíš dát před vámi něco ptát na oplátku. Nejlepší taktika zde by bylo najít konkrétní reportér a ne přiblížit obecnou podporu e-mail. To lze provést pomocí rychlého LinkedIn hledání. Poté, co že je čas na obávané studenou e-mailem (hroty, na kterých lze nalézt zde).

PR budování vztahů akční položka:

Najít Bitcoin reportéra a odeslat ho studený email o vaší společnosti.

Krok 9 - Nebuďte anonymní!

Jedním z největších důvodů, proč lidé mají strach z Bitcoin je to z důvodu, že je to vztah k nezákonné činnosti a podvodů. S cílem získat důvěru svých zákazníků vaše musí být transparentní o vaší společnosti. Po Mt.Gox platební neschopnosti lidé jsou dvakrát tak opatrný s tím, kdo věří a je-li něco, co vám zdá stinný budou odejít.

Odstraněním anonymity položku akcí:

Vytvořit „O“ stránky pro vaši firmu, zobrazující hlavní postavy a jejich profily LinkedIn.

Budovat autoritu ve svém oboru - je tu stále prostor pro to.

Chcete-li součet věci do pořádku, na krásných věcí, o Bitcoin prostoru je, že je stále ještě v plenkách a je tu velký prostor k růstu. Pokud je vaše strategie je vybudovat autoritu ve svém oboru, pak bude mnohem jednodušší převést své návštěvníky v platící zákazníky. Pomůže také všechny ostatní taktiky, jako je SEO, SEM a sociální média marketing. Chcete-li se dozvědět více Bitcoin marketingové taktiky, že jste vítáni přečíst náš 99Affiliates blog. Není mnoho lidí, mít čas sledovat na schodech jsme právě na které se vztahuje, ujistěte se, že jste vyčnívat z davu, přijmout opatření.

load...

Související zprávy


Post ICO

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Post ICO

Bitcoin horníci a investoři nejsou peníze vysílače, říká FinCEN

Post ICO

Blokáda Bitcoinových stránek v Rusku, kterou místní soud považuje za nelegální

Post ICO

Bitcoin mění odvětví sexu: Adult Way je nová platforma šetrná ke kryptokřivosti

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Bitcoin dosáhne nového milníku: 10 000 obchodníků Nyní přijímá měnu

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Bitcoinové zprávy 15. listopadu 2013

Post ICO

10 rozbitých mýtů