Blokáda Bitcoinových stránek v Rusku, kterou místní soud považuje za nelegální | Czech.Lamareschale.org

Blokáda Bitcoinových stránek v Rusku, kterou místní soud považuje za nelegální

Blokáda Bitcoinových stránek v Rusku, kterou místní soud považuje za nelegální

Tyto Bitcoin místa blockedby ruského úřadu Roskomnadzor v lednu jsou zpět online v zemi. Krajský soud Sverdlovsk Oblast, která se nachází v Nevyansk, je považován za blokádu stránek, které obsahují informace o kryptoměna souvisejících s nelegální.

load...

Původní rozhodnutí omezit veškerý přístup k webové stránky byla provedena na začátku letošního roku podle téhož soudu, po Roskomnadzor má (roskomnadzor) rozhodnutí blokovat platformy.

V té době se ruská média watchdog uvedl svůj záměr zastavit šíření kryptoměna v countrybecause jeho „příspěvek k růstu stínové ekonomiky.“

Místa ovlivněné rulling byly Bitcoin.org, Bitcoin.it, BTCsec.com (v současné době Bits.media), Indacoin a Coinspot.ru. Podle týmu v Coinspot.ru společnost neobdržela upozornění vysvětlující rozhodnutí soudu blokovat stránky, jako z 13. Ledna.

load...

Ale majitelé stránek se rozhodli bránit. V pozdních zástupců dubnových BTCsec.com a Bitcoinconf.ru zúčastnili inaugurační zasedání na Sverdlovsk Oblast soudu, který kopl-off proces k určení, zda blokáda byla legální.

„Celý Studie se zúčastnilo zjevné nedostatky. Jeden by si měl uvědomit, že cryptocurrencies nejsou zakázány v Rusku nyní, a nejsou žádné informace o nich mohou být považovány za zakázané pro distribuci v rámci Ruské federace. Věřím, že stojíme na výhru,“Ivan Tikhonov, zakladatel Bits.media, řekl po předběžném šetření.

„Čekám na rozhodnutí blokovat BTCsec.com, které mají být zrušeny, jak jsem ji považovat za nezákonný,“ dodal. A měl pravdu.

load...

Ruský zpravodajský web Floklog.net reportsthat případě je druhou a poslední sezení u Sverdlovsk Oblast soudu, která se konala dne 15. Května, měl úspěšný výsledek. Porota sestavených vyšetřovat rozhodnutí Roskomnadzor je vybitá nařídit soudu, to považuje za blokádu nedovolené. Úplná zpráva vysvětluje rozhodnutí bude k dispozici příští týden.

To znamená, že pět míst blokovaných se brzy stane availableto ruských uživatelů znovu.

„Osobně jsem s výsledkem velmi spokojený,‚Tichonov uvedl po zasedání.‘Doufám, že tyto pozitivní posuny v chápání kryptoměna technologií bude pokračovat. Podle mého názoru, tím lépe lidé pochopili, co to je, bude lepší jejich postoj. K dispozici bude méně strachu a učení technologií. Oni by je mohl uplatnit, kde mohou být přínosem pro lidi.“

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin je agorista

Post ICO

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Post ICO

Bitcoin Pizza Day Celebration pro dětskou nemocnici Bernard & Millie Duker

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange

Post ICO

Bitcoin může být příčinou smrti online pirátství, předpovídá zakladatel Isohunt

Post ICO

Bitcoin herní místo bylo scammed za téměř $ 1 milion dolarů

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům