Bitcoin podvody | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin podvody

Bitcoin podvody

Bitcoin je revoluční nová měna. Bitcoin je možná první měna v novodobé historii, nebo dokonce celé historii, která se neopírá o národní vládou nebo centrální informační středisko. Místo toho, Bitcoin je podpořena kombinovaným výkonem globální on-line komunity. Bitcoin má svou hodnotu, protože pouze její členové věří, že to má svou hodnotu, ale neměli byste podceňovat sílu této víry. Výroba, výměny, transakce a převody jsou prováděny a monitorovány globální online komunitou. A veřejný kniha umožňuje každému, všude sledovat těžbu a transakce Bitcoin. Přesto to neznamená, že Bitcoin je odolný proti podvodům.

load...

Zatímco komunita Bitcoin a Bitcoin Foundation tvrdě pracovat, aby zajistily, že měna je v bezpečí, prostým faktem je, že tam jsou vždy svědomitě lidé, kteří chtějí, aby se dolar tím, že krade od ostatních. Pokud si nedáte pozor, někdo by mohl skončit krást vaše těžce vydělané Bitcoins. A možná ještě horší ze všech, protože Bitcoin je do značné míry anonymní systemwithout jakéhokoliv ústředního orgánu, je často téměř nemožné získat zpět všechny ukradené prostředky.

load...

Bruce Wagner: Důležité informace z Bitcoin Propagace nebo Sleazy zloděj?

Jedním z nejkontroverznějších jmen v komunitě Bitcoin je Bruce Wagner. Před několika lety pan Wagner byl známý jako jeden z nejsilnějších podporovatelů Bitcoin je. On se objevil na talk show, která byla zahájena kampaň YouTube, a udělal mnoho jiných věcí na podporu Bitcoin.

Ve stejné době, Wagner byl obviněn z toho, že část epické Bitcoin loupeži. Žalobci tvrdí, že zahájil Bitcoin peněženku s názvem MyBitcoin.com. Tato peněženka se stala poměrně populární před náhle zmizel z internetu. Pak místo rychle objevil a její manažeři vysvětlil, že web byl hacknut a oni budou moci vrátit uživatele pouze polovinu ze svých prostředků. Mnozí lidé tvrdili nečistou hru a tvrdí, že Wagner ukradl peníze, ne hackery. Zatím, Wagner zůstane za nevinného, ​​dokud není prokázána jeho vina, ale faktem zůstává, že mnoho lidí ztratilo hodně peněz od MyBitcoin.com.

load...

Bitcoin Pozor: Jiné Bitcoin podvody

Existují i ​​jiné podivné podvody tam taky. Jedna populární podvod je ukrást výpočetní výkon namísto Bitcoins sami. Vidíte, Bitcoins třeba „těženy“ pomocí počítačů. V podstatě lze říci, počítače jsou používány k řešení složitých rovnic, a je-li rovnice vyřešena, je vytvořen nový Bitcoin. Mnoho podvodníci byly nyní zavedením malwaru do nic netušící počítače a potom převzetí jejich hardwaru dělat těžbu Bitcoin.

Jen před několika měsíci v květnu (2013), hlavní skandál vypukl na online herní stránce, ESEA sportů. ESEA byl pohrával s myšlenkou, že běží Bitcoin mining software prostřednictvím on-line herní klienta, ale nakonec upustil od myšlenky. Vyšší management myslel, že to bylo příliš mnoho problémů za příliš malou odměnu. Bohužel, zaměstnanec firmy nesouhlasil a rozhodl se tajně spustit program. Online hráči začali všímat, že jejich stroje byly rychle zpomaluje za nevysvětlitelných důvodů. Nakonec lidé zjistili, že klient ESEA byl únos svůj počítač k těžbě Bitcoins. Jakmile se firma zjistila, že vyřadil maleware, daroval Bitcoins vytvořili, a nabídl opravit počítač něčí který byl poškozen. Zatímco tento podvod nakonec měl docela dobrý konec by měl zvýšit vlajku nás všechny počítače uživatele.

Je Bitcoin sám podvod?

Někteří dokonce tvrdí, že Bitcoin sám o sobě je podvod. Většinu času se tyto argumenty se soustřeďují na to, že Bitcoin není potvrzená nebo podporované centrální vládou, není přijat širokou řadou obchodů, a jeho hodnota není vázána ke komoditě. I když jsou tyto kritiky jsou relevantní, ale nejsou nutně usvědčující.

Mnoho komodity, jako je zlato, mají malou skutečnou užitnou hodnotu, ale jsou stále cennější. Proč? Jednoduše proto, že lidé si cení nich. A po tolika vlády zkrachovali nebo úplně rozpustil svou měnu, proč bychom měli věřit, že národní měny mají nějaký zvláštní privilegium? Je pravda, že pouze omezený počet prodejen přijímat Bitcoin, nicméně tento seznam roste.

Na konci dne Bitcoin je vysoké riziko investice. Přesto mnoho lidí dělali peníze z Bitcoin a mnoho dalších bude pravděpodobně dělat ještě více peněz v příštích letech. I když je zde velká šance, že Bitcoin mohl zcela zhroutit, v okamžiku, kdy se to jeví jako poměrně vzdálená, pokud vláda nebo nějaká jiná organizace rozhodne zahájit útok na měnu. Zatím dost lidí má důvěru v Bitcoin tvrdit, že je to tady zůstat.

load...

Související zprávy


Post ICO

Úvěrové půjčky proti půjčkám společnosti Fiat

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

Australané milují Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitcoin London 2013 je zde a my vám dáváme kompletní náhled

Post ICO

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Post ICO

Platforma predikcí Bitcoin Predictious nyní nabízí splátkové kontrakty

Post ICO

Jak 7.9 milionů lidí adoptuje Bitcoin na Blízkém východě

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Post ICO

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin je nejrychleji se rozvíjejícím odvětvím pro rizikový kapitál

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense