Rozpoznání Bitcoin pomalu získává páru i přes neúspěchy | Czech.Lamareschale.org

Rozpoznání Bitcoin pomalu získává páru i přes neúspěchy

Rozpoznání Bitcoin pomalu získává páru i přes neúspěchy

Bylo to rušné několik týdnů, pokud jde o právních a správních předpisů pro Bitcoin jít. New York je BitLicense šel do účinku, japonský soud rozhodl, že Bitcoin nemůže být vlastněna, a australská vláda nyní zvažuje uznává Bitcoin jako digitální měny. Ve skutečnosti, Austrálie se zdá být na nejlepší cestě se jeví jako jeden z nejvíce ‚pro-Bitcoin‘ vlád ve světě, kterým se země až do potenciálně stát centrem pro mezinárodní kryptoměna průmyslu.

load...

‚země protinožců‘ - již známý pro své pavoučí déšť bouře, jedovatých savců a dinosaurů velkých krokodýlů - dělal titulky v posledních dnech, kdy úředníci Senátu uvolňovaných dlouhou zprávu, která v podstatě souhlasí Bitcoin jako legitimní měně. Tato závěrečná fáze nastává poté, co australská vláda rozhodla, že Bitcoin byl nehmotné aktivum loni.

load...

Aby bylo jasno, probíhající debata o tom, zda Bitcoin je měna nebo aktivum není úplně o sémantice, ale má významné daňové dopady (více o tom později).

[Tweet_box konstrukce = "box_02"] V případě přijetí Bitcoin stále roste, tlak by se měl připojit k veřejným činitelům uznat Bitcoin jako měna. [/ Tweet_box]

Zatímco zpráva nepředstavuje skutečné změny v zákonech, to nabízí pohled do vyvíjejícího názoru australské vlády o Bitcoin. Důležité je, že kroky vládní rozpoznat Bitcoin jako měna by poskytovat BTC investice úlevu od australského pádný zboží a služeb daní, což má za následek mnoho Bitcoin transakce v podstatě bytí double zdaněné.

load...

Mezitím, v Japonsku

To je v ostrém kontrastu k rozhodnutí vyneseného v poslední době japonský soud rozhodl, že Bitcoin nemohl být ve vlastnictví, protože to bylo nehmotné aktivum. Rozhodnutí přišlo v rámci nedávných právních bitev, které zahrnují kolaps Bitcoin směnného Mt. GOX a byl vyroben okresního soudce, což znamená, že rozhodnutí by mohlo být zrušeno. Soud dospěl k rozhodnutí, protože pod japonským právem může být ve vlastnictví pouze hmotný věci, zatímco nehmotné věci mohou mít pouze přidělena práva. Avšak vzhledem k předem znalostí globální ekonomiky, tento pohled na vlastnictví se zdá být antiquatedand japonští představitelé již uznal mezery v zákoně.

Ostatní světoví lídři se také mluví o Bitcoin nedávno. Ruský prezident Vladimir Putin uznal, že digitální měny slouží užitečnému účelu, zatímco vysocí úředníci v Melindy a Billa Gatesových citovalo Bitcoin související technologie, jako jsou schopni zmírnit chudobu. Kombinovaná, všechny chvění poukazuje na rostoucí význam a důvěryhodnost Bitcoin.

Přesto, že „koláč na nebi“ zůstává plnohodnotným uznání měna pro Bitcoin, něco, co progresivní vlády již zvažuje a realizaci. Proč je oficiální status měna tak důležité? Jak budeme diskutovat, že se scvrkává do značné míry na daních.

Proč status daň je tak důležité

Získání statusu měny by byla obrovská výhoda pro Bitcoin a pravděpodobně bude podporovat jeho přijetí. Největší jediný přínos statusu měny je pravděpodobně daňové výhody, které přicházejí s tím, speciálně získává z směnáren, které obvykle nejsou zdaněny.

Řekněme, že jste evropský investor a zpět v roce 2011 jste si vyměnili 1.000.000 £ pro amerických dolarů. V té době jedno euro mohl koupit asi 1,4 $, takže byste se dostali 1.400.000 $ pro Váš £ 1 milión. Nyní řekněme, že v roce 2015 jste se obchoduje své dolary zpět do eur v běžných cenách. Protože hodnota eura dramaticky poklesl v průběhu několika posledních let, euro a dolar jsou téměř na stejné úrovni s sebou a budete dostávat 1.260.000 £ pro vaše 1.400.000 $.

Všimněte si, co se tady stalo? Výhradně prostřednictvím směnu měn jste udělali £ 260.000. To je docela dobrý zisk a ve většině jurisdikcích, že zisk nebude zdaněna. Pokud byl zdaněn směnu měn, bylo by to odradit převádět měnu, což samo o sobě by mohly ovlivnit obchod. Většina vlád se tak sníží na burzách daň měn (kromě Přitom by bylo velmi obtížné).

Majetek, na druhé straně, jsou často zatíženy vysokou daní, a teď mnoho vlád zvážit Bitcoin být přínosem. Kdyby ten stejný investor vzít své eur a koupil dům ve Spojených státech, které se pak ocení hodnoty, investor by s největší pravděpodobností dluží daně, když prodal dům.

Co se stane?

Nikdo neví, aby byl upřímný, ale impuls pro uznání měny roste. Ano, na několika místech učinily kroky dozadu, například v Japonsku, ale je důležité si uvědomit, že soudce ve věci jednoduše poznamenal, že současné zákony nepokrývají Bitcoin. Soudce také se zdá, že naznačují, že zákony musely být aktualizovány.

Se zvyšujícím se počtem vlád a světových vůdců uznávají potenciál Bitcoin Bitcoin a souvisejících technologií, pověst kryptoměna bylo roste. I když to není zárukou, že Bitcoin budou akceptovány jako měna, je to povzbudivé znamení. V případě přijetí Bitcoin nadále stoupat, což téměř se zdá být jisté, tlak by se měl připojit k veřejným činitelům uznat Bitcoin jako měna.

load...

Související zprávy


Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Post ICO

Bitcoin London 2013: Evropská láska k kryptoobchodu, nový bankomat a spousta začínajících společností

Post ICO

Bitcoin horníci a investoři nejsou peníze vysílače, říká FinCEN

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

Post ICO

Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní

Post ICO

5 úžasných příběhů Bitcoin sdílených redditory

Post ICO

Odborníci v oboru Bitcoin musí nyní urychlit vzdělávací úsilí

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů