Bitcoin předpověď počasí pro 2017 | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin předpověď počasí pro 2017

Bitcoin předpověď počasí pro 2017

Následující článek představuje názor autora a nepředstavuje jako investiční poradenství. Bitcoin je velmi volatilní měnu a jste uvedení svůj kapitál v riziku, pokud investuje do ní (stejně jako jakékoli jiné investice).

load...

2017 bude na nás dost brzy, takže by to mělo být žádným překvapením, že mnozí Bitcoin odborníků jsou s výhledem do budoucna na nadcházející rok. Vzhledem k tomu, že Bitcoin má vestavěnou funkcí, aby podpořila jejich cena vzroste v průběhu času, a vzhledem k rostoucí přijetí obou nevládních měn a digitálních měn, existuje spousta důvodů k optimismu.

Pochopení protiinflační rysy Bitcoin má zásadní význam pro pochopení jeho cenu. Bitcoin je cena již v květnu vážil „jen“ 450 asi $. V běhu až do nové nabídky pro vytěžených bloků je oddělen v ceně halfbitcoin začala stoupat, lámání $ 750 známky v polovině června. Bitcoin je cena klesla trochu od roku, ale je ještě asi 600 $, mnohem vyšší, než tomu bylo na začátku tohoto roku.

load...

Bitcoin odměna pro těžbu nebude snížena na polovinu až do začátku července v roce 2020. Bez ohledu na to, cena v Bitcoin bude pravděpodobně i nadále vykazovat rostoucí trend přes 2017. To neznamená, že Bitcoin nebude trpět nezdary, ale celkový trend linka bude pravděpodobně bod nahoru přes 2017.

Bitcoin Použití pravděpodobně zvýší dramaticky v roce 2017

Juniper Research, respektovaná výzkumná firma, předpovídá, že Bitcoin transakce budou triplein 2017 dosáhl přibližně 92 miliard dolarů. Juniper konstatuje několik faktorů, které by měly povzbudit zvýšenou přijetí Bitcoin v roce 2016 a až do roku 2017, včetně křehkosti čínského hospodářství, Brexit hlasování a průběžné problémy v Evropě, včetně vysoké nezaměstnanosti a špatné veřejné finance, a mnoha dalších otázkách.

load...

Jako národní vlády pokračovat v boji a globální ekonomika je vystavena vysokému riziku, je pravděpodobné, že stále větší počet lidí, kteří se budou snažit Bitcoin a dalších alternativních měn / investice. Bitcoin převzala plášť „bezpečného přístavu“ investice, vzhledem k tomu, že je bez vměšování vlády, a že nabídka je omezená. Vlády mohou zvýšit množství peněz v oběhu na skoro žádné rozmaru, čímž by se snížila individuální hodnota měnových jednotek. Bitcoin je dodávka, na druhou stranu, je již nastaven a nemůže být změněn.

V případě, že globální trh roste více turbulentní v následujících měsících (což je docela pravděpodobné), lidé mohou začít nouzové přistání na vodě své tradiční měny ve prospěch Bitcoin. To povede ke zvýšenému používání Bitcoin, a jak více lidí používá měnu, poptávka po ní bude stoupat, a ceny spolu s ním.

Bitcoin Cena předpovědi pro rok 2017

Daniel Masters, spoluzakladatel na multi-milion dolar Bitcoin hedge fondu, predictsthat Bitcoin zasáhne $ 4,400 do konce roku 2017. Masters věří, že Bitcoin přijetí bude i nadále zvyšovat, a více firem bude akceptovat to jako platební prostředek. Tato zvýšená přijetí bude poháněno investice do blockchain technologie.

Alan Donohoe, zakladatel Bitcoin Association of Ireland, udělal víc na zem predictionearlier letošního roku, což naznačuje, že Bitcoin zvýší na asi 800 liber známky. Tím by se dal Bitcoin až nad USD značkou $ 1,000, cenový bod, který Bitcoin poslední přiblížil (av některých případech zlomil), zpět v roce 2013.

CEO SpectroCoin Vytautas Karalevicius tvrdí, že Bitcoin transakce zvýší 10krát. Pokud se to ukáže být přesné, Karalevicius věří, že Bitcoin zvýší na asi 1800 dolarů na $ 1900. Toto je založen na korelaci mezi Bitcoin obrat a cenu, kterou jsme obecně viděli doposud.

Banker předpovídá $ 600 pro rok 2016, zdvojnásobit v roce 2017

Na začátku roku analytik Wedbush Securities, Gil Luria, předpovídal cenu asi 600 $ v roce 2016. Jak teď, Luria predikce je do značné míry na místě, jak se Bitcoin byl trendů na zhruba 600 dolarů dolarů během několika posledních týdnů, Luria se domnívá, že Bitcoin bude i nadále růst jako médium transakce, další předpovědi, že do značné míry se zdá být v pořádku.

Pro rok 2017 Luria předpovídá, že cena Bitcoin bude opět zdvojnásobí. Ve skutečnosti, Luria se domnívá, že cena Bitcoin bude v podstatě zdvojnásobí po celou cestu až do roku 2025, což by znamenalo nárůst o 4500%! Pokud tato predikce se ukáže být správná, investoři by mohl přinést obrovské výnosy.

Tři faktory, které by mohlo urychlit růst Bitcoin

Vinny Lingham, generální ředitel Civic, předpovídá, že Bitcoin mohl zasáhnout $ 3.000 2017 Lingham předpovědi jsou obzvláště pozoruhodné, protože to udělal jméno pro sebe tím, že je ochoten konstatovat kontrárních názory, a bylo přesně předpovědět poklesy cen Bitcoin je. Nyní však Lingham věří, že zbytek roku 2016 a 2017 bude velmi dobré roky pro Bitcoin.

Lingham předpověď se přijde na třech faktorech. Za prvé, venture kapitálové investice do Bitcoin a blockchain technologie nyní trumfl miliardu dolarů, a jak více společností investovat, využívání a přijetí Bitcoin pravděpodobně zvýší. Za druhé, „short squeeze“ se může tvořit jako lidé, kteří zkrat Bitcoin mohou být nuceni kupovat bitcoins splácet své krátké sázky. Za třetí, Bitcoin bude i nadále využívat přírodní inflaci vzhledem ke své omezené zdroje.

Lingham také naznačuje, že závody ve zbrojení by útěk jak se vlády rozhodnou začít skupovat Bitcoin. Zatím se většina vlád vyhnul Bitcoin, ale jak se zvyšuje přijetí, mohou se dostat do hry. Jít

Důležitá Upozornění: Odborníci může provádět samoobslužné Předpovědi

Mnohé z předpovědí učiněných výše přicházejí od lidí, kteří mají samostatně sloužící zájmům, a v případě Bitcoin náhle dramaticky zvýšila by velmi prospěšné. Zatímco mnoho odborníků lze dělat poctivé předpovědi, nemůžeme vyloučit, že některé z nich mohou být jednoduše snaží foukat teplý vzduch na trh ohřívat věci.

V některých extrémních případech, „experti“ předpovídali, že Bitcoin mohl zasáhnout $ 35,000 nebo více v blízké budoucnosti. To se však zdá nepravděpodobné. Tím, že taková obrovská předpovědi však lidé mohou rozvířit pot a možná posílit trhy, to vše při zajištění toho, že jejich jméno je předán kolem.

Lámání na $ 1,000 dolaru Mark je velmi možné

Většina odborníků předpovídají, že Bitcoin zlomí $ 1,000 v roce 2017

To by znamenalo, cena, kterou Bitcoin může skutečně zdvojnásobit odkud se obchoduje na právě teď. Takové prostředky by představovalo mimořádné množství růstu. Tyto výnosy jsou také velmi pravděpodobný.

Existuje několik klíčových faktorů, ve hře. Za prvé, globální ekonomika je na řídké periferii důvodů a Bitcoin je bezpečné útočiště měny / pohledávka. V případě, že globální ekonomika se hit hrubou záplatu, která je velmi pravděpodobná, pak Bitcoin a další bezpečné útočiště aktiva a měny budou mít podporu.

Za druhé, mnoho vlád, včetně Japonska a eurozóny, které se účastnily kvantitativního uvolňování. To znamená, že se zvýší jejich peněžní zásobu tím, že vytvoří peněz a nákup nových aktiv. Tím se zvyšuje inflaci a povzbuzuje lidi, aby investovali do věcí, jako Bitcoin.

Za třetí, rostoucí počet společností, a zejména maloobchodníci, které užíváte zájem o Bitcoin. Jiní jsou také zajímavé blockchain technologií. Jako zájem roste, bude přijetí šíří, a protože stále více lidí používá Bitcoin, měly ceny vzrůst.

Takže zatímco $ 5,000 ostatní čísla jsou možná trochu přehnaně optimistický, $ 1000 se zdá být velmi rozumná. A je-li hlavní události se rozvíjejí, jako je globální recese, nebo významné společnosti, jako je Amazon oznámil, že bude přijímat Bitcoin, který zná ty $ 5,000 dolaru předpovědi nemusí vypadat tak horliví po všem.

Pokud máte nějaké myšlenky o Bitcoin je cenou za rok 2017 bych rád slyšet v komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

3 miliony dolarů za pouhé čtyři dny: zákazníci běží na získání Bitcoin těžebního zařízení od společnosti KnCMiner

Post ICO

Bitcoin v Kanadě: proč místní obchodníci milují kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Bitcoin Investment Trust se stala prvním veřejně obchodovaným kryptoobchodním fondem

Post ICO

Platby Bitcoin a hornictví jsou na TigerDirect realitou

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

Bitcoin horníci a investoři nejsou peníze vysílače, říká FinCEN