Platforma Bitcoin CoinJar zajišťuje první velké investice v Austrálii | Czech.Lamareschale.org

Platforma Bitcoin CoinJar zajišťuje první velké investice v Austrálii

Platforma Bitcoin CoinJar zajišťuje první velké investice v Austrálii

Bitcoin exchangeand peněženka služba CoinJar právě zajištěné kolo kapitálové investice v hodnotě $ 500.000 AUD, poskytnutou z několika významných technologických investory Australana.

load...

Kos Ventures, v čele s Niki Scevak, vede investici, která zahrnuje také podnikatele, jako Torsten Hoffman, Guy King a Bevan Clark. Vývojář her Rob Murray a výrobní technologie investor Chris Hitchen jsou také součástí skupiny, podle tiskové zprávy.

Platforma, se podařilo z Melbourne a vytvořil Asher Tan a Ryan Zhou, umožňuje uživatelům nakupovat a prodávat Bitcoins, provádění transakcí jednodušší a také pomáhá obchodníkům přijímat kryptoměna. Ale tato investice slibuje toboost služeb CoinJar a aby každý Bitcoin související transakce jednodušší, říká Chris Hitchen:

load...

Bitcoin je hra-changer, ale proces nákupu, prodeji a používání Bitcoin je stále poměrně těžké. CoinJar změny, které tím, že Bitcoin přístupnější a nakonec mnohem užitečnější.

Jejich přístup nabízet bezpečné pro spotřebitele peněženku a platební schopnost obchodníka pro Bitcoin kromě kapalné výměny je to, co z nich dělá zajímavý; jak pro spotřebitele a obchodní přijetí Bitcoin stane více hlavním proudem, CoinJar je dobře umístěn být významný účastník. Tým, produktů a vize jsou silní a já jsem nadšený, aby se zapojili.

S touto investicí, australská burza plánuje vytěžit maximum z nedávného Bitcoin vlna, která přináší stále více a více uživatelů ke komunitě, a to především díky velkému zájmu asijských zemích, jako je Čína a Singapur a následné zvýšení cen.

load...

„Bitcoin se pohybuje kolem čistě spekulativní play.It je jen otázkou času, kdy podniky a spotřebitelé mohli plně využívat Bitcoin jako řešení digitálních plateb,“ říká Asher Tan, spoluzakladatel a CEO společnosti CoinJar, který už pracuje s několik společností a poskytovatelů služeb, jako je australský výrobce utility vehicle Tomcar nebo Aussie crowdfunding platformě Pozible.

CoinJar má v současné době více než 10.000 klientů v Austrálii, ale chce rozšířit po celém světě a tato investice by mohla být ideální pobídku, aby se to stalo.

Související zprávy


Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

Odborníci v oboru Bitcoin musí nyní urychlit vzdělávací úsilí

Post ICO

Bitva v Afghánistánu: dva podnikatelé uskuteční první krypto-transakci v zemi

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Bitcoin London 2013 je zde a my vám dáváme kompletní náhled

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

10 rozbitých mýtů

Post ICO

Bit4coin oznamuje zprávy pro rok 2014 po prodeji více než 1 000 dárkových karet BTC

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze