Bitcoin Pizza Day Celebration pro dětskou nemocnici Bernard & Millie Duker | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Pizza Day Celebration pro dětskou nemocnici Bernard & Millie Duker

Bitcoin Pizza Day Celebration pro dětskou nemocnici Bernard & Millie Duker

Laszlo Hanyecz zveřejněny na Bitcoin talk 17. Května 2010 s dotazem, zda se někdo ho mohl koupit pizzu pomocí bitcoins. V závitu on říká, že on by platil 10.000 bitcoins dva velké pizzy.

load...

Dne 22. Května 2010 jiný uživatel Bitcoin Jeremy Sturdivant uzavřel dohodu s Laszlo přes IRC dokončit pizzy dvě pizzy.

Sturdivant, obyvatel Kalifornie je často citován jako žít ve Velké Británii byl starý 18 let v té době, a dokončila kompletní nabídku přes IRC. Tyto bitcoins použité v transakci se rovnalo přibližně $ 40 USD v té době a v současné době v hodnotě přibližně $ 2,324,000.00 při dnešních směnných kurzů by se zapíše do historie Bitcoin jako první zdokumentované obchodu pro fyzické dobro s Bitcoin.

load...

„Je to už pět let, co že historické transakce proběhla, a teď přišel uzavřený kruh s Papa John zahájilo 14. Podnikání v oblasti hlavního města akceptovat Bitcoin,“ řekl Chris Dosch, člen NY Bitcoin Group. „Skutečnost, že někdo na druhém konci světa může mít pizzu dodáváno do dětské nemocnice, aniž byste museli zadávat informace o kreditní kartě, nebo si hit s mezinárodními poplatků je skvělá ukázka této technologie a perfektní způsob, jak oslavit Bitcoin Pizza den.“

Jako charity začali přijímat bitcoins dosáhnout důvtipný a mladou demografickou skupinu, některé z nich jsou na mysli více netradičních metod přijímání darů a pracují s různými kryptoměna skupiny a firmy, aby tyto myšlenky do života.

load...

NY Bitcoin Group, BitPay a místního Papa John je obchod v New Yorku pracují společně vyzkoušet některý z těchto více netradičních metod přijímat dary na oslavu Bitcoin Pizza den.

„Zatímco Bitcoin může původně byly použity na nákup pizzu, je to v současné době používá na pomoc v Nepálu zmírňování následků katastrof a bojovat proti dětské nemoci. Jsme vděční za příležitost k tomu, aby tolik nádherných charity přijmout Bitcoin dary pro jejich obdivuhodnou práci. At tento bod, Bitcoin je mnohem víc než jen měna pitomec to, že to změnilo tisíce životů k lepšímu a je nastavena na změnu mnohem více v budoucnu,“uvedl Julia Patterson, manažer pro komunikaci v BitPay.

Oslavit Bitcoin Pizza den New Scotland Ave, místo Albany Papa John je bude dodávat pizzy na děti u Bernard & Millie Duker dětské nemocnici.

Bernard & Millie Duker dětská nemocnice v Albany Medical Center je 125-postel zařízení oddaný výhradně k lékařským potřebám kojenců, dětí a mladistvých, a je doporučení centrum pro všechny vážně nemocných a zraněných dětí ze 25 krajů v New Yorku a západní New England. Je osazený 140 lékařů vyškolených v 40 subspecialties a více než 400 dětských sester, terapeutů, sociálních pracovníků a dětských životních specialistů.

Jednotlivci mohou koupit pizzu, která bude doručena do dětské nemocnice přes BitPay: https://bitpay.com/cart/add?itemId=RPKx5DpoBBxyV3f9gUKiMN

Každý snímek stojí $ 1,50. Plátky zakoupené přes výše uvedený odkaz bude doručena dne 22. Května do pátku Bernard & Millie Duker dětské nemocnici v Albany Medical Center. Je-li zakoupen více pizza, než je požadováno, aby zdroj 60 dětí a jejich rodin bude dodán v pravidelných intervalech, jak je požadováno v nemocnici.

Mince Fire bude přispívat k Pizza Day Celebration přes nákup plátky.

Související zprávy


Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Job Fair zasáhne Los Angeles, nejvíce šetrné město v USA

Post ICO

Bitcoin horníci a investoři nejsou peníze vysílače, říká FinCEN

Post ICO

Avalon by mohla získat investici ve výši 200 milionů dolarů a technologii 20nm, aby se stala vůdcem těžebního trhu

Post ICO

Bitcoin platební procesor Egopay zmrazil fond uprostřed pověstí o faul play