Platby Bitcoin a hornictví jsou na TigerDirect realitou | Czech.Lamareschale.org

Platby Bitcoin a hornictví jsou na TigerDirect realitou

Platby Bitcoin a hornictví jsou na TigerDirect realitou

Prvních 17 hodin činnosti na tigerdirect.com Bitcoin přilákal $ 250,000 v hodnotě objednávek vyplacených v Bitcoin, mluvčí firmy řekl BitcoinBoard. Kryptoměna bylo vynaloženo více než 1000 objednávek.

load...

On-line prodejce bije Overstock.com, která objednávek stojí „jen“ $ 124.000 v prvních 24 hoursafter začal přijímat Bitcoin.

PŮVODNÍ ČLÁNEK

Peníze nelze koupit všechno, ale před rokem Bitcoin nemohl skutečně koupit téměř cokoliv. Nyní se hlavní maloobchodníci bojují být mezi prvními, kdo akceptují kryptoměna a to je čas na TigerDirect.comto připojit se k nim.

load...

Největší online prodejce zaměřený na elektronice a gadgetů je již přijímá Bitcoinas možnost platby za více než 200.000 produktech. Všechny tyto transakce budou zpracovány BitPay.

„TigerDirect byla vždy v popředí alternativních internetových platebních metod a dodávání nejvhodnější způsoby, jak naši zákazníci nakupovat. S jednotlivci budovat své vlastní vysoce výkonný PC s částmi nabízených na našich stránkách k těžbě Bitcoins, je to logické fit“ Steven Leeds, ředitel korporátního marketingu na TigerDirect, oznámila v tiskové zprávě.

To znamená, že prodejce, který zpracovává asi 2 miliardy dolarů v hodnotě zakázek ročně, nebude přijímat pouze digitální peníze na obou počítačích a mobilních internetových stránek - ne na kamenných obchodů -, ale alsoselling potřebné počítačové komponenty používané pro mine Bitcoin.

load...

Leeds odhalí společnost „spolupracuje s AMD vybudovat největší sortiment výtěžek grafických karet od Sapphire, MSI, VISIONTEK, Diamond a XFX v průmyslu“.

E-commerce platforma strávil posledních několik měsíců přezkoumává možnost začlenění kryptoměna do podnikání a zvažuje možnosti zpracování. „TigerDirect zvolil BitPay poskytovat svým zákazníkům nejspolehlivější prostředek vyřizovat platby Bitcoin na svých internetových stránkách,“ uvádí se v prohlášení.

TigerDirect má dlouhou historii inovací, takže toto rozhodnutí nemusí být naprosté překvapení pro některé zákazníky. Steven Leeds říká, že cílem je, aby platforma „udržet náskok z competitionas go-to místo pro všechny věci tech“

Snímky z TigerDirect.com

Související zprávy


Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Bitcoin zvítězí Virgin Galactic: zaplatit výlet do vesmíru s kryptocurrency

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

Bitcoin vám nyní může koupit plážový luxusní apartmán na Kypru

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

Bitcoin výměny