Bitcoin on the go: Zde je peněženka pro zařízení Android | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin on the go: Zde je peněženka pro zařízení Android

Bitcoin on the go: Zde je peněženka pro zařízení Android

Tady je nový nástroj, který vám umožní spojit dvě věci, které by mohly být součástí vašeho každodenního života: Bitcoin a Android. Je to aplikace s názvem Bridgewalker a to může být most, který spojuje dolarů a Bitcoins. Chytrý název, že? Hlavním cílem této aplikace je, aby se platby Bitcoin do rychlého mobilního procesu, díky tomuto Bitcoin walletfor Android, který bude vždy být s vámi, ať jste kdekoli.

load...

A můžeme poděkovat Janu Vornberger, který dříve pracoval na Instawallet pro tuto myšlenku. Podle odborníka, „všechno je tlačit na bázi. To znamená, že jakmile se transakce narazí na serveru, je zpracován a aktualizace stavu jsou tlačeny ke klientovi. Ty lze nejlépe vidět výsledek, který s transakcí mezi uživateli Bridgewalker, které se objeví na přístroji jiného uživatele ve zlomku sekundy.“

load...

Bridgewalker Hasa uzavřen zdroj a je založené na serveru, trvale přizpůsobovat výměnu ratesall času. To znamená, že hodnota vašich Bitcoins' bude vždy přizpůsobuje množství amerických dolarů jsou k dispozici v aplikaci. Myšlenka - s dolarů a kupovat s Bitcoins - zdá opravdu užitečné, protože většina výrobků jsou účtovány podle nekrytých měn.

Stejně jako každé jiné výměnné služby, Bridgewalker má poplatek: 0,75 procenta na každý vklad a odstoupení od smlouvy. Jan Vornberger říká, že je třeba „otevřít BTC krátkých pozic na výměnném ekvivalent částek, které jsou uloženy.“ V současné době využívá Mt. Gox, kde jeho obchodní poplatky jsou 0,6 procenta. „Přidejte k rozšíření trhu a končím kolem 1,5 procenta za zpáteční“ se dodává expert.

load...

Poplatek je pochopitelné, samozřejmě, ale cílem v dlouhodobém horizontu je snížit poplatky na hodnotu, která je levnější než při použití kreditní karty. „Všechny ty řeči o placení Bitcoins být levnější alternativou je opravdu trochu neupřímný v tomto bodě, podle mého názoru. Samozřejmě, že skutečný Bitcoin transakce je sám o sobě velmi levné,“ říká Jan Vornberger.

Nakonec, Bridgewalker si klade za cíl konkurovat „u kreditních karet“ a nabízejí reálnou alternativu ke svým uživatelům. Můžete zkontrolovat aplikaci na oficiálních stránkách Bridgewalker.

Přes coindesk.com

Související zprávy


Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Post ICO

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů

Post ICO

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Systém BitPOS, který byl propojen s Bitcoinem, byl vypuštěn v Austrálii mezi svědky tajného projektu