Bitcoin nabízí spotřebitelům možnost volby a děsí je | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin nabízí spotřebitelům možnost volby a děsí je

Bitcoin nabízí spotřebitelům možnost volby a děsí je

Myšlenka vytvoření ‚spoluspotřebitelství‘ zní skvěle na papíře, ale to se ukázalo být docela hasslewhen překládání do reálného světa.

Zatímco mnoho lidí jsou nespokojeni se současnou finanční infrastruktury, málokterý z nich se cítí jako vzít věci do vlastních rukou. Ve skutečnosti existuje několik protokolů, nástupiště a společností, které nabízejí možnost volby pro každodenní spotřebitele, ale všechny z nich se zdá, že má nepříznivé účinky.

load...

[Tweet_box konstrukce = "box_02"] Lidé nejsou zvyklí mít na starosti své finance už, tak Bitcoin vzbuzuje strach do jejich srdcí. [/ Tweet_box]

Lidská povaha nemá rád změny ani možnosti

Jedním z nejčastěji slyšeli rčení je „Udělal jsem, co jsem musel udělat, protože tam byla žádná jiná volba.“ I když je pravda, že život má ve zvyku házet lidi curveballs, tam je vždy možnost volby mají být provedeny. Většina lidí prostě zavírat oči směrem k myšlence volby, protože spoléhají na instinkt. Ne, že tam je něco špatného, ​​ale neochota vidět alternativy není dobrý nápad jeden.

load...

Vezměte současnou finanční ekosystém, například, který zaznamenal řadu velkých bankovních nehod v posledních několika desetiletích. Z nějakého důvodu, ti samí lidé stěžují bank a jiných finančních institucí, stále spoléhat na těch samých institucí pro jejich každodenní financí. Ve skutečnosti, většina lidí důvěru bank a dalších institucí se všemi svými penězi v daném okamžiku, protože údajně mají „jinou možnost“.

Lidská povaha brání lidem skákat do rozjetého vlaku změny, i když hlavní naskytne příležitost. Stejný princip může být aplikován na viděnou a zkoumání alternativních možností, protože většina lidí prostě nemají pocit, že je třeba myslet mimo krabici. Část může být obviňován na tom, jak naše společnost vyvíjela, ze skupiny svobodných duchů a myslitelů sheeple a konzumní způsob života.

load...

Termín „sheeple“ může znít příliš negativní, a to zejména při popisu jiného člověka, ale je vhodně zvolen. V dnešní době, většina každodenní spotřebitelé jsou součástí „stáda“, kde se dívat na to, jak jiní žijí svůj život a pokusit se ho napodobovat. V případě, že soused dostane nový vůz, mají získat větší auto. Pokud se někdo v rodině dostane dítě, chtějí dítě stejně.

Dalo by se jít až tak daleko, jak říká, že každý den spotřebitel zapomněl, jak vybudovat svůj život, protože všichni Zdá se, že žít život někoho jiného. Ve skutečnosti, tam je platný otázka, zda většina běžní spotřebitelé věděli, jak žít svůj vlastní život, spíše než mít ústřední orgány a zastřešující subjekty, aby všechna rozhodnutí pro ně.

Lidé nejsou vytvořeny následovat nekonečný cyklus získání zaměstnání, chodí do práce, platit své účty, a zemřít. Jsme dát na této planetě, aby co nejvíce ze sebe, a obejmout svobodu a možnost volby při každé příležitosti. Nebo, přesněji řečeno, lidé jsou určeny k vytvoření své vlastní volby a vytvořit své vlastní cesty, i když tam není žádné světlo na konci tunelu.

Rozdělovací ekonomika a Bitcoin

Před několika lety, zajímavý trend začal se objevit, s názvem ‚sdílení ekonomiku‘. Návratem k tomu, jak to bylo již v dávných dobách se spoluspotřebitelství jsou všechny aboutconnecting lidé, kteří mohou dělat věci s ostatními, kteří potřebují, aby se věci pohnuly. Žádné centralizované služby nebo strany, žádné zprostředkovatelé: jen z člověka na člověka úkoly, transakce a komunikace.

Myšlenka decentralizace naší společnosti a finanční sektor stejně, mám velkou podporu, když Satoshi Nakamoto zahájila Bitcoin v roce 2008. Najednou, tam byla nová forma technologie, která umožnila globální platby v několika několika sekund, za zlomek běžných poplatků. Dále Bitcoin není vázána na místních vlád, firem či bank, což je měna „pro lidi, lidem“.

Netřeba říkat, že oba Bitcoin a „spoluspotřebitelství“ pozdravil s hodně nedůvěry, a dokonce i opovržení, zejména každodenní spotřebitele. I když existují jasné nedostatky pro všechny vidět, pokud jde o technologie a finance pokračuje, lidé jsou stále averzi k všeobjímající příležitostí, kdy se prezentují. Někteří lidé vzali hazard a nyní sklízejí plody, zatímco jiné zůstávají ostražití v jejich snaze držet se současnou - a selhání - ekosystém.

Ukázkovým příkladem sdílení ekonomiky je Uber, decentralizovaná auto sdílení platformu, která bude použita kýmkoli na světě. Uber umožňuje jakoukoli osobou, řidičský průkaz, jak vydělat peníze na straně přepravě lidí z bodu A do bodu B. Přes neuvěřitelné potenciálu Uber, plošina čelí velkým odporem od taxikářů a vlád po celém světě.

Lidé prostě nevidím možnost byla nabídnuta k nim, a to bez omezení a očekávání. Vidí pouze ohrožení jejich života, spíše než při pohledu na Uber jako potvrzení toho, jak a proč se naše současná infrastruktura a ekonomika se neúspěšně. V důsledku toho, že protest a volej pobouření proti stejných platformách byly doufají, že se vyvinul jako odpověď na jejich modlitby za změnu.

Bitcoin čelí stejnou úroveň protivenství a kontrolou, jak tato technologie nabízí tak velký potenciál, což se zdá přemoci každodenní spotřebitele. Lidé nejsou zvyklí mít na starosti své finance už, a to jedinečná příležitost vzbuzuje strach do jejich srdcí. Koneckonců, je to mnohem jednodušší odmítnout změny a možnosti, než je všeobjímající. Nikdo nechce udělat první krok v této choulostivé hře v šachy mezi „starým a novým“. Ale dříve nebo později, že pohyb musí být provedeny, a raději hrát těmi správnými kartami, kdy ta chvíle přijde klepání.

Vybraný obrázek se svolením Shutterstock

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Bitcoin v Kanadě: proč místní obchodníci milují kryptocurrency

Post ICO

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin dostane kód měny: XBT poskytuje legitimitu trhu s kryptocurrency

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange

Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

Bitola pro cestování: zápas v nebi