Bitcoin je hlavní konkurent, říká nová zpráva, kterou vydala společnost MasterCard | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin je hlavní konkurent, říká nová zpráva, kterou vydala společnost MasterCard

Bitcoin je hlavní konkurent, říká nová zpráva, kterou vydala společnost MasterCard

MasterCardhas pojmenovaný Bitcoin jako hlavní competitorin jejich roční SEC (US Securities and Exchange Commission) sestavy. Americká nadnárodní korporace finančních služeb se zmíní o digitální peníze tři timesacross dokumentu, a to vždy s uvedením svého ‚konkurenta‘ statut.

load...

Dokument začíná odkazem na Bitcoin a dalších altcoins jako součást skupiny MasterCard závodníků. Do této skupiny patří také nekryté měny, šeků a dalších emitentů kreditních karet, mimo jiné služeb a technologií.

Ale zpráva pokračuje se zmínit o kryptoměna jako součást kategorie „Uvedení do provozu a vznikající konkurenty“.

„Tito konkurenti patří digitální poskytovatele peněženky, jako je PayPal, Alipay a Amazon, obchodníků. [...] mobilních služeb operátora, služby, jako mPesa, výrobci mobilních telefonů a cryptocurrencies,“píše se v dokumentu.

load...

To později dodává, že „by mohlo dojít k rychlé a významné technologické změny, což má za následek nové a inovativní způsoby platby (včetně cryptocurrencies) a programy, které by nám mohly umístit do konkurenční nevýhody a které by mohly snížit používání přípravků MasterCard.“

Nicméně, nová zpráva MasterCard také popisuje další ohrožení jejich obchodního modelu, dávat vládní nařízení na vrcholu seznamu. „Během několika posledních let jsme zažili pokračující tlak na ceny. Poptávku ze strany našich zákazníků po lepších cenových opatření [...] mírní náš růst,“ společnost státech.

„My nemusí být schopen pokračovat v množstvích dostatečných pro kompenzaci takových nižších poplatků nebo zvýšených nákladů v budoucnu naši expanzivní strategii [...] [...]. Můžeme nepodaří [náklady kontejnmentu] úsilí.“

load...


Skandál Bitcoin malware vede k žalobě proti společnosti ESEAStát Kalifornie je hostitelem více právních epizod zahrnujících Bitcoin. Nyní, o tři žalobci podali žalobu proti E-sportovní zábavy asociace (ESEA) z důvodu vražedlného objevu: malware kryptoměna související byl nalezen v populární anti-podvádění klienta komunity.

Oblek je podána Kevin Gallette Jackson Smith a Roy Han a hledají náhradu škody. Tyto tři žalobkyně se zasazuje o procesu před porotou, v souladu s „Californian ochraně spotřebitele před počítačovými zákona spywaru, nekalé soutěže, podvodu, konverze a odpovědnosti za vady výrobků“ akt.

To vše klesl loni v květnu. V té době, hráči se pomocí klienta ESEA zejména ve hrách jako „Counter Strike“, „StarCraft 2“ nebo „Team Fortress 2“, jako anti-cheat zařízení. Nicméně, někteří uživatelé začali všímat, že klient byl v zatáčkách neobvykle vysoké množství systémových prostředků. No, tak moc, že ​​alespoň tyto tři smůlu hráči hlášeny škody ve svých GPU.

Po krátkém šetření objev byl učiněn: Klient hostil kus malware, který byl vydělávat na dobu nečinnosti uživatele, aby důl Bitcoins. Zdá se, že malware pomohl produkovat úžasné množství $ 3,713.55.

Eric Thunberg, ředitel ESEA je tvrdil, malware byl jen experimentální kód, který byl odstraněn. Přesto se po více delší šetření, pravá tvář malware byl vystaven a ESEA byl nucen přiznat problém. Služba daroval dvakrát více prostředků sklizené kódem na American Cancer Society, ale to potěší všechny poškozeny hráče. A konečně, zaměstnanec byl viněn vydání kodexu.

Přes vg247.com


Bitcoin Meetups v Zürichu a Buenos AiresZjistili jsme, o pravidelném Bitcoin Meetup, který je pravidelně děje v Curychu ve Švýcarsku. Skupina má asi 50 členů a oni sbírají každé dva týdny, v neděli, ale je to rychle roste.

Místo setkání je u Starbucks na Bahnhofstr 39, 8000 Zürich. Podle organizace, je to skvělá příležitost mluvit s ostatními nadšenci Bitcoin, stejně jako vývojáři a horníků. Najdete oficiální strana Bitcoin meetup Curychu hereand potvrdit svou přítomnost.

Také Meetup Fundación Bitcoin Argentina pořádá pravidelná trasa in Buenos Aires. Zde zkontrolovat naplánované události.

Dříve jsme vám řekli o pravidelných setkáních v New Yorku, které se dějí každý čtvrtek. Pokud víte o jiném městě, kde tyto druhy setkáních se děje, pošlete nám zprávu a některé informace sdílet.


Bitcoin může být nový nejlepší přítel Edwarda SnowdenaPoté, co varoval celý svět o severo-americký megalomaniac špionážní systém, Edward Snowdenis pravděpodobně ztraceni. Bývalý analytik CIA a NSA se v současné době žije v ruském letišti, čeká na pozvánkách, jako je ta ze strany Venezuely a rozhodování o tom, kam by měl jít hledat azyl.

Dne 23. Června, odletěl z Hongkongu a přistála v Moskvě na letišti Šeremetěvo, kde stále zůstává, a to zejména proto, že jeho pas byl zrušen americkými úřady.

Od této chvíle, nemůže mít bankovní účet, cestovní pas nebo kreditní kartu. Takže, co se nechá Edwarda Snowden? Možná Bitcoin... Světově nejznámější kryptoměna pro světově nejznámější (a nyní nejobdivovanější) špion a také zrádce, v souladu s americkou vládou.

Za předpokladu, že zná základy o Bitcoin as přihlédnutím, že je počítačový expert, virtuální měna může být odpovědí na některé ze svých problémů, jakmile se usadil. Bitcoin by mu poskytnout některé svobody a anonymity, které potřebuje, aniž by bylo v USA autorit vždycky dívá přes rameno.

Pro tuto chvíli, bude Edward Snowden pravděpodobně zůstane v Rusku. Kromě Venezuele, Bolívii a Nikaragui také nabídl azyl špiona, ale první zemí, která se zdá být nejlepší šance Snowden, přinejmenším podle známého ruského parlamentu členem. Alexei Pushkov, vedoucí mezinárodních záležitostech výboru v ruském parlamentu, publikoval tweetu rčení „Venezuela čeká na odpověď od Snowden. To snad je jeho poslední možnost získat politický azyl“.

Ve stejné době, v USA vláda není šťastný, samozřejmě. Předseda Sboru náčelníků štábu, generál Martin Dempsey, nedávno řekl, že zveřejnění informací o sledovacích programů země se narušila vztahy mezi Amerikou a několika dalších zemích, což ovlivňuje „důležitost důvěry“ mezi národy.

Je to škoda, že Argentina je nezaručují Snowdena zůstat s ním. Bude muset hodně pomoci v Bitcoin světě existuje, protože trasa in Buenos Aires jsou úspěšné, s více než 180 lidí.

Přes coindesk.comand cbsnews.com

load...

Související zprávy


Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

5,5 milionu dolarů pomůže itBit dostat se do ekosystému Bitcoin se všemi potřebnými nástroji

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Bitcoin je součástí budoucích strategií 60% organizací v USA

Post ICO

Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Bitva v San Diegu: více malých podniků se připojuje k krypto-revoluci

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní

Post ICO

Bitcoin mění odvětví sexu: Adult Way je nová platforma šetrná ke kryptokřivosti