Bitcoin London 2013: Evropská láska k kryptoobchodu, nový bankomat a spousta začínajících společností | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin London 2013: Evropská láska k kryptoobchodu, nový bankomat a spousta začínajících společností

Bitcoin London 2013: Evropská láska k kryptoobchodu, nový bankomat a spousta začínajících společností

Velkou konference Bitcoin Londýně 2013 se stalo toto úterý (2) v britském hlavním městě. Podívejte se na hlavní závěry z jednání.

Obrázek zdroj

1. Kdo má rád Bitcoin nejlepší: Evropa nebo USA?

load...

Severo-americký regulační dělali Bitcoin život opravdu těžké a kryptoměna starty nejsou spokojeni. Na druhou stranu, Evropa stále vidí Bitcoin jako neškodný jednotky, takže starý kontinent může být lepší místo pro některé firmy právě teď.

Podle odborníků v Londýně, Spojené státy učinila jednu osudovou chybu: to by nemělo mít klasifikovány Bitcoin jako měna tak brzy v jeho vývoji.

load...

Přes valuewalk.com

2. Nový stroj Bitcoin ATM vzniká

Bitcoin Londýn hostil zahájení nového Bitcoin bankomat, který umožňuje uživatelům převést bankovky do digitální měny. Zařízení, vytvořila a předložila start-up aladlammú Bitcoin Ventures, umožňuje uživatelům nakupovat Bitcoins, ale neumožňuje zpětný přenos.

Chcete-li použít tento nový bankomat, budete muset mít celou řadu Bitcoin peněženku a jednak skenovat QR kód svého Bitcoin adresu. Pak budete muset krmit bankovky do stroje a budou převedeny na kryptoměna, při současném kurzu, a uložil na svůj účet. Pro tuto chvíli, to může ještě trvat několik minut k aktualizaci účtu.

load...

Přes pcpro.co.uk

3. Proč Bitcoin by bylo ideální pro Island

Island by měl přijmout Bitcoin jako svou národní měnu, podle ekonoma Sveinn Valfells, který mluvil toto úterý v Bitcoin Londýně 2013. Jak uvedl odborník, Island je mimořádně bohatý národ s poškozeným finančního systému. Země potřebuje zoufale nové měně, a krypto-mince může být ideálním řešením pro problémy národa.

... „Má to daleko od upraví od krachu roku 2008. To má velký převis horkých peněz, a nafouklé a drahých bank Má také historii nedaří svou měnu tak dobře Bitcoin splňuje přímočará kritéria: je to stále blízko k trhu víčko 1B $ potřebné pro pohodlné marže, a ve věci správy, už má strukturu, takže to tam dostat,“vysvětlil Sveinn Valfells.

Přes coindesk.com

4. Ripple má nový způsob platby Bitcoin

Bitcoin Londýně 2013 byl dějištěm další velké oznámení. Ten byl vyroben OpenCoin, která odhalila, že zvlnění uživatelé nyní mohou provádět platby všem Bitcoin adresy přímo z Ripple klienta. To znamená, že zvlnění uživatelé mají nyní přístup k více než 8500 Bitcoin obchodníků a také k celému Bitcoin ekonomiky. Inovace se nazývá Bitcoin Bridge.

„To je jak to důležitý milník pro Ripple a silný demonstrace příslib Ripple systému. Nyní může kdokoli poslat Bitcoins aniž by bylo nutné používat centrální výměnu. Současně jakýkoliv kupec přijímá Bitcoins nyní má potenciál k přijetí jakýkoli měnou na světě,“uvedl generální ředitel OpenCoin Chris Larsen.

Přes geeks.broadwayworld.com

5. Mnoho nových začínajících

Bitcoin prokázal svou úžasnou expanzi v Londýně prezentaci nových začínajících od míst, jako je Argentina, Brazílie, Izraele a Spojených arabských emirátů.

Mluvíme o jménech jako jsou izraelské firmy Bits of Gold, které zahájí své služby tento podzim a aladlammú, společnost, která vyvinula přístroj Bitcoin ATM, které jsme již mluvili, a že bude zahájena v srpnu tohoto roku. Tam byl také čas Bex.io své vitríně, což je projekt, jehož cílem je „pomoci Bitcoin podnikatelů zvládnout technickou stránku provozu, takže nemusíte se starat o to,“ zástupce Jurij Rashkovskii řekl. Nakonec se sídlem ve Velké Británii projekt Bitprice byl také na konferenci.

Přes coindesk.com

Související zprávy


Post ICO

Téměř jsem podvedl údajný Coindesk

Post ICO

5,5 milionu dolarů pomůže itBit dostat se do ekosystému Bitcoin se všemi potřebnými nástroji

Post ICO

20 Insane Bitcoin důlní soupravy

Post ICO

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Adam B. Levine: je obtížné dodržovat, kdykoli se pravidla budou kdykoli měnit

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Bitcoin je agorista

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze