Úvěrové půjčky proti půjčkám společnosti Fiat | Czech.Lamareschale.org

Úvěrové půjčky proti půjčkám společnosti Fiat

Úvěrové půjčky proti půjčkám společnosti Fiat

Dnešní příspěvek je hostem příspěvek od Chris Grundy z Bitbond.

S Goldman Sachs oznámil své plány proniknout do on-line spotřebitelských úvěrů prostoru, téma „osobní půjčky“ se stává opět žhavým tématem.

load...

Úloha Bitcoin v oblasti úvěrů prostoru byla všudypřítomně ignorován v tisku hlavního proudu. Nicméně, kryptoměna hraje stále důležitější roli ve světě on-line spotřebitelských úvěrů. Společnosti (např Bitbond), v záběru s Bitcoin komunity na pomoc vlastníkům malých firem a podnikatelů získat finanční prostředky, které by jinak nebylo možné obdržet od bank, investičních podniků nebo vlád.

load...

Proto, s ohledem na nedávný vývoj je důležité upozornit na částečný Bitcoin mohou hrát a výhody, které jsou vlastní technologii, která nebude číst v médiích hlavního proudu. Tento článek si klade za cíl předvést možnosti tkvící v Bitcoin úvěrů, narušit tradiční bankovní sektor, a revoluci půjčky a investice, jak ji známe.

Kritéria # 1 - Volatilita

Tam je mylná představa, že Bitcoin úvěry jsou velmi volatilní a představovat nadměrné množství rizika jak pro investory a věřitele. Argument je, že Bitcoin úvěr ve výši $ 2000 dnes mohla vzniknout splátky ve výši $ 4000 zítra, poškozování dlužník a jen těžit investora. Opak je také pravidelně argumentoval. Úvěry denominované v Bitcoin rozhodně představovat určité riziko, pokud jde o volatilitu, nicméně většina Bitcoin úvěrové platformy nabízejí kurz zavěšen úvěrů. Tady, měsíční splátky používat americký dolar jako podkladové základní měny, což znamená, že rizik kryptoměna je zmírněn. Takže kurz ustálený Bitcoin úvěry nabízejí vysokou rychlost a nízké náklady bez volatility.

load...

Dalším společným zájmem celého Bitcoin úvěrů je nedostatek morální a právní odpovědnost. Na fóru případ se často, že dlužníci by mohl jednoduše nechat se unést své půjčky, takže investoři z kapsy. Jak bylo prokázáno v Kentucky, vytáhl z Bitcoin úvěr představuje právně závazný transakci. Neschopnost splácet vynikající Bitcoin úvěr je příbuzný není splácení nekryté půjčky a Bitcoin půjčování platformy poskytne investorům úplné zveřejnění informací dlužníka, v případě nesplacení, takže mohou sledovat je v plném rozsahu zákon.

Kritéria # 2 - Obsazenost

Podle businessnewsdaily, jen o něco více než 20 procent žádostí o úvěry přijaté od bank jsou schváleny, takže tradiční půjčky extrémně těžké se dostat. To je dostupnost úvěrů za klíčový faktor v diskusi nad osobních půjček, jak vlastníků malých podniků a podnikatelů se prostě najít finanční prostředky, které potřebují k najímat nové zaměstnance, nákup nových zásob a rozvíjet jejich obchody. Kořen problému je fiskální monopol držení bank, které centralizuje moc do rukou velmi málo, rizikové averzi, korporátní 1%.

Bitcoin je přírodní alternativou k tomuto druhu monopolu jak technologie za ním se utápí ve filozofii decentralizace. Tak Bitcoin půjčky jsou téměř výhradně peer-to-peer, s lidmi z celého světa financování a investování do sebe plynule.

Kritéria # 3 - Přeshraniční poskytování úvěrů

Další důležitou výhodou oproti úvěrů nekrytých měn schopnost Bitcoin má umožnit rychlé a hospodárné přeshraničního poskytování úvěrů je. Tam, kde je připojení k internetu, může dojít k Bitcoin úvěru, což znamená, že miliony potenciálních dlužníků a věřitelů s málo k žádným přístupem k bankovním zařízením nyní mohou získat finanční prostředky, které potřebují k růstu jejich podnikání. To je výrazné zlepšení oproti fiat P2P půjček, které jsou omezeny na práci v jedné zemi v důsledku vysokých mezinárodních transakcích a kurzových poplatků za fiat měn.

Zdroj: http://stats.areppim.com/ressources/internet_fcst_2012x25_800x574.png

Kromě toho se globální rozšíření internetu neustále roste, a iniciativy, jako je projekt Loonoffering příslibem Google lepších věcí, které přijdou v budoucnu, finanční služby výhradně závislý na stabilní připojení k internetu se bude čím dál cennější. Bitcoin půjčování a investování se tedy dostane rychlejší, jednodušší a více mezinárodní.

Bitcoin Úvěry mají nízké poplatky

Fiat půjčky vyžadují použití banky v určité fázi. Banky obvykle běží na nepružných a zastaralé infrastruktury, s obrovskými režijních nákladů, které následně stojí obrovské množství peněz na údržbu. Tyto náklady jsou později cítil ze strany dlužníků, kteří jsou nuceni platit vysoké poplatky platit pro banky vrzající obchodní model.

Vzhledem k tomu, Bitcoin mohou být použity nezávisle na třetích stran, není třeba využívat banky jako partnera pro Bitcoin úvěrové platformy, což má za následek menší infrastruktury a podstatně menších poplatcích pro zákazníky.

To platí nejen ve srovnání s bankami, ale také v porovnání s hlavními fiat p2p půjčování hráčů. LendingClub a Prosper jsou klíčovými aktéry při tomto prostoru navzdory Forbes říkat, že úrokové sazby z těchto platforem průměru strmý 40% až 60% ročně. To je srovnatelné nepříznivě na 10% až 35% z Bitcoin úvěrových platforem. Jak lze uchopit z níže uvedené tabulky, Bitcoin technologie má také pozitivní vliv na výše poplatků, protože transakce jsou téměř zadarmo.

Umístění a bonity

Reálném úvěrů úrokové sazby výrazně lišit od země k zemi, Brazílie a Indie mají mimořádně vysokou úroveň reálných úrokových sazeb. Bitcoin půjčky nejsou citlivé na geografické poloze, což znamená, že úrokové sazby jsou vypočteny v souladu s bonity dlužníka.

Tato bonita je hodnocena pomocí analýzy online přítomnost dlužníka, stejně jako poslední obchodní prozíravost, faktorů, které běžné finanční instituce zanedbávat. Konkrétně jsou považovány za údaje, ale ne exkluzivní, eBay zpětná vazba a Paypal transakce.

K tomu, aby tento faktor do souvislostí, někdo se záznamem a tisíce kladných recenzí na eBay nebo Amazon mají řadu úspěchů nemusí být schopen získat úvěr prostřednictvím banky nebo fiat p2p úvěrových platforem, kvůli drsným kreditní skóre, i když je pravděpodobné, že platit back malý podnikatelský úvěr. Tak Bitcoin úvěrové platformy nabízejí lidem možnost stavět na jejich podnikatelského ducha a budovat své podnikání, s využitím moderních alternativ zastaralých úvěrových kontrol.

Závěr

S bankami nabízet zastaralý, často nedostupné služby a Fiat p2p úvěrové společnosti zažívají difficultiesin nedávné době, Bitcoin půjčky mohou také nyní místo, které si zaslouží jako průkopník v odvětví finančních služeb, spíše dříve než později.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Post ICO

Bitcoin je nejrychleji se rozvíjejícím odvětvím pro rizikový kapitál

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

10 rozbitých mýtů

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin

Post ICO

Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak se připojuje ke společnosti ATM inspirované blokádou

Post ICO

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Post ICO

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Post ICO

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018