Bitcoin je nový must-have pro začínající uživatele | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin je nový must-have pro začínající uživatele

Bitcoin je nový must-have pro začínající uživatele

Je to skvělý způsob, jak umožnit rychlé platby se museli použít kreditní karty a je to také úžasný způsob, jak přilákat technicky zdatné zákazníky. To jsou jen dva velmi dobře známé důvody, které začínajícím firmám mají dnes přijmout Bitcoin na začátku svého života. Ale je tu také ta část, která se zákazníci nemusí vědět: firmy se také začínají používat kryptoměna na platy a odměny.

load...

V roce 2012 se finská softwarová společnost SC5 stala první společností platit své zaměstnance s decentralizovaným měně. Ale oni byli jen ty první! „Placení platy jako Bitcoin byl takový experiment s žádným jiným betonovým cíle, než učení o Bitcoin praxí. Podařilo se nám vytvořit takovou tupou něco jako‚platební platy‘zajímavější a vzrušující,“ vysvětluje říká vedoucí architekt SC5, Lauri Svan.

load...

Kryptoměna není jen dobrý způsob, jak zlepšit akt platit mzdu, je to také způsob, jak přilákat talenty. „Nábor tady je to válka a získávání talentovaných lidí přilákal k vaší společnosti, je těžké. Musíte udělat vše, co můžete, aby se pokusili vyhrát. Chtěli jsme něco, co ukázali jsme pokrokové, riskování, zábava společnost a my myslel, že to bylo Bitcoin,“říká spoluzakladatel Darby Inteligentní, Nicole šaríjatu Farb.

Jasně, každý ví o rizicích a některé firmy tvrdí, že to nemohl udělat, většinou kvůli nestálosti. „Myslím, že je příliš brzy, aby bylo odměňování zaměstnanců s digitálním měny“, ujišťuje, zakladatel online ve finančním poradenství platformě BIDaWIZ. „Jednoduše řečeno, je to nezodpovědné pro všechny zaměstnavatele, aby tak učinily z hlediska rizika odměna“, Ryan Himmel dodává.

load...

Ale stále ještě existují některé stateční lidé tam venku. „Jako technologická společnost, náš personál je dobře vědoma rizik čistě digitální měně, a víme, že příběhy o lidech, přicházejí o Bitcoin úložiště. Naštěstí jsme neměli takové případy tak daleko,“ říká Lauri Svan. Podle hlavní architekt SC5, „volatility byl pravděpodobně součástí šťávy pomocí Bitcoin“.

Přes youngentrepreneur.comBitcoin je příliš nestabilní - být trvalým řešením pro velké zločinceJiž víme, že Bitcoin je hlavní měna na internetových stránkách Silk Road, kde si můžete koupit téměř vše, co je nelegální, jako těžkých drog, pilulky nebo zbraně. Mluvili jsme o této stránky před a, i když plošina je daleko od normálního on-line podnikání, to není shoda na systémy praní špinavých peněz, jako je ten, který diktoval konec Liberty Reserve.

Silk Road může být neregulovaná a prodávat zakázané předměty, ale zabývá relativně malé transakce, internetové stránky, takže opravdu nemůžeme mluvit o velké kriminální činnosti podporované Bitcoin. A to je dobře! Pro jednou, mnohé nedostatky digitální měnu lze považovat za pozitivní.

Bitcoin je těkavý a neregulovaný. Prostřednictvím tohoto pohledu je zřejmé, že Bitcoin není vhodný potěšit velké šéfy virtuální trestné činnosti. Dalším rysem Bitcoin je skutečnost, že dnes kryptoměna má vysoký profil a je dobře známo, vládami a orgány.

Podle Alphonse Pascual, analytik Javelin pro strategii a výzkum, „Big Time zločinci jsou obchodníci, a tak chtějí chránit své investice, chránit své zisky a Bitcoin je příliš nestabilní k tomu, že“.

Lidé mohou vždy argumentovat a říkat, že Silk Road se dostala kolem tohoto kolísání problém tím, že nabízí zajišťovací služby: v tomto případě se v podzemí On-line trhu pokrývá ztráty. Naštěstí podobný systém nebude fungovat na velkém podnikání zločince.

Přes csoonline.com


Existuje Bitcoin Isle na obzoru? Jersey plánuje radikálně přijmout kryptocurrencyDále jen „Bitcoin Isle“ je už mnohem více než jen nápad. V současné době probíhá on-line kampaň organizovaná prostřednictvím nových webových stránek Bit.coin.jethat hodlá obrátit trikot samosprávný ostrov ležící v kanálu La Manche, do kryptoměna kapitálu.

Jersey je v současné době považován za daňový ráj, ale ostrov chce rozšířit své finanční služby mimo nekryté měny. Ostrůvku má ambici stát se průkopníkem v používání digitálních peněz: to znamená, že Jersey by být k dispozici, aby přijaly Bitcoin jako náhrada za fiat měně platit pro malé autobusové jízdenky expenseslike podle Engadget.

Podle mapy, která je k nahlédnutí na Bit.coin.je, již existuje několik firem Jersey, které přijímají Bitcoin, z baru do účetního střediska.

ostrova Treasury ministr, senátor Philip Ozouf, dokonce podělil o své plány na vytvoření Bitcoin bankovní sectorthat mohly využívat Jersey „infrastruktury finančních služeb, world-class“, která by nakonec mohla stát „ústředním Jersey budoucí prosperity “.

Senátor dodal, že se jedná „o odvětví, které by mohly držet významné příležitosti pro Jersey. (...) Chceme podpořit místní podniky tím, že pomáhá vytvářet dobře regulované a citlivé prostředí pro investice do tohoto odvětví.“

Po počátečním úspěchu kampaně je Island Channel Forum Information Security (CIISF) označila toto pondělí (23.), které budou pracovat na „papíře nastiňuje potenciál cryptocurrencies v Normanské ostrovy“, podle odhalila blogu publikoval na Bit.coin.je. Pořadatelé kampaně „Bitcoin Isle“ také oznámila, že bude pracovat s CIISF v tomto projektu.

Vybraný obrázek z Bit.coin.je

load...

Související zprávy


Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

ASICMiner je USB Block Erupter vyprodán na BTCGuild za pouhých 40 minut

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Avalon by mohla získat investici ve výši 200 milionů dolarů a technologii 20nm, aby se stala vůdcem těžebního trhu

Post ICO

Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci

Post ICO

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu

Post ICO

Bitcoin čelí rostoucí konkurenci z jiných digitálních měn