Bitcoin je agorista | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin je agorista

Bitcoin je agorista

Říká se, že Bitcoin má žádnou ideologii a žádný politický program. Že záměrem Satoshi Nakamoto bylo vytvořit měnu a knihu s žádným centrálním bodem autority. Domnívám se však, že zpochybňují původní účel Bitcoin měli někteří a ještě má ideologický intentionsin samotných definic boje proti ekonomie.

load...

Samozřejmě, že to je můj názor a představuje své vlastní ideologické víry v mých subjektivních ocenění. Krása Bitcoin je, že její reprezentace může pojmout mnoho přesvědčení navzdory této skutečnosti. Stále věřím, Bitcoin je neformální výměna protiakci proti finančního systému dnes.  

[Tweet_box konstrukce = "box_02"] Bitcoin je neformální výměna protiakci proti finančního systému dnes. [/ Tweet_box]

load...

Víme, že velká část státních subjektů nebraňte použití Bitcoin, i když v některých oblastech, jako je Rusku kryptoměna je odsuzován. Přes určité zákonná uložených vlády, měna se chovat jako forma pultu ekonomiky, ať už se lidé dívají na to tak, nebo ne. Regulovaný a centrálně autoritativní ekonomika, která dohlíží a reguluje nedobrovolně je forma nátlaku. SEK3 souhlasí s tím, ve svém článku „Agorist Primer“, říká:

„Není nic pozitivního říci o regulaci. Nařízení je donucení. Zabraňuje subjektivní hodnoty před spokojen, „chránit“ jen ti, kteří si nepřejí být chráněny, a penalizovat pouze dodržující zákony. Nařízení ničí iniciativu a potlačuje inovace. Nařízení stagnuje trhy.“

load...

Samuel Edward Konkin, III 1986

Agorismus je liberálnost doktrína vytvořil SEK3 v roce 1975, která prosazuje budování konkurenceschopné společnosti Prostřednictvím pult ekonomiky. Termín agorismus pochází z řeckého překladu „Agora“, což znamená „otevřený trh“. SEK3 věřil, že všichni podíleli na pult ekonomice do té míry, která může znamenat neschválených obchodů, barter, a nontaxable práce obvykle nazývané „pod stůl“. Většina lidí tyto věci dělat docela dost, aniž by si uvědomil, že si konkurují s regulovanými a sledovaných ekonomik. Jednoduchá výměna obchodování půl kila másla na dva bochníky chleba lze považovat za obrannou ekonomiku by pracující v šedé ekonomice.

Těmito výše uvedené příklady, Bitcoin podle mého názoru je ‚Agorist Catalyst‘ nebo podprahové poselství přirozené autonomní lidské progrese. Provozování obchodu a ekonomii prostřednictvím stínové ekonomiky, a ne v zavedených systemmakes kryptoměna nezávislý finanční systém. Tento systém funguje v klidu a má dostatek potenciálu, aby umožnila naše lidské základní životní potřeby a následné úspory prospívat v jiné uspořádání. Bitcoin bezděčně a občas přímo konkuruje se zavedenými státními subjekty a jakékoliv centrální vydávání když na to přijde.

„Trh není jediné místo, nebo na střed. Zboží a služby jsou vyměněny v rohu skladu, na burze, na odkládací setkat ve vaší zahradě, nebo přes internet. Hrát hru s přítelem není tržní transakce, ale výše uvedeného vyplývá, čas, aby každý z vás mohl strávit v práci nebo na nákup nebo prodej je na trhu transakce a.“

Samuel Edward Konkin, III 1986

Agorist komunity, aby upinformal sítě dobrovolná actionunder deku ze stínové ekonomiky. Stínové ekonomiky nemusí být tmavý trestná činnost působí na černém trhu, ale dělají to obsáhnout.

Dnes černý trh nebo stínová ekonomika v podstatě pracuje paralelně k zavedeným finančního systému. Je třeba poznamenat, že teorie naznačují, že stínové trhy skládají z velkého majorityof globální ekonomiky. Na druhé straně, tato ekonomika je motor, který běží na světě obchodní cykly vedle šedé a bílé trzích.

Bitcoin také provozuje tuto cestu tím, že oba stín tržní nástroj, a ten, který pracuje s bílou. Nicméně, to je stále konkurenceschopný znamení výměny a jeho cílem je vybudovat nový ekonomický systém po celém světě. Ať už pracujete v černém trhu nebo při práci s bankéři v bílých finanční oblasti, které jsou stále nechtěně vytvořit novou konkurenční trh. Soutěžit s nekrytých peněz, centrálně vydal výběrové řízení a opravdu nic přicházející z centrálního úřadu.

Cílem agorismus je obcházet vlády a stanovené finanční sektor tím, že pomocí své služby. S Bitcoin a cryptocurrencies jste ve skutečnosti pracující s alternativní prostředek směny. Atributy digitální měna je bytí open source a decentralizovaná svou povahou nabízejí finanční systém dnes tolik potřebné reformy. Pult ekonomika přirozeně postupovat ekonomického systému tímto způsobem od konkurence a vytváří podnikání a individuální soběstačnost.  

V Novém liberální Manifestoand Agorist Primer, SEK3 popisuje agorismus jak jednoduše existovat. Stejným způsobem, Bitcoin jednoduše byly vytvořeny a existuje jeho spontánně tvořící proti-síti. Agorists kondenzovat do své vlastní podobě malých společností a státní stoupenci buď vnímají jako hrozbu nebo napodobovat jejich chování. V kryptoměna světě je to vzájemně vylučují, stejně je finanční disruptor. Buď pracovat s disruptor, případně být narušena: většina rozhodnou.  

„Agorismus lze definovat jednoduše: to je myšlenka a postup v souladu s freedom.The chvíli jeden se zabývá‚myšlení‘,‚hraní‘,‚soudržnost‘, a zejména‚svobody‘, věci se čím dál tím složitější.“

 Samuel Edward Konkin, III 1986

Bitcoin má sílu čítačů ekonomiky těm, kteří se rozhodnou ji ovládat a ti nevědomky používat. Většina lidí ví, že Satoshi opustil 2008 finanční krize článek z nějakého důvodu. „The Times 03 / Jan / 2009 Kancléř na pokraji druhého záchranného balíčku pro banky“ bylo zamýšlené časové razítko přidává do Bitcoin blockchain podle Nakamoto, odhalující náznak, proč se nám zanechal protokol.

Podle mého názoru, je to s největší pravděpodobností proto, že Bitcoin byl vytvořen s cílem rozvrátit tuto korupci, která je vytvořena jak vlády a soukromých finančních subjektů vázaných na ně. Bitcoin má ideologii vytvořit novou ekonomickou situaci, která je začlenění pro všechny. To není případ s proudem ekonomika funneling své bohatství pouze jedno procento lidského života. Agorismus, jako Bitcoin, obsahuje každý po celém světě pracuje na vytvoření lepší formu svobody. Finance a peníze, aby svět objíždět, takže tím, že soutěží proti precedentu, může cryptocurrencies změnit paradigma finanční tyranie dobra.

load...

Související zprávy


Post ICO

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

Bitkoin, který roste v popularitě v Číně

Post ICO

Bitcoin dostane kód měny: XBT poskytuje legitimitu trhu s kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin a jiné digitální měny

Post ICO

Bankovní giganti, kteří podporují technologii Bitcoin

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Bitcoin čelí rostoucí konkurenci z jiných digitálních měn