Bitcoin mění odvětví sexu: Adult Way je nová platforma šetrná ke kryptokřivosti | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin mění odvětví sexu: Adult Way je nová platforma šetrná ke kryptokřivosti

Bitcoin mění odvětví sexu: Adult Way je nová platforma šetrná ke kryptokřivosti

Zatímco některé online podniky jsou vytvořeny z důvodu Bitcoin, někteří prostě přizpůsobit možnostem kryptoměna a sexuální průmysl není výjimkou. Po příkladech jako StripCoin.com nebo sub-Reddit Girls Gone Bitcoin nyní britská platforma pro dospělé Way se rozhodla začít přijímat Bitcoinas dobře.

load...

Na webových stránkách oznámila novinky přes Redditwith jednoduché poselství: „Jsme hrdí na to, oznamujeme, že jsme nyní přijímá Bitcoins pro všechny bezhotovostní nákupy na dospělého způsob, jak můžete sledovat živé erotické webkamery, chat s dívkami, sledovat videa, obrázků a obchod v EU. Dospělý trh, to vše s anonymitou, že Bitcoins poskytnout“.

Podle platformě, je to zdarma vytvořit profil a „procházet obrovský výběr dostupných dívek“. Na webových stránkách, který pracuje na základě úvěrů, je v současné době nabízí 10 procent extra kredity pro všechny nákupy provedené Bitcoin, který je také možnost zaplatit poskytovateli služeb.

load...

Skutečnost, že pro dospělé zábavní průmysl má hodně získat s Bitcoin byl známý fakt nějakou dobu, takže je to jen normální, že stále více a více firem v této oblasti začnou přijímat kryptoměna, hlavně proto, že úvěrové společnosti stále rozlišovat tyto typy služeb, Kromě toho, nikdo nechce vidět něco, co by mělo být soukromé roztažený ve své historii kreditní karty.

To byl jeden z důvodů, proč i cihel a malty firmy jako britskou eskortní agentury Passion VIP nedávno začal přijímat virtuální měnu, jako 99Bitcoins zde uvedena.

Kryptoměna mohl také být považován za budoucnost sexuality

Zejména on-line sexuality, protože všichni víme. To způsobuje nějaké velké změny pro tuto chvíli, to je jisté.

load...


Bitcoin je považován za soukromé peníze v NěmeckuBitcoin učinila další významný krok směrem k všeobecné uznání v Evropě. Německo je první zemí, která oznamuje oficiální stanovisko týkající se statusu Bitcoin jako peníze. Kryptoměna bylo uznáno jako „měnové jednotky“ a „soukromých peněz“, oznámil německý deník Die Welt.

Jinými slovy, v této nomenklatuře znamená, že některé obchodní zisk při snahách týkajících Bitcoin může stát povinnou k dani, ačkoli osobní použití měny bude i nadále osvobozeny od daně, jak je uvedeno v novinách.

Tento postoj není úplně nová, protože Berlín je jedním z vůdců tohoto krypto-procesu: vláda již prohlásil o Bitcoin za zdanitelné investmentbefore a nezapomeňme, že Kreuzbergis sousedství s nejvyšší hustotou podniků přijímajících kryptoměna.

Ale nyní toto uznání, které bylo stanoveno v odpovědi ministerstva financí na dotaz od známého člena parlamentního finančního výboru Frank Schaeffler, přináší virtuální měnu zcela novou úroveň v zemi. Podle Schaeffler, „poprvé, federální vláda uznává Bitcoins jako soukromých peněz“.

Přes rt.com


Bitcoin nejde ani o bublinu, podle těchto argumentůPřed chvílí jsme mluvili o tom, jak Bitcoin by mohl být bubbleabout na pop a dokonce jsme uvedeny některé argumenty, které by mohly prokázat, tuto teorii. Tentokrát chceme uvést argumenty naopak strany, ty, které říkají, že Bitcoin není bublina. Po všech těch vzestupů a pádů, které postihly crytocurrency v poslední době, je na čase, aby výčet některé z důvodů, které tvoří digitální měna skvěle.

Za prvé, na rozdíl od toho, co každý říká, Bitcoin není zadarmo! Je to decentralizovaný a open source kryptoměna založen na síti peer-to-peer. Bitcoin horníků vydělávají své mince, protože pracují na tom, nemají dostat je jen proto, že. Kromě toho anonymita je výběr uvedeny v Bitcoin transakce, nikoliv povinné definice. Chcete žádnou větší důkaz než tohle?

Základem Bitcoin je kladen na počítačových zdrojů, které mohou být stále sledovány díky digitálním podpisem a blokové řetězy, které odkazují na mince na každé jiné. Tak, jak mohou někteří lidé říkají, že permanentní anonymita měny je vinen špinavých transakcí spojených se světem zločinu? Odpověď je jednoduchá: to není možné, protože jedna věc, nemusí nutně vede k dalšímu.

Pak je tu nikdo vydělávání peněz jen tím, že vydá Bitcoin. Jistě, někteří výměna platformsand služby účtovat poplatky, ale to není to samé. Tato funkce, spolu se skutečností, že Bitcoin je uznávaný Spojených států Finanční zločinům vynucení propojit (FinCEN), dává každému jistotu, že hodnota tohoto kryptoměna nelze manipulatedby vládu nebo jiný subjekt.

Takže Bitcoin není hra a jistě ne bublina, alespoň prozatím. Raději bychom vidět jako rovné příležitosti pro všechny. Někteří lidé by se to nelíbilo, a my víme, že Bitcoin má před sebou ještě dlouhou cestu v oblasti předpisů a právních předpisů, ale nejdůležitější věc pro tuto chvíli je, že naše kryptoměna dobyl důvěru miliony uživatelů. A že se nebude brzy ztrácet čas.

Přes srknet.co.uk

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitola pro cestování: zápas v nebi

Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

Včelí bratři: mladí šikovní podnikatelé udržují prosperující a již vydělaní první Bitcoin

Post ICO

Bitva v San Diegu: více malých podniků se připojuje k krypto-revoluci

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

Bit4coin oznamuje zprávy pro rok 2014 po prodeji více než 1 000 dárkových karet BTC

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin