Odborníci v oboru Bitcoin musí nyní urychlit vzdělávací úsilí | Czech.Lamareschale.org

Odborníci v oboru Bitcoin musí nyní urychlit vzdělávací úsilí

Odborníci v oboru Bitcoin musí nyní urychlit vzdělávací úsilí

Existuje spousta lidí, kteří v tomto světě, kteří chtějí a potřebují být náležitě poučit o Bitcoinand koncepci virtuální měna. Vždy, když někdo snaží vysvětlit tyto věci, technické termíny jsou často používány, ale to není správný přístup k čerpání lidi.

load...

Jejich srovnávání Bitcoin a real-životních situacích, na druhou stranu, je mnohem lepší způsob, jak navázat inteligentní konverzaci o virtuální měna. Přesto z nějakého důvodu, téměř všechny vzdělávací úsilí v tomto prostoru jsou zaměřeny zejména na americkém trhu, spíše než v oblastech, kde Bitcoin by mohla učinit obrovský dopad.

Bitcoin je globální, ale postrádá vzdělávací aktivity

load...

Hlavním například vzdělávací úsilí v Bitcoin prostoru přicházejí ve formě virtuálních měnových konferencí. I když existuje několik konferencí ročně, více než polovina z nich se koná na americké půdě.

Je pravda, že některé z nich jsou v Asii a existuje několik odehrávající se v Evropě, ale co oblastech, jako je Jižní Ameriky a Afriky? Bitcoin by mohly mít významný dopad na každodenní život občanů v těchto klíčových oblastech, které mají potenciál stát se světovým další Bitcoin huby, tlačí globální přijetí platby virtuální měny do nových výšin.

Tam je další významnou nevýhodou Bitcoin konferencí, bohužel. I přesto, že tyto události jsou zábavné, naplněný spoustou informací a poskytují skvělý způsob, jak k síti s podobně naladěnými lidmi, ale jsou také neskutečně drahý. Není žádným tajemstvím, že uspořádání konference Bitcoin není snadný úkol, protože tam jsou logistické a místně starosti, stejně jako obrovské náklady, které létají do reproduktorů z celého světa. Zároveň se zdá nespravedlivé, aby očekávat, že začínajícího uživatele platit $ 600 nebo více za vstupenku na dvoudenní Bitcoin konferenci.

load...

Většina lidí, kteří mají skutečný zájem o Bitcoin nejsou součástí „elity“, a nemůže si dovolit tak vysokou cenu vstupenek. Na vrcholu se, že tito lidé musí cestovat docela vzdálenost k účasti na akci. Dodatečné náklady Hotel Plus místní výdaje, aby celý zážitek neuvěřitelně drahé bez záruky, jak se dostat něco cenného na oplátku.

I když jsem nyní navštěvuje Bitcoin konferencí stejně jako další osoby, je zde velmi málo úsilí probíhá, pokud jde o vzdělávání začínajícím uživatelům virtuální měnu. Většina rozhovorů a panely se točí kolem témat, které vyžadují nějakou formu předchozí znalosti Bitcoin, nebo alespoň pocházejících z tech-důvtipný pozadí. Kromě toho většina Bitcoin konference stále bušil na skutečnost, že Bitcoin je nová forma peněz každý by měl být pomocí od nynějška.

I když vidím výhody takových prohlášení jako držitel Bitcoin, tam je mnohem více k tomuto virtuálnímu měně než jen peněžní aspekt. Podkladové ideologie se často zapomíná, pokud jde o tyto typy událostí, protože tam bude prezentace a panely na obou finančního aspektu nebo technologického hlediska. To by bylo prospěšné pro návštěvníci vidět větší důraz na „proč“ aspekt Bitcoin a virtuální měny, a ne nutně „jak“ a „co kdyby“ aspekty. 

V dobách, kdy Bitcoin byl relativně neznámý, jediný způsob, jak zjistit více informací bylo vyhledáním informací sami. Nebyly zjištěny žádné Bitcoin konference, žádné on-line prezentací a dokonce ani zpravodajské weby Bitcoin. Odkrytí nové sebemenší informaci byl úspěch v jeho vlastní pravý, a to dobrý pocit být součástí komunity Bitcoin. Ale vypadá to, že většina členů komunity, včetně průmyslových expertů Bitcoin, vzrostl na vavřínech v nedávné yearsand důkladně těší znalosti, které vládnou, aniž by jakýkoli pokus o to podělit s ostatními členy komunity.  

Řešení problému PR Bitcoin je prostřednictvím vzdělávání

V důsledku tohoto laissez-faireattitude, Bitcoin prošel některé drsné časy, pokud jde o vztahy s veřejností. Zejména tam, kde většina tradiční sdělovací prostředky se obávají, jakýkoliv předmět, který může dát Bitcoin v negativním světle reflektorů bude čerpat v mnoha čtenářů, a to i v případě, že článek je fakticky nesprávné nebo neúplné. Většina z hlavního proudu médií novináře, kteří píší o Bitcoin mají, navzdory jejich technologické zázemí, není správné pochopení toho, co virtuální měna je vše kolem.

Bitcoin je nejen peníze, ani je to jen technologie. Bitcoin je ideologie, která chce dát každý jedinec sílu žít svůj život tak, jak on nebo ona chce.

Jediným způsobem, jak lze tento problém vyřešit, je, když přišel s kreativní řešeních v oblasti vzdělávání, a to jak pro novináře a běžné spotřebitele. Překonání tuto překážku bude vyžadovat velké množství vstupu a úsilí z celého Bitcoin komunity, ale jakmile jsme se všichni sjednotili, můžeme využít Bitcoin ekosystém roste exponenciálně v průběhu času.

Zpět v prvních dnech, zájem o Bitcoin explodoval vzhledem k nestálosti cen a arbitrážních příležitostí. Nyní, když Bitcoin byl asi po dobu šesti let nebo více, je na čase, aby se virtuální měna na další úroveň a ukázat světu, co ideologie a technologie jsou schopny. I když je finanční zisk být dělán pro každého na této planetě, je v diskusi o toto hledisko, aniž by lidé správně pochopit, proč je potřeba pro Bitcoin a jiné virtuální měny nemá smysl.

Existuje názor, které mají být provedeny, že virtuální měny přistoupit nemusí plně pochopit základní technologie nástrojů, které používají, což je něco, z celého srdce souhlasím. Nicméně, přesvědčovat někoho používat novou formu peněz nebo technologií bez porozumění zdůvodnění Přitom je téměř nemožné. Ne každý bude mít zájem o přesných specifik od prvního dne, a to je jen normální. Trvalo nejzkušenější Bitcoin uživatelé měsíce, ne-li roky, získat přehled o tom, jak celý Bitcoin ekosystému děl. Ale tato touha naučit se objevil pouze jednou někdo dokázal přesvědčit tyto uživatele o tom, proč Bitcoin a virtuální měna mají tak velký potenciál.

Vybraný obrázek se svolením Haikudeck.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange

Post ICO

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce

Post ICO

Bitcoin herní místo bylo scammed za téměř $ 1 milion dolarů

Post ICO

Bank of England chválí společnost Bitcoin a odhaluje vyšetřování na vydání digitální měny

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu

Post ICO

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut

Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další