Bitva v San Diegu: více malých podniků se připojuje k krypto-revoluci | Czech.Lamareschale.org

Bitva v San Diegu: více malých podniků se připojuje k krypto-revoluci

Bitva v San Diegu: více malých podniků se připojuje k krypto-revoluci

San Diego není jako kterékoli jiné město na světě, pokud jde o Bitcoin

Jejich vztah je poněkud zvláštní. Po místní firmy, jako Hangtime lezení začalo přijímat kryptoměna paymentsand zejména od vytvoření platformy Bitcoins v San Diegu, přítomnosti a uvědomování Bitcoin je ve městě, který se nachází ve státě Kalifornie (USA), se neustále zvyšuje.

load...

A tak jsme si povídali s Ericem Camerino, který vlastní ITSA cyklistický obchod v San Diegu, o krypto-scény ve městě. Tato malá firma právě začal přijímat Bitcoin „z důvodu bezpečnosti jejích transakcí prostřednictvím Coinbase“. Camerino říká, že „cítil, že Bitcoin má reálnou hodnotu k němu“. Takže, když se ptá: „Proč to přijmout, když jsem se již přijímají kreditní karty?“.

load...

„Pro mě je to jen další forma‚bít‘za úplatu. Kromě toho, technicky je méně papírové dolary tam venku, než je digitálně (přes úvěrů), takže jsem měl těžký čas chápat skutečný důvod to nezkusit,“ obchodník vysvětluje.

Eric Camerino dozvěděl o existenci Bitcoin „před několika týdny, a to prostřednictvím společného přítele Paula Puey je [od Hangtime lezení], který také přijímá Bitcoin. Po ověření nějaké informace od Pavla a on mi ukazoval jednoduchost a bezpečnost použití Bitcoin jsem se rozhodl přidat ke svým formám přijatých plateb v mém podniku. Přijímám to z důvodu bezpečného charakteru přenosu Bitcoin a jeho snadné použití.“

load...

Od této chvíle, zákazníci ITSA cyklistický obchod může využít kryptoměna k nákupu zboží nebo služeb v prodejně. „Jsme cihel a malty operace, takže většina obchodní činnost v obchodě, ale jsme schopni zásilkový případ od případu“.

Přítomnost digitálního mince v San Diegu - což bylo místo vybráno prezentovat Bitcoin Bankomat v máj stále v dobré kondici, a to díky rostoucímu počtu firem, které nyní přijímají Bitcoinand některých příznivců. Eric Camerino je jen nejnovějším přírůstkem do tohoto světa a udělal krok vpřed s jeho podnikání.

Ale jak to vidí budoucnost virtuální měna? „Uvidíme, co přinese budoucnost. Mám velký zájem na tom, co se může zhřešit a rozvíjet, protože jsem jeden z mála maloobchodních provozoven, že jsem si vědom, že přijímá Bitcoin. V těchto bouřlivých časech, jiná forma měny je něco, co stojí za zvážení “.

Související zprávy


Post ICO

Bitola pro cestování: zápas v nebi

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Téměř jsem podvedl údajný Coindesk

Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

Post ICO

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Post ICO

Vývojář Bitcoin Gavin Andresen má podezření, že většina operací havárie mračna jsou programy Ponzi

Post ICO

Pověst o Seattle Seahawks, která přijímá Bitcoin, je falešná

Post ICO

Bitcoin a jiné digitální měny