Bitcoin v Kanadě: proč místní obchodníci milují kryptocurrency | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin v Kanadě: proč místní obchodníci milují kryptocurrency

Bitcoin v Kanadě: proč místní obchodníci milují kryptocurrency

Poté, co slyšel o možném vytvoření Bitcoin velvyslanectví v Montrealand o tom, že Kanada je zemí s většinou softwaru Bitcoin downloadsat počátku roku 2013, nyní je čas zkontrolovat kryptoměna obchodní scénu v zemi. Firmy ve velkých městech, jako je Vancouver začala zabývat Bitcoin jako inovativní a prospěšné platební Systema, zatímco před a vypadá to, že to love story má před sebou ještě dlouhou cestu.

load...

Bitcoin trend zametl zemi jako vlna, takže místní podniky staly opravdu vášnivý digitální měny. „Bitcoin byl ve skutečnosti narodil z bankovních sanací. To je budoucnost peněz, není pochyb o tom,“ říká Michael Bliss, co-zakladatel Bitcoin družstva, místní síť pro zájemce o nakládání s Bitcoin.

Stejně jako kdekoliv jinde, kanadští obchodníci přijímají kryptoměna, protože je to jednoduché, levné (nízké poplatky) a rychlé. To je důvod, proč Global News byl ve Vancouveru mluvit s několika entrepreneursthat rozhodli použít Bitcoin. Zkontrolujte, zda to, co musel říci:

load...

1. Sladký Tooth Café

Toto zařízení se používá Bitcoin za rok. Majitel, Ganji Malerba říká, i když ví jen málo o tom, jak vlastně funguje Bitcoin, ona oceňuje myšlenku nižších transakčních poplatků. „Byl jsem naštvaný, v té době u finančních institucí. Nemůžeme odejít bez placení žádný poplatek, a my jsme všichni otroci na ně,“ říká.

2. Blenz Coffee

Majitel povolení Blenz Coffee ve Vancouveru, Wayne Taylor, upozorňuje na skutečnost, že Bitcoin je bezpečný, opírajíc se o šifrování a veřejných dat. „Většina z těch zločinců, se zaměřuje na ohrožení své osobní bankovní účty. Stává se to každý den. Bezpečnost je problém ve všem. Lidé, kteří dali dohromady Bitcoin jsou extrémní v oblasti bezpečnosti“, Taylor vysvětluje.

load...

U této firmy, nízké transakční poplatky a relativně nízká možnost podvodu, jsou ty nejlepší vlastnosti kryptoměna, stejně jako skutečnost, že mince není vázán dolů konkrétním vládou. „To umožňuje lidem trochu větší svobodu dělat to, co je třeba udělat,“ říká Taylor, a dodal, že „lidé potřebují, aby začali získávat jejich svobodu zpět, a myslím, že Bitcoin je jeden způsob, jak to udělat.“

3. Bitcoiniacs - The Bitcoin Store

Mitchell Demeter, spoluzakladatel prvním fyzickém výměny Bitcoin Vancouveru, očividně miluje Bitcoin. Podle něj „existuje mnoho důsledků to po celém světě, které se nám líbí, a tak pomáháme rozvíjet ekonomiky místně a uvidíme, kam to jde“. Na Bitcoiniacs lidé mohou nejen měnit hotovost Bitcoins a naopak, ale také získat některou ze svých otázek odpověděl.

„Jedná se o velmi složitý systém. Tam je hodně na to. Trvá několikrát pro lidi slyšet, a lidé vždy mají spoustu otázek,“ tvrdí Demeter.

4. India Gate

Tato indická restaurace, kterou vlastní Gurmeet Gupta, bylo přijímat Bitcoins od května. „Pro mě je to experimentování s novým trhem. Jsme v turistickým prostoru, takže dostaneme amerických dolarů hodně, a to je jen další měny. Ale my jsme opatrní také proto, že nevíme, jak dlouho to měna bude kolem,“říká podnikatel, který znepokojuje nejvíc volatility,

„Jako restauraci, máme day-to-day náklady. [Náš účet] je nastaven tak, že převede zpět do kanadských dolarů a jde na náš bankovní účet. Nechceme udržovat Bitcoins“, Gupta dodává.

5. Centrální Bistro

Na rozdíl od Gurmeet Gupta, centrální Bistro majitel Doug Taylor říká, že nemá žádný spěch zbavit Bitcoins mu dostane od svých zákazníků: „Jdu, aby to jako investici teď, a uvidíme, co se stane s hodnotou“, Nicméně, on nemá mnoho klientů, kteří platí v Bitcoin. „Je to poměrně malé transakce. Můžete převést na hotovost docela snadno... Když se dostal do bodu, kdy přišel z Bitcoin 50 procent našich příjmů, bych mohl být trochu opatrnější,“ dodává.

load...

Související zprávy


Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

5 úžasných příběhů Bitcoin sdílených redditory

Post ICO

61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Australané milují Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům