Bitva v Afghánistánu: dva podnikatelé uskuteční první krypto-transakci v zemi | Czech.Lamareschale.org

Bitva v Afghánistánu: dva podnikatelé uskuteční první krypto-transakci v zemi

Bitva v Afghánistánu: dva podnikatelé uskuteční první krypto-transakci v zemi

Tyto Bitcoin podnikatelé Adam Locklin a Robert Viglione, tato poslední jeden z webových stránek Coindesk, dělali to, co se zdá být první Bitcoin transakce v Afghánistánu. Alespoň, že je to první, který byl zaznamenán. Viglione koupil Partagas doutník z Locklin po dobu 0,1 BTC a to bylo všechno.

load...

Nicméně, tento jednoduchý obchod byl mnohem víc než jen to. To pomohlo oba odborníci si uvědomit, že Bitcoin potřebuje pár věcí, než vyvíjí v odlehlých částech rozvojového světa, stejně jako Afghánistán. Za prvé, tyto země potřebují výměnu. Afghánci mohou milovat myšlenku digitálního měny a bude nadšený každý někdo mluví o tom... Ale co mohou dělat, když nemají vhodný nástroj pro přenos, nakupovat a prodávat Bitcoins?

load...

Národy jako Afghánistánu určitě potřebovat lokální krypto-přítomnost, ale se špatným internetovým připojením, které mohou být těžké misi dokončit.

A to nás přivádí k dalšímu požadavku: nástroj, který umožňuje Afghánce, mimo jiné, snadno tráví Bitcoins. A nástroje máme na mysli řádné peněženku, která může spojit s ostatními. Tento problém však může být opravdu blízko je třeba řešit, protože nové Bitcoin peněženky z Kipochi- ten, což je obrovský úspěch v Africe - je integrovat s dominantní buněčné dopravci v Afghánistánu, Roshan.

Jakmile je tento proces je u konce, každý Afghánec Bitcoiner budou mít snadný přístup k řádnému peněženku přes mobilní sítě a rychlosti přijetí crypocurrency určitě posílit v této části světa.

load...

Přes coindesk.comBitva v Argentině: setkání v Buenos Aires jsou opravdovým úspěchem99Bitcoins vám řekl, před chvílí, že mnoho měst po celém světě pořádají vlastní Bitcoin Meetups, diskutovat kryptoměna aniž by museli čekat na velkou konferenci. Buenos Aires, v Argentině, a Curych, Švýcarsko, jsou dva dobré příklady. To, co jsme neočekávali, byl úspěch, jako je ta, kterou jsme viděli v argentinském hlavním městě.

Jistě, víme Bitcoin je velký problém v Argentině, s mnoha následovníků, kteří se snaží najít alternativu k ekonomické situaci země. Nicméně, poslední meetup pořádá Foundación Bitcoin Argentině byl opravdový úspěch s více než 180 peopleattendingto neformální akce.

Vyplývá to ze zprávy o Meetup, bylo možné slyšet výlevy některých Argentinců, říkat věci jako „Díky bohu, že jsem se dozvěděl o Bitcoin, než bude příliš pozdě.“ To není přehánění, život v Argentině je opravdu těžké v těchto dnech: země se potopila do velmi komplikované finanční situace a zkušenosti argentinské peso více než 20 procent inflace.

Tato bezduchá měnové situace je u konce, hlavní odpovědnost za rychlý růst Bitcoin v zemi, která je umožňuje majitelům kryptoměna přesunout své bohatství volně. Kromě toho, je to stále snazší vlastnit Bitcoins v zemi, protože mnoho obchodníků a lidí jsou již přijímají Bitcoins jako paymentand vyřazení možnosti platby kreditní kartou.

Pokud víte, že asi Bitcoin meetup koná ve vašem městě, pošli nám zprávu!

Přes btcglobal.net


Bitcoin v Litvě: Taxi společnost JazzExpress přijímá krypto-platbyLitevská společnost taxi JazzExpress, se sídlem ve Vilniusu, nedávno začal přijímat Bitcoin jako způsob platby.

Společnost má zcela novou flotilu Skoda Roomster taxíků, které cirkulují kolem hlavního města země a také v jeho okolí. Kromě cestování pohodlně, máte možnost jezdit na „taxíků zdobených exkluzivním designem firmy“ a jsou vybaveny pokročilým systémem GPS s „kvalifikovaně, čestně a zdvořilých řidičů“, v závislosti na internetových stránkách společnosti.

Byl jmenován JazzExpress, je to docela zřejmé, že hudba hrála v kabinách je důležitou součástí zkušenosti: takže připravte se na mix „vysoce kvalitní hudby“ s „hladké jazz, lounge a chill out hudbu“.

Zní to, jako i příjemnou jízdu. A nezapomeňte, že na konci, můžete platit s vaší oblíbenou kryptoměna.


Bitcoin je již zahrnut v Oxford Dictionaries OnlineOxford University Press právě oznámila svůj nejnovější čtvrtletní zpřesnění údajů k Oxford slovníky Online (ODO) a Bitcoin je jedním z nových přírůstků. Volný online slovník současné angličtiny získal mnoho nových slov, některé z nich z vesmíru technologií.

Zadáte-li ve jménu své oblíbené kryptoměna na stránkách slovníku, budete najít následující výsledky:

Bitcoin, n.: digitální měna, v níž může být transakce provedena bez nutnosti centrální banky

Podle Angus Stevenson, od Oxford slovníky Online, „nová slova, smysly a fráze jsou přidány do Oxford slovníky Online kdy jsme shromáždili dostatek nezávislé důkazy z různých zdrojů, aby si být jisti, že mají širokou měnu v angličtině“ a že je Bitcoin případ.

„Vydávání on-line nám umožňuje, aby se výsledky výzkumu k dispozici mnohem rychleji než kdykoliv předtím. Každý měsíc, přidáme asi 150 milionů slov k naší corpus databázi anglických příkladů použití shromážděných ze zdrojů po celém světě. Používáme tuto databázi pro sledování a ověření nových a vznikajících slova a smysly na denní bázi. V průměru jsme přidat přibližně 1000 nových záznamů do Oxfordu slovníky Online každým rokem a aktualizovat v tomto čtvrtletí to poukazuje na některé fascinující developmentsin anglickém jazyce. Portmanteau slovo, nebo směsi slov, jako je například phablet a čas na džínové kraťasy, zůstat populární, stejně jako zkratky, při pohledu na nové položky, jako jsou srsly a apols“zástupce dodává.

Některé z dalších slov přidaných byli ‚selfie‘, ‚Hackerspace‘ nebo ‚emotikony‘. Pro tuto chvíli je to pozitivní signál vidět Bitcoin zahrnuty v tomto slovníku. Bude to otázka času, než jsme schopni viz definice kryptoměna v reálném Oxford English Dictionary?

load...

Související zprávy


Post ICO

3 miliony dolarů za pouhé čtyři dny: zákazníci běží na získání Bitcoin těžebního zařízení od společnosti KnCMiner

Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Post ICO

Bitcoin a jiné digitální měny

Post ICO

Bitkoin, který roste v popularitě v Číně

Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

Včelí bratři: mladí šikovní podnikatelé udržují prosperující a již vydělaní první Bitcoin

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět