Bitcoin dosahuje důvěryhodnosti v EU na podpatcích německého uznání | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin dosahuje důvěryhodnosti v EU na podpatcích německého uznání

Bitcoin dosahuje důvěryhodnosti v EU na podpatcích německého uznání

Mnoho Bitcoin obchodníci a horníci byli zvědaví, jak světové vlády a dalších významných organizací bude reagovat na Bitcoin. Dosud většina vlád zůstaly do značné míry irelevantní. Německá vláda však nyní označen Bitcoin jako měnovou jednotku a soukromých peněz. Toto pochoduje na prvním místě že jedním z hlavních vláda dala oficiální status na on-line měny. Uznání z jedné ze světově nejsilnějších a nejrespektovanějších vlády, představuje další významný krok vpřed pro měny.

load...

Bitcoin byl výrobu jiných headways v celé Evropské unii. Německá internetová banka Fidor spojil s Bitcoin Deutschland GmbH zahájit online obchodní platformu. I když se to může zdát jako menší vývoj, zabývat se Fidor označena jako jedna z prvních dobách platforma Bitcoin byl zahájen ve spolupráci s oficiální a regulované banky.

V roce 2012 se Francie stala první zemí rozpoznat banku Bitcoin Bitcoin, Central, a dokonce rozšířil to licenci. To také znamená, že vklady v bance budou chráněny národních bezpečnostních a pojistných programů. Tento vývoj vznikla jako důsledek snahy „Paymium“, penězi-over-IP poskytovatele, který úzce spolupracoval s francouzskými regulačních orgánů tím, že vzdělá je na co Bitcoin je a jak to funguje.

load...

Někteří členové komunity Bitcoin byli méně než nadšená tímto vývojem, nicméně, jak oficiální uznání by mohlo znamenat oficiální regulace. S jedním z největších výhod Bitcoin je nedostatek dohledu a regulace, to je fér, aby věděl, jestli vláda spolupráce nebo zapojení je vlastně dobrá věc.

Německá vláda se například rozhodl, že některé obchodní transakce zahrnující Bitcoin by měly být zdaněny. To zvyšuje náklady na využití Bitcoin a mohou se obrátit některé investory od měny. Ve stejné době, v případě, že měna měla stát nástrojem pro daňové úniky, je riziko významné vládní intervence by se výrazně zvýší. Minimální úroveň dohledu ve skutečnosti může zvýšit životaschopnost měně, v dlouhodobém horizontu.

load...

To platí zejména vzhledem k tomu, že podvodníci se stále častěji snažili vytrhnout lidi z skrze Bitcoin podvody. Falešné hedgeové fondy, zmanipulované důlní bazény, počítačové viry a snaha ukrást z peněženky, to vše došlo v posledních měsících jako bezohlední hackeři se pokusili trvat déle, než je jejich spravedlivý podíl. Rozpoznávání vláda a někteří vysoká angažovanost na úrovni může nabídnout lidem legální východisko věnovat podvodníky, které by mohly skutečně přispět ke stabilizaci trhu Bitcoin.

Nepochybně, někteří členové komunity Bitcoin bude nepohnutý potenciálních výhod, které přicházejí spolu s oficiálními úrovněmi uznání. Koneckonců, nikdo nemá rád platit daně a nemusí se starat o „big-brother“ vlády dívá přes rameno je obvykle dobrá věc. Přesto dohled dodat tolik potřebnou stabilitu a ochranná opatření, aby rozvíjející se měny. V dlouhodobém horizontu by to mohlo zvýšit přijetí Bitcoin a dokonce tlačit ceny vyšší.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin může být příčinou smrti online pirátství, předpovídá zakladatel Isohunt

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentář k oddělení finančních služeb v New Yorku BitLicense Delay

Post ICO

Včelí bratři: mladí šikovní podnikatelé udržují prosperující a již vydělaní první Bitcoin

Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: jakmile je k dispozici 14nm, uvolníme novou ASIC, která bude mít lepší výkon než jiné 14nm návrhy

Post ICO

Australský ilustrátor zahajuje průvodce Idiotem pro Bitcoin, ebook pro začátečníky

Post ICO

Nadace Bitcoin utrácela 150 000 dolarů za měsíc, za méně než jeden rok ztratila 4,6 milionu dolarů