Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency | Czech.Lamareschale.org

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency

Gyftjust nemůže zastavit nás překvapovat. Společnost proměnil Bitcoin miláček v květnu a byl oznámil nové služby spojené se světem kryptoměna dodnes. Ale je tu další dobrá zpráva: digitální platformu, která umožňuje uživatelům koupit a poslat dárkové karty prostřednictvím mobilních zařízení právě zajištěné investice ve výši 5.000.000 $.

load...

Investoři patří A-Grade Investments - spoluzakládal herec Ashton Kutcher, obrovský Bitcoin příznivec -, sociální + Capital partnerství, Karlín Ventures, David O. Sacks and Haas Portman.

Budeme investovat do technologických start-up, stejně jako Gyft, které ukazují inovaci a slibují. K dispozici je mobilní posun a Gyft je na misi k digitalizaci na trh dárkové karty $ 100B.

load...

Ashton Kutcher

 A jaké jsou Gyft plány na těchto peněz? Podle tiskové zprávy, společnost hodlá rozvíjet obchod s cílem splnit budoucí poptávku po růstu. „Gyft v současné době spolupracuje s více než 300 obchodů a udrží přidávání obchodníků a partnerů, a to i expanze na trhy mimo území Spojených států v příštím roce,“ dodává dokument.

Zde je místo, kde přichází v Bitcoin. Vinny Lingham, CEO Gyft se ukazuje, že „součástí mezinárodní expanze je do zemí, kde existuje vysoké riziko spojené s přijímání kreditních karet a kde Bitcoins užíváte off“. Lingham vysvětluje, že „tito zákazníci budou moci používat své Bitcoins, nákup dárkových karet a pak nakupovat za předměty dříve nebyly k nim k dispozici“.

load...

Gyft neustále roste, a to milionář investice pouze tlačit věci do pořádku, pro jistotu. Pouze v uplynulém roce více než 10 milionů $ a 200.000 plastové dárkové karty byly nahrány na nástupiště. V současné době je digitální platforma je registrace nové dárkové karty přidal každé dvě minuty.

„V uplynulém roce jsme zaznamenali pokračující růst a jsou na cestě k hitu $ 5 milionů v prodeji digitálních dárkové karty v tomto roce,“ říká Vinny Lingham a dodal, že „tradičně více než 50 procent z ročního obratu dárkové karty se vyskytují ve čtvrtém čtvrtina takže jsme nadšeni budoucnosti“.

Bitcoin Examiner nedávno uveřejnil rozhovor s generálním ředitelem Gyft to, Vinny Lingham, které si můžete zkontrolovat zde.

Související zprávy


Post ICO

Nadace Bitcoin utrácela 150 000 dolarů za měsíc, za méně než jeden rok ztratila 4,6 milionu dolarů

Post ICO

20 Insane Bitcoin důlní soupravy

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Američané jsou nemocní manipulací s penězi: Bitcoin může být odpovědí

Post ICO

Australané milují Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 rozbíjí všechny záznamy: Gyft, NewEgg mají nejlepší den prodeje vůbec

Post ICO

Bitola pro cestování: zápas v nebi

Post ICO

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin