Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti | Czech.Lamareschale.org

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Již pro-Bitcoin Draper University of Heroes se právě stalo ještě krypto-friendly. Instituce - Silicon Valley-založené školní A, která nabízí speciální programy, jejichž cílem je vzdělávat potenciální podnikatele - nabídne zdarma online Bitcoin kurz začíná 22. Října.

load...

Podnikavost ústav, který se nachází ve městě San Mateo a založil známý spekulativního kapitálu Tim Draper, oznámil, že kurz bude dít díky partnerství mezi školou a ZapChain. Podle tiskové zprávy, základní kurz byl navržen tak, aby učit ty, kteří neměli technických znalostí Bitcoin.

Draper doufá, že „tento nový vzrušující on-line kurz“ mohou sdružovat ‚řadu podnikatelů, rizikového kapitálu a inženýrů ze Silicon Valley všechny pracující v Bitcoin prostoru‘.

load...

S takovou širokou škálu účastníků, budou studenti vystaveni nepřeberné množství nápadů týkajících protokol Bitcoin, její stávající i potenciální využití, a její schopnost změnit svět, jak jej známe.

Kurz, který bude kick-off na 22. Října a přijímá studenty prostřednictvím tohoto odkazu bude co nejvíce poznatků sdílených sítí ZapChain ze Bitcoin odborníků, který je složen z několika velkých jmen v Bitcoin průmyslu. Síť počítá s členem pro „každém větším Bitcoin společnosti“ a doufá, že bude poskytovat základní znalosti o protokolu Bitcoin a měnu.

"Když jsem zjistil, že Draper University dělal kurz Bitcoin, věděl jsem ZapChain potřeba zapojit. Bitcoin je úžasná technologie, která může umožnit inovaci v mnoha oblastech světa a já jsem velmi hrdý co jsme vytvořili. Nemůžu se dočkat, až vidět nové produkty vytvořené lidmi, kteří se o Bitcoin hřiště,“řekl Matt Schlicht, spoluzakladatel ZapChain.

load...

Rozhodnutí nabídnout zdarma Bitcoin kurz není neočekávané vůbec, pokud jde o Draper University. Škola byla první vzdělávací instituce přijmout Bitcoin jako formu platby školného. Univerzita odhaluje tento kurs chce zaplnit mezeru ve vzdělávacím materiálům dělat Bitcoin přístupnější.

Podle Boost CEO Adam Draper, „největší problém při přijímání světě Bitcoin právě teď je vzdělávání, a to je nejlepší Bitcoin vzdělávací kurz online. Je odpovědí na všechny otázky tím, že přístup k odborníkům v Bitcoin prostoru; nikdo jiný to udělal v kvalitním způsobem“.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů

Post ICO

Jak 7.9 milionů lidí adoptuje Bitcoin na Blízkém východě

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Post ICO

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Post ICO

Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak

Post ICO

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?