Nadace Bitcoin utrácela 150 000 dolarů za měsíc, za méně než jeden rok ztratila 4,6 milionu dolarů | Czech.Lamareschale.org

Nadace Bitcoin utrácela 150 000 dolarů za měsíc, za méně než jeden rok ztratila 4,6 milionu dolarů

Nadace Bitcoin utrácela 150 000 dolarů za měsíc, za méně než jeden rok ztratila 4,6 milionu dolarů

Nadace Bitcoin „ztracené“ 4,6 milionu dolarů v roce 2014, během období 10 měsíců, a to nejen z důvodu př suvu ceny Bitcoin, ale také kvůli přemrštěné měsíční výdaje.

Ačkoli většina z prostředků nadace měly být investovány do dalšího rozvoje základní technologie Bitcoin je, hlavní plátek peněz „vlastně šel na sponzoring výroční konference pro komunitu Bitcoin na blízko zvratu rozpočtů,“ zakládajícím ředitelem nadace Bitcoin řekl: citoval CryptoCoinsNews.com.

load...

Podle daňových dokladů z roku 2013, nadace plýtvání $ než 150,000 měsíčně, většinou platí pro kompenzaci pořadu zaměstnanců, náklady na konference a právních poplatků. A přestože v roce 2014 dokumenty nejsou k dispozici v okamžiku, kdy všichni se stále čeká zjistit, co se stalo s 5800 BTC zmíněno v Bitcoin nadace průhlednost dokladů vydaných v minulém roce.

load...

Nicméně, když zpochybnil během nedávné on-line Q & A sezení, Matonis ujistil „neexistuje žádný podraz“ obklopující hmotu. On zaručeno, že Bitcoin je pokles cen byl největším faktorem, který ovlivňuje finanční prostředky nadace.

Během zasedání Matonis skutečně uvedeny důvody, proč je Bitcoin Foundation ztracené miliony za dobu kratší než jeden rok. Začal připomenutím účastníkům, že 4,6 milionu $ byly vypočteny v souladu s cenou BTC v té době (březen 2014), který byl kolem 673 $ a vzhledem k tomu, že základem držet více než 90% svých aktiv do Bitcoin.

Zároveň připustil, že základem tráví kolem $ 150,000 měsíčně a že částka zvýšena během existence organizace byl jen mezi půl milionu dolarů a $ 650,000, s rostoucí cenou pak posílení financování nadace.

load...

Díky kurzu klesla na méně než 264 $ za BTC v lednu 2015, nadace ocitla jen držet kolem $ 600,000 na začátku letošního roku.

Matonis' držba s Nadací Bitcoin skončila dne 31. Prosince 2014, což znamená, že nemá žádné další oficiální informace o tom, co se stalo po tomto datu. Současný výkonný ředitel organizace je Patrick Murck.

Přesto, zakládající ředitel nadace také připomněl účastníkům Q & A že organizace změnila svou pozornost od chvíle, kdy její otázky financování začalo být zřejmé. Podle Matonis, který nyní pracuje s podnikateli v Bitcoin prostoru pomoc s financováním a investičním projektům souvisejícím se Bitcoin Foundation se v současnosti zaměřuje na vývoj jádra, primární cíl za jeho vytvoření.

Související zprávy


Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

Adam B. Levine: je obtížné dodržovat, kdykoli se pravidla budou kdykoli měnit

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

Včelí bratři: mladí šikovní podnikatelé udržují prosperující a již vydělaní první Bitcoin

Post ICO

Bitcoin výměny: Coinbase rozšiřuje do Velké Británie, Švédsko schválilo první BTC Burdens Trading Poznámka

Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

Bankovní giganti, kteří podporují technologii Bitcoin

Post ICO

Bitola pro cestování: zápas v nebi