První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše | Czech.Lamareschale.org

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Bitcoin Foundationjust oznámila novou pobočku, tentokrát v jižní Asii. Novým partnerem instituce je z Bangladeshand připojí základ ve svém poslání podporovat kryptoměna po celém světě. 

load...

„Připojte se k nám při zavádění Bitcoin na světě a přispět k jejímu trvalému rozvoji“, uvádí internetové stránky nadace. Vypadá to, že alespoň jedna organizace Bitcoin souvisejících v jižní Asii slyšeli volání po sedm dalších přidružených připojil poslání nadace za posledních osm měsíců. Ostatní pobočky se nacházejí v Austrálii, Kanadě, Mexiku, Německu nebo Nizozemí.

load...

Podle Světové banky, kterého cituje stránkách NewsBTC čísla vydané v dubnu vyplývá, že Bangladéš obdržel $ 14 miliard v remittences během 2013from zhruba 8,6 milionu migrujících pracovníků. Vše, co to vyžaduje, je pro některé z těchto pracovníků objevovat výhody, které může přinést Bitcoin na trhu remitencí za účelem zvýšení popularity kryptoměna v zemi.

A to je přesně to, jak se Bitcoin nadace nová místní pobočka by měla začít podporovat v Bangladéši.

„Chcete-li být efektivní při pozitivně zlepšení života, je důležité, abychom se spojili, sladit naše cíle, stát se vzdělaný a koordinovat naše úsilí na podporu Bitcoin je přijetí“, řekl SM Monir Uz Zaman (Sazeeb), prezident skupiny bangladéšské Affiliate instituce, v tisková prohlášení.

load...

Tým Bangladéš je neuvěřitelně vášnivý Bitcoin a pomáhat jejich komunity. Je to výhra pro region a vítězstvím Bitcoin.

Mark Woods, Bitcoin Foundation Partnerský Director

Stejně jako u ostatních poboček, bude tým Bangladéš je odpovědný za ochranu a podporu Bitcoin v asijské zemi. Nicméně, jak sláva na kryptoměna se pěstuje po celém světě, další pobočky se pravděpodobně připojí základ v blízké budoucnosti.

Vybraný obrázek: Mizankecb11 / WikimediaBitcoin Foundation je rád, že vidí další studie o kryptocurrency (dokonce ty, které tvrdí, že se zhroutí)Bitcoin Foundation se točí druhou tvář a vítá všechny akademické papír o Bitcoin a dalších cryptocurrencies, dokonce i ten nedávno publikované vědci z Cornell University. Dokument s názvem „Bitcoin je rozbité“, předpovídá, že svět je nejvíce famousvirtual měna bude pravděpodobně zhroutí, pokud „sobecké“ těžaři a vlastníky začít conspiringwith navzájem.

Výzkumníci - Emin Gün Sirer, docent informatiky Katedra Cornell a Ittay Eyal, je Cornell počítačová věda výzkumník - v podstatě znamená, že v případě „může menšinová skupina horníků získat příjmy nad jejich spravedlivý podíl, a růst v řadě dokud nedosáhnou většinu“, bude existovat monopol v celém systému.

Bitcoin je přerušeno. A ne jen tak povrchně ano, ale v podstatě na úrovni jádra protokolu. Nemluvíme o jednoduchý buffer overflow zde, nebo dokonce špatně navržený API, které lze snadno opravenou; místo toho, že problém je podstatným znakem celé cestě Bitcoin funguje.

I když hodně hlasů v komunitě Bitcoin nesouhlasí s studie nadace nebyl specificky popírat varování. Místo toho, hlavní vědec, Gaving Andresen, blahopřál lidí zasvětit svůj výzkum na kryptoměna.

„Začnu s tím, jak fantastické, je to, že jsme svědky další akademický zájem a výzkum v Bitcoin-the-systému. V nadcházejících měsících, myslím, že budeme svědky mnohem více výzkumu a tvrdí, že našli způsoby, jak dělat různé kusy Bitcoin lépe. Některé z nich se dokonce ukáže být jak praktické a správné“, Andresen napsal na svém blogu.

I když nepopírá hlavní pohledávku papíru jsou, Gavin Andresen vystavuje své pochybnosti o studii. „Nebudu psát o konkrétních tvrzení v novinách (...). Je však dobré si uvědomit, že ve svém prvním přezkumem, věřím tvrzení papíře to má zásadní vada je založen na některé přes-zjednodušený assumptionsabout jak těžební trh Bitcoin funguje“, hlavní vědecký pracovník nadace Bitcoin řekl.

Sdělení končí s povzbuzujícím zprávy s žádostí o průběžné pomoci vědců, že „se přidávají nesmírnou hodnotu protokolu a komunity“.


Bitcoin nadace odpovídá na Manchinův dopis: Pokud Bitcoin neprochází v USA, bude se rozkvést jindeBitcoin Foundation se rozhodla napsat dopis adresovaný do Spojených států senátor Joe Manchin

Který nedávno řekl Bitcoin by mělo být zakázáno v zemi. Sporný výrok byl součástí další dopis, tentokrát poslal senátor na ministerstvo financí, Federální rezervní systém a více finančních regulačních agentur a fermentovaných četných reakcí z různých Bitcoin příznivců, jako například bývalý kongresman Ron Paul.

„Apeluji regulátory spolupracovat, jednat rychle a zakázat tento nebezpečný měny z poškozování tvrdě pracující Američany“, Manchin napsal. Čelil výzvě senátora se Bitcoin Foundation se rozhodla, že nastal čas pro správné odpovědi.

Dopis - podepsán Patrick Murck, člen nadace General Counsel - byl zveřejněn na blogu organizace a musí mu předcházet krátký otvorem. „Dohodli jsme se s poslanci Kongresu a amerických federálních agentur, aby potvrdil, že USA by měly podporovat výhody Bitcoin a současně zmírnit rizika“, tvrzení nadace.

„Nedomníváme se, že toto je ten správný čas v americké ekonomické historie, aby se odvrátil od inovací, které nabízejí zlepšení pracovních míst obrazu a ekonomiky. Pokud Bitcoin nebude dařit ve Spojených státech, to bude dařit jinde, a ve Spojených státech bude postoupit vedoucí k zemím s více prozíravý přístup k inovaci a hospodářský pokrok“, Murck napsal.

Zástupce generálního rady se dále uvádí, že „tam je hodně dozvědět se o Bitcoin, jak to funguje, a jaké jsou jeho dopady na americkou společnost bude. Není třeba se obávat Bitcoin nebo přehnaně na challengesthat doprovázet své obrovské potenciální přínosy "před zve Manchin - který je také členem senátního výboru pro bankovnictví, bydlení a městské záležitosti - pro vzdělávací setkání.

Dopis pana senátora rozzuřilo některé členy kryptoměna komunity. Skupina Bitcoiners nyní požaduje Manchin rezignaci prostřednictvím on-line petice. Dokument požaduje politika je „okamžité rezignaci z bankovního výboru Senátu, pro působení ve velmi nestabilní a rušivé způsobem, který je nebezpečný pro naše hospodářství“.

load...

Související zprávy


Post ICO

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Post ICO

Adam B. Levine: je obtížné dodržovat, kdykoli se pravidla budou kdykoli měnit

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud

Post ICO

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

Post ICO

Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

Post ICO

Bitcoin čelí rostoucí konkurenci z jiných digitálních měn

Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Post ICO

Bitola pro cestování: zápas v nebi