Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Vítejte na 99Bitcoins nejnovějšího týdenního kola až s nejdůležitějších zpráv zveřejněných v průběhu minulého týdne.

Bitcoin výměnu Igot.com zahajuje zpracování platebních služeb ve 40 zemích

load...

Australská burza Bitcoin Igot.com zahajuje novou službu zpracování plateb kryptoměna, který bude k dispozici v 40 zemích, počínaje v úterý (7.). Igot Merchant řešení umožní oběma elektronické maloobchodníci a kamenných obchodech se šíří po celém světě přijmout Bitcoin za zboží a služby, platit fixní poplatek ve výši 0,5 procenta.

load...

Rostoucí společnost, která byla založena v roce 2013 a sídlí v Adelaide (Jižní Austrálie), doufá, že se přímo konkurovat gigantům, jako je BitPay, Coinbase a GoCoin. Igot vyvíjí své služby v posledních dvou letech se na trhu remitencí v mysli, ale platforma Bitcoin je nyní připraven pro vstup do podnikání zpracování plateb.

Celý článek na 99Bitcoins

Bitcoin alternativa LEOCoin souvisí s podezřením na pyramidovou

Nejnovější Bitcoin alternativa sbírat mediální pozornost, LEOCoin doposud zatroubil na více než 130.000 obchodníků, kteří údajně podepsal na to přijmout jako platbu. Toto tvrzení se titulky tvrdit, naznačuje, že LEOCoin rychle sbírat zájem ze strany mezinárodního společenství. Nicméně, zástupci projektu mají za více než týden byla ochotna poskytnout podporu těchto výhledových prohlášeních.

load...

Navzdory žádostem, LEOCoin neposkytla seznam obchodních partnerů nebo bílý papír popisovat specifikace jeho „revoluční“ kryptoměna. Ticho v této záležitosti bere na novém světle při zkoumání historie projektu zakladatelů Dan Anderson a Atif Kamran.

Zdroj: Coindesk

Massachusetts policisté nuceni platit $ 500 Bitcoin výkupné pro hackery

Policejní oddělení Massachusetts byl nucen zaplatit $ 500 Bitcoin výkupné hackery, kteří šifrované nezbytné záznamy o své počítačové sítě.

Tewksbury policie dostala pod útokem zločinců, kteří nakažených jejich síť s formou internetového malwaru v prosinci před vymáhání peněz pro dešifrování souborů. Program nazvaný CryptoLocker nakazí prostřednictvím e-mailu a pak se pere data v počítači. To způsobilo policejní systémy, aby se čtyři až pět dnů, podle Tewksbury Town Crier.

Zdroj: Daily Mail

Člen představenstva říká Bitcoin Foundation je „fakticky v úpadku“

The Bitcoin Foundation je „fakticky v úpadku.“ Obvinění bylo nedávno zveřejněno na Reddit Olivier Janssens, zvolen do správní rady nadace rady minulý měsíc.

Post zveřejněny na Bitcoin je sub-Reddit začíná ‚poznámka k tisku‘, který zní jen“Bitcoin Foundation nepředstavuje Bitcoin v žádném případě. Je historicky najal Bitcoin vývojáře, lobbisty a uspořádali konferenci.“

Celý článek na 99Bitcoins

Bitcoin firma Coinapult obnoví služby následující hack

Bitcoin poskytovatel skladování a platební procesor Coinapult je zpět do režimu online po výpadku hack související minulý měsíc. Po sérii vylepšení zabezpečení, mohou uživatelé Coinapult nyní vložit prostředky a ‚zámek‘ a ‚odemknout‘ jejich Bitcoin na nekrytých měn nebo majetku. Byly dříve uvedeny přihlašovací přístup 21. Března a výběry byly znovu povolit o pět dní později.

Horký peněženka útoku, ke kterému došlo dne 17. Března skončil ztrátou 150 BTC (přibližně $ 42.900). Coinapult oznámila, že zastavení veškeré operace přes Twitter ve stejný den.

Zdroj: Coindesk

Spojené království je první regulovaný digitální směnárna v potrubí

Finanční hlídací psi jsou v diskusi s jedním z největších světových digitálních měnových trzích o možnosti zřízení výměnu Bitcoin v Británii.

Coinbase byl zřízen v roce 2012, poskytuje platformu pro uživatele, aby transakce s použitím novou měnu. Zahájila regulovanou výměnu Bitcoin ve Spojených státech s více než 100 milionů $ v zálohování z bank a newyorské burze.

Zdroj: RT

Bývalý Nike CIO Anthony Watson se připojit k Bitcoin spouštěcí BitReserve

Nike Inc. Oznámila, že je to bývalý CIO Anthony Watson se připojuje Bitreserve jako prezident a COO. Ukázalo se, že Watson byl nešťastný v oblasti Portland. Zažil „kulturní šok“, zatímco žije v Portlandu a pracuje v Beaverton, kde Nike sídlí.

Když Watson odešel Nike, si uvědomil, že bude jen rád, žijící ve velkých městech, jako je New York, Los Angeles, nebo v Londýně. Nyní bude žít v Los Angeles, ale neustále cestovat, většinou mezi San Francisco a Londýn. Společnost má pobočky v San Franciscu, Londýně, Portugalsko, Šanghaji a Charlestonu v Jižní Karolíně.

Zdroj: CoinSpeaker.com

Bitcoin výměnu Buttercoin odstavit kvůli nedostatku finančních prostředků

uvedení do provozu ve Spojených státech se sídlem kryptoměna Buttercoin oznámila, že bude zavírat v pátek 10. Dubna. Výměna Bitcoin podpořena Y Combinator a Google Ventures uzavírá svůj on-line platformu, z důvodu nedostatku finančních prostředků.

Zpráva na domovské stránce firmy aktuálně přečte „Buttercoin bude vypnutí naši službu dne 10. Dubna v 11pm Pacifiku. Ujistěte se, že přesunout Bitcoins na jinou službu a odstranit své dolary. Přejeme ti všechno nejlepší!"

Celý článek na 99Bitcoins

Coinbase oznamuje Bitcoin hackathon s $ 70,000 v cenách

Coinbase oznámila podrobnosti o svém druhém Hackathon soutěže, včetně $ 70,000 v Bitcoin cen a all-star poroty.

Společnost, která nabízí celou řadu vývojářských nástrojů, říká, že se snaží aplikace, které najdou nové případy použití pro Bitcoin a učinit z něj „přístupnější“. Ceny se pohybují od 10.000 $ (1. Místo) a $ 500 (5. Místo) v Bitcoin v době, kdy ceny jsou dodány.

Zdroj: Coindesk

Obchodníků s cennými papíry Wall Street nemůže odolat Bitcoin

Wall Street obchodní firmy jsou opatrné hodně, ale nemůže udržet své oči z Bitcoin. Velké obchodní a investiční domy nechtějí přijít o možných ziskové příležitosti jako Bitcoin stále roste.

Další z velkých proprietárních obchodních firem jsou máčením své nohy do Bitcoin, díky ziskové příležitosti může nabídnout a jeho schopnost zefektivnit transakcí, podle článku v The Wall Street Journal. Rostoucí zájem Wall Street obchodních a investičních podniků slouží k zviditelnění Bitcoin v investiční komunity a ekonomiky jako celku.

Zdroj: CryptoCoinsNews.com

Rand Paul je první prezidentský kandidát přijmout Bitcoin dary

Rand Paul se zapsala do historie. Liberální republikánský kandidát, který bude spuštěn v roce 2016, se přijímá Bitcoin dary na financování jeho prezidentskou kampaň. Přestože Paul, americký senátor z Kentucky, není prvním politikem Spojené státy přijmout kryptoměna, on je první prezidentský kandidát, aby otevřel dveře k Bitcoin.

Toto rozhodnutí by se mohlo zdát průkopnický, ale ve skutečnosti klesá v souladu s názorem Rand Paul je o tom, jak by vláda měla blížit peníze. Podle senátora Kentucky, americká vláda shouldadopt přístup „ruce pryč“ ke kontrole peněz v zemi.

Celý článek na 99Bitcoins

Porušení účet SendGrid byl použit k útoku Coinbase

Hackeři cílené SendGrid, hromadný e-mailovou službu 180.000 firem včetně Uber, Pinterest, Spotify a Foursquare, který se používá k infiltraci Coinbase, jeden z nejpopulárnějších výměn Bitcoin.

SendGrid potvrdila, že jeden z jejích klientů Bitcoin souvisejících byla narušena ve středu. To by nebylo jméno klienta, ale Coinbase potvrzen v e-mailu ve čtvrtek, že hackeři se ohrožena její SendGrid v úvahu, i když to řekl, že ne Bitcoin byly ukradeny.

Zdroj: NYTimes.com

Bitcoin podvod alert - BTC-MULTIPLIER.COM

Každý ví, že systémy Bitcoin Ponzi bují na internetu. Někdy jsou těžší místě než ostatní. Někdy přijdou ve formě celých měnách, jejichž jediným cílem je ukončit, i když převážná část cenných mincí, jindy jsou to dokonce výměn.

Ale většinu času jsou to jen Ponziho schéma, snadno rozpoznatelná v tom, že oni dělají odporné sliby jsou vágní o tom, jak vlastně dělat zisky hodlají vrátit a nějak vždy se podaří mít špatnou gramatiku.

Zdroj: CryptoCoinsNews.com

Coinsetter rozšiřuje služby po akvizici kanadské Bitcoin směnného CAVIRTEX

newyorského Bitcoin směnného Coinsetter oznámila akvizici kanadského Virtuální ústředna, která byla založena v roce 2011 a hlavně známý jako CAVIRTEX. Rozhodnutí Coinsetter to znamená začátek nového projektu rozšíření na světovém devizovém trhu BTC.

Podle platformě USA, získávání „představuje jednu z největších M & A [fúze a akvizice] nabídek, které se konají v rychle se rozvíjející digitální měnového prostoru.“

Celý článek na 99Bitcoins

CEO největšího amerického břehu starosti Silicon Valley a Bitcoin krádeže své podnikání

Muž, který provozuje největší americkou banku nemůže přestat obávat tech startech. Ve své výroční dopise akcionářům v tomto týdnu, generální ředitel společnosti JP Morgan Jamie Dimon varoval investory, a ti v bankovním odvětví, které „Silicon Valley se blíží.“

„Existují stovky začínajících se spoustou mozku a peněz pracujících na různých alternativách k tradičnímu bankovnictví,“ Dimon napsal v dopise. „Ty jsi četl asi většina z nich je v oblasti úvěrových obchodů, přičemž firmy mohou půjčovat jednotlivcům a malým podnikům rychle a - tyto subjekty se domnívají, -. Efektivně pomocí Big data ke zvýšení úvěrové upisování“

Zdroj: Mashable

Bitcoin obchodování snaží zapojit „skok“

Bitcoin Trading drží cenu nad sestupně FIB linky. Pokles se zdá hrozící ale je neustále zpožděné. Klesající cena se pohybuje směrem $ 230 se opakovaně zastavil, jak o tom svědčí svíčky odvádí visí nad propastí. Bočním korekční struktura je dosáhnout pro kritické 200 období klouzavý průměr, těsně nad ním. Jedná se o typický styčný bod, ve kterém je rozsah ceny začnou uzavírat smlouvy předtím, než konečně praštil se na poklesu. Přesto tyto holé svíčka knoty znamenat, že je zápas děje mezi kupujícími a prodávajícími zde v blízkosti minima.

Nemá smysl bědovat nad nejasnost. Místo toho, pojďme se vzít v úvahu, že i když pokles na Předpokládaný pokles cílů se zdá nevyhnutelné, je zde také možnost medvědí pasti v tabulce.

Zdroj: CryptoCoinsNews.com

PayPal nyní umožňuje svým obchodníkům přijímat Bitcoin

PayPal nyní umožňuje všem svým obchodníkům přijímat Bitcoin. Dobrou zprávou bylo „sdílené“ prostřednictvím podání nedávno předložené Komisi pro cenné papíry.

V dokumentu se uvádí, že obchodník pomocí PayPal mohou „integrovat s Braintree začít přijímat platby pomocí kreditní nebo debetní karty, PayPal, Venmo, digitálních měn jako jsou Bitcoin nebo jiných platebních řešení s jedinou integraci.“

Celý článek na 99Bitcoins

Jak bitrate chce dát důvěru zpět do Bitcoin

Jako decentralizovaná měnu Bitcoin byl jak kritizoval i oslavovaný za jeho nedostatek regulačního dohledu. Na rozdíl od kreditních karet - nebo jiných tradičních platebních metod - transakce Bitcoin jsou konečná podle návrhu, s téměř žádný postih pro spotřebitele v případě podvodu.

To, kromě semi-anonymity poskytované digitální měna, vedlo některé k otázce, jak se účastníci Bitcoin transakce lze důvěřovat. Jeden startup Bitcoin, bitrate, si myslí, že to může mít odpověď.

Zdroj: Coindesk

Xapo přináší Bitcoin na eSports prostřednictvím nových partnerství

Od té doby Bitcoin získal více tradiční pozornost, je však zřejmé, že určité skupiny lidí byly přirozeně přitahovány k myšlenkou digitální měny. Jedna z těchto skupin byli hráči, jak se jim podařilo dát své mocné GPU pracovat těžby Bitcoin v prvních dnech. A jak jsme viděli v minulém roce tak, video her a Bitcoin přesto se zdá, jdou ruku v ruce.

Většina lidí stále vypadat soutěžní hraní jako mezeru na trhu. Svým způsobem mají pravdu, protože existuje mnohem více příležitostné hráče ve srovnání s počtem hráčů, kteří se své hry vážněji.

Zdroj: Inside Bitcoins

load...

Související zprávy


Post ICO

20 Insane Bitcoin důlní soupravy

Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Post ICO

5 úžasných příběhů Bitcoin sdílených redditory

Post ICO

Adam B. Levine: je obtížné dodržovat, kdykoli se pravidla budou kdykoli měnit

Post ICO

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Post ICO

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Post ICO

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět