Bitola pro cestování: zápas v nebi | Czech.Lamareschale.org

Bitola pro cestování: zápas v nebi

Bitola pro cestování: zápas v nebi

Pokud jde o opravdu těší život, jde o to, že většina lidí chtějí, aby je bylo možné cestovat po světě. Zatímco někteří lidé se na to z obchodních důvodů, jiní výhradně cestovat jen kvůli zkoumání čtyři rohy na zemi.

load...

Market výzkumník IBISWorld odhaduje, že globální trh cestovního ruchu přináší téměř $ 1 trillion ročně. Jedná se o obrovský trh a ten, který je pravděpodobné, že přijde pod Bitcoin deštníkem.

Kryptoměna globální povaha je ideální pro cestující účely

A sice přijetí je pomalé v některých zemích, bude to nakonec stalo. Felix Weis je v současné době cestuje po světě a po dobu jednoho roku používat pouze Bitcoin (a někdy i cash koupil jen obchodováním BTC s místními obyvateli). Na 27 let staré dokumenty svou cestu na svém blogu, kde se sdílí rozhovory s Bitcoin nadšenců po celém světě kromě pomoci obchodníkům přijímat Bitcoin.

load...

Důvodem, proč většina lidí stále nepoužívají Bitcoin platit za jejich cestovní náklady je to, že si nejsou vědomi potenciálních výhod této měny. A je jich tolik.

[Tweet_box konstrukce = "box_08"] Bitcoin je globální povaha je ideální pro cestování účely. [/ Tweet_box]

Konverze měny dilema

Převod měn je stále velká hádka pro turisty. Časté cestující mají pevný čas konverzi jejich místní měně pokaždé, když cestovat. To není ani efektivní z hlediska nákladů, ani časově efektivní. Člověk se musí převést měny při vstupu do země a pak se před odjezdem: tyto nepotřebné počet zastávek v boxech se lze vyhnout pomocí Bitcoin.

load...

počet obchodníků z celého světa, které přijímají Bitcoin neustále roste, a to znamená, že kryptoměna příjemný cestující mohou vyhnout měna konverzace poplatků. Druhou velkou výhodou je, že nese spoustu hotovosti stává zbytečné, což může být velmi výhodné při cestách do zahraničí.

Bankovní poplatky

Pravděpodobně jste si vědom strašné poplatků spojených se výběr peněz z bankomatu a používání kreditních karet v cizí zemi. Většina bankomatů po celém světě účtují fixní poplatek mezi $ 1 a $ 3 spolu s tři až čtyři procenta z částky byly staženy. Tyto celý poplatky rychle přidat až šílené množství, které můžete téměř nedocházelo pomocí Bitcoin.

Dalším velkým problémem, že většina turistů muset čelit, je nedostupnost bankomatů, které podporují své karty. S tolika platebních metod používaných po celém světě, někdy je těžké najít ten správný přístroj.

Bitcoin bankomatů

Pokud cestujete do země, která má Bitcoin bankomatů, to prostě dělá celý proces cestování hračka. Jediné, co musíte udělat, je jít až do Bitcoin bankomatu a odejmout požadovanou částku v místní měně rozkazu. Poplatky spojené s použitím Bitcoin Bankomat bude téměř nothingcompared s ostatními tradičními službami.

Kryptoměna bankomaty mají tak velký potenciál, že Řecko je vše nastaveno pro příjem 1000 zařízení as místními tam ztratili důvěru v bankách. Zdá se, že evropský národ konečně mohli jít na totální přijetí Bitcoin.

CEO of platebních procesorů ZipZap, Alan Safahi, říká, že pokud Bitcoin měly být přijaty s cílem usnadnit turistiku, pak scénář popsaný níže se může stát normou.

Přechod na Bitcoin bankomatu a skenování telefon. Potom má mapu na telefonu, který ukazuje každou firmu, která přijímá Bitcoin.

Safahi vidí velký potenciál v Bitcoin při aplikaci na cestovního ruchu. On navrhne, že Bitcoin bankomaty by měl být nainstalován na veřejných místech, jako jsou letiště a nádraží, aby se usnadnilo život turistů.

Nestabilní místní měny

Existuje mnoho zemí na světě v současné době trpí důsledky inflace a hospodářské krize. To je samozřejmě špatné pro tyto národy, ale také velkou hrozbou pro cestovní ruch.

Když turisté převést své peníze nebo jejich BTC v místní měně, mohou přijít o peníze a ekonomické moci. Nejlepším řešením by bylo hledat pro Bitcoin související opce, které se šíří po celém světě na denní bázi.

Ale je tu víc. Používání Bitcoin mohl skutečně mít více výhod, protože někteří obchodníci jsou ochotni dát discountsto zákazníky platící s digitálním měně.

Vyhnout se podvodům

Při platbě kreditní nebo debetní karty, jste nuceni sdílet své platební údaje s obchodníky, a občas tito obchodníci nemůže být důvěryhodný s vaší bankovní informace. K dispozici je také riziko, že tyto informace byly unikly ať už úmyslně nebo neúmyslně.

V každém případě to může vést k zločinci dostat do rukou vašich informací a krást vaše těžce vydělané peníze, a nic není horšího, než ztratí všechny své peníze v cizí zemi. Toto obrovské bezpečnostní riziko samo o sobě by mělo stačit přesvědčit lidi, aby používali Bitcoin, jak kryptoměna je relativně bezpečnější.

Na druhou stranu, jedna věc, která trápí většinu cestujících je Bitcoin volatilita. Je však důležité si uvědomit, že tato funkce může také pracovat ve váš prospěch tím, že umožňuje růst vašeho digitálního cestovní kapesné. V případě, že tomu tak není, pak se můžete vždy vyměnit Bitcoins pro místní měny.

Každých pár měsíců nová letecká společnost nebo cestovní kancelář začne přijímat Bitcoin a tento trend bude pouze k pohonu kryptoměna dopředu. Obchodníci mají jen výhody při přijímání Bitcoin: stojí téměř nic a můžete přidat okamžitou hodnotu pro jejich podnikání tím, že umožňuje růst Bitcoin komunita kupovat jejich výrobky nebo služby.

Například španělský on-line cestovní kancelář DESTINIA nedávno odhalila, že Bitcoin příjemný zákazníci mají tendenci utrácet $ dalších 18 než kreditní karta platící zákazníky. Možná je to proto, že nemají platit poplatky spojené s kreditními kartami. Některé z dalších cestovních kanceláří, které přijímají BTC obsahovat WebJET, CheapAir, Expedia. Je to společnosti, jako jsou tyto, které umožnily cestujícím platit za všechno pomocí Bitcoin.

Od letenek do hotelové rezervace, vše je nyní možné zakoupit pomocí Bitcoin (nebo někdy i za použití jiných altcoins jako dogecoin a litecoin).

Přijetím Bitcoin by znamenalo ještě větší růst na oblasti cestovního ruchu, zatímco usnadňovat život pro turisty. V opačném případě se bude řešit mnoho problémů turisté setkávají, a proto bude mít za následek zvýšené činnosti pro cestovní kanceláře a jiné společnosti, které poskytují služby pro cestující.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin čelí rostoucí konkurenci z jiných digitálních měn

Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

BFL bitcoins být přesunut k soudně řízenou peněženku & prodal

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud