Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Finská centrální banka se domnívá, Bitcoin komoditu. Tato zpráva byla odhalena orgánem po digitální mince nepodařilo splnit definice měně a elektronického platebního formuláře. Nicméně, Skandinávie není jediným regionem s regulačními novinek, jako je Itálie a Izrael nedávno mluvili (nebo ne) o kryptoměna.

load...

Bitcoin byl prochází spíše pozitivní fázi, s velkými podniky otevírá svou náruč digitálních plateb a zlepšení zraku Některé národy, pokud jde o virtuální mince. Francie, která se uskutečnila bohatá hearinglast týden, a Čína, jejíž centrální banka oznámila, že není potlačením nebo zákaz Bitcoin, jsou dvě hezké příklady. A teď je čas pro Finsko nastavit na pravou míru, zvláště pokud vezmeme v úvahu, že tato země je domovem aktivní Bitcoin obyvatel a jedním z prvních ATMsin Evropy.

load...

skutečnosti, jeden z deseti Finů převzal jeho zájem investovat do Bitcoin, podle průzkumu podporované makléře Nordnet AB. Muži prezentovat vyšší úrokovou sazbu, s 17,2 procenta, oproti pouze 4,6 procenta žen.

Finský finanční úřad tvrdí, že „v této fázi [Bitcoin] je to více srovnatelné komodity“. Informace byly zveřejněny Paeivi Heikkinen, vedoucí dohledu v Bank of Finland v Helsinkách, na Bloomberg.

„S ohledem na definici oficiální měnu, jak je stanoveno v zákoně, není to tak. Je to také není platební nástroj, protože zákon stanoví, že platební nástroj musí mít emitent odpovědný za jeho provoz,“ vysvětlil.

load...

Stále, to znamená, že Finové mohou legálně používat Bitcoins provádět platby, ale všechny kapitálové zisky získané díky investicím jsou zdaněny stejně jako ražené BTC. Ztráty nejsou odpočitatelné, když podle sady pokyny vydané finančním úřadem. „Finové mohou uzavírat dohody, na kterém prostřednictvím výměny, které chcete použít. Nikdo kontroluje nebo reguluje ji nikdo zaručuje, že i jeho hodnota kolísá obrovsky. Je to na vlastní nebezpečí,“ dodal Heikkinen.

Tak, Finsko po stopách na severním sousedem. Norsko se rovněž declaredBitcoin nekvalifikuje jako měna v zemi, ale za zdanitelné aktivum. Dánsko a Švédsko jsou zřejmě stále čekají na evropských směrnic, které mohou pomoci úřady obou zemí, zatímco místní obchodníci stále přijímat platby kryptoměna ao zřízení Bitcoin bankomatů.

Itálie připravena regulovat?

Nicméně, dále na jih se situace může být velmi odlišná. Italský člen parlament vyzval Sergio Boccadutri naposledy použili Twitterto oznámit změnu navrhovaného zákona, který by definoval Bitcoin, kopal-off proces rozpoznat a regulovat kryptoměna.

Novela se skládá z dodatku k návrhu rozpočtu nazvané Destination Itálie. Toto zlepšení by se snažit vystopovat Bitcoin transakce přesahující € 1,000 tím, že vyžaduje identifikaci odesílatele, Coindesk zprávy, které by učinilo transakce v souladu s anti-peněz zákony praní země.

Boccadutri chce nové opatření, které mají být přijaty v průběhu příštích šesti měsíců bankou v Itálii, což by mohlo výrazně napomoci Bitcoin etablovat se jako mnohem víc než jen digitální mince v zemi. Zatím novela byla přijata s chladným pohledem ze strany většiny členů italské Bitcoin komunity.

Izrael bude „počkáme a uvidíme“

A pak je tu případ Izraele. Zatímco většina zemí se snaží dělat něco ohledně právního postavení Bitcoin je Izrael se rozhodl počkat a uvidíme, co zbytek světa dělá, protichůdné zprávy z Septemberthat hovořil o daních více než obchodní zisky.

Bank of Israel a pro cenné papíry orgánem země byli mlčí o problému, téměř ignoruje žádosti o vysvětlení zaslané podnikatele a investory.

„Izraelské banky, které se podílely na některých transakcích Bitcoin, chtěli jasné pokyny od regulátorů k dané věci. Ale zdroje blízké problematice říci diskuse mezi zástupci Bank of Izraele, Izrael orgánu pro cenné papíry a příslušných jednotek v spravedlnosti a financí ministerstva skončil s rozhodnutím není vypracovat Bitcoin specifické předpisy“, píše Haaretz.

Vzhledem k tomu, že země má žádné právní předpisy, které by mohly řešit Bitcoin a jiných digitálních měn, budou související transakce a platby nadále právní nebo prostě neregulované.

Snímky z Wikimedia

load...

Související zprávy


Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů

Post ICO

Australané milují Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky