Bitcoin výměny: Coinbase rozšiřuje do Velké Británie, Švédsko schválilo první BTC Burdens Trading Poznámka | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin výměny: Coinbase rozšiřuje do Velké Británie, Švédsko schválilo první BTC Burdens Trading Poznámka

Bitcoin výměny: Coinbase rozšiřuje do Velké Británie, Švédsko schválilo první BTC Burdens Trading Poznámka

Hodně se stalo v Bitcoin světě v posledních dnech. Nejen, že je Coinbase expanduje do Velké Británie, ale švédská burza Nasdaq právě schválila vytvoření Exchange Bitcoin bázi obchodovány Poznámka (ETN).

load...

UK Bitcoiners nyní mohou využívat služby poskytované San Francisco-založil Coinbase, který zahrnuje nákup a prodej BTC pomocí britských liber a také zřízení Coinbase peněženku.

„Jsme také rádi, oznamuje přidání BTC / GBP a BTC / EUR měně pairson Coinbase Exchange pro uživatele ve Velké Británii,“ výměna oznámil v úterý (28). Kromě toho, obchodníci se sídlem ve Velké Británii lze také použít nástroje Coinbase a začít přijímat Bitcoin jako způsob platby na denní bázi.

load...

Naším posláním na Coinbase je, aby se platby otevřenější a účinnější ve světě. Expanduje do Velké Británie, je důležitým krokem k tomuto cíli a bude snazší přístup k Bitcoin v jedné z finančních měst na světě.

Mezitím, ve Švédsku

Nová Bitcoin na bázi Exchange Traded Poznámka právě obdržel oficiální povolení od finančního úřadu švédského dohledu, Finansinspektionen.

XBT Provider AB oznámil tuto středu (29), který se uvádí na trh Bitcoin Tracker One, první bezpečnost na kryptoměna bázi k dispozici na regulovaném výměně.

Alexander Marsh, CEO of XBT poskytovatele, řekl, že společnost je „hrdý na to, nabídnout jako první na světě‚Bitcoin stopaře‘, které mají být obchodovány na regulovaném výměně.“

load...

„Tím, že tento jednoduchý a bezpečný způsob, jak investovat do Bitcoin doufáme, že odstranili hranice, které dříve bránily jednotlivcům a společnostem budou moci aktivně investovat do toho, co věříme, že budoucnost peněz,“

Bitcoin Tracker Jeden byl navržen „poskytnout investorům s pohodlný přístup k výnosy z podkladového aktiva, americký dolar za Bitcoin po odečtení poplatků investorů,“ oznámila společnost. Po obdržení úřední povolení, služba bude nyní přijaty k obchodování na trhu Nasdaq Stockholmu a začne fungovat na 18. Května.

„Jsou to vzrušující doba pro Bitcoin ekosystém,“ řekl Staffan Helgesson, člen představenstva XBT Poskytovatele a dodal, že „Bitcoin Tracker Jeden bude prvním finančním nástrojem na světě, která poskytuje spotřebitelům a institucí je možnost investovat do Bitcoins bez držení samotných mincí.“

Související zprávy


Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Post ICO

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Post ICO

Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

11 Hotely a ubytovny, které přijímají Bitcoin

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy