Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků | Czech.Lamareschale.org

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Po spuštění svou cestu v roce 2011, výměna Kraken se stal jedním z nejpopulárnějších a široce používané Bitcoin exchangesin síti.

Společnost San Francisco-based je oblíbený mezi profesionálními obchodníky v důsledku svých inovativních funkcí, rychlé provedení, se zvýšenou ostrahou a výjimečné podpory. Tvrdí exkluzivní partnerství a plné dodržování právních předpisů s obrovským množstvím obchodníků po celém světě, stejně jako vlády v Tokiu a BaFin regulované Fidor Bank.

load...

Společnost je nejvýznamnějším výměna Bitcoin jednání v eurech, a zároveň spolupracuje s několika dalšími měnami, jako je americký dolar, jenu a kanadský dolar. Kraken je neustále chválen jako nejlepší výměnou Bitcoin ze strany sdělovacích prostředků třetích stran a byl první výměna Bitcoin má být zařazen podle Bloomberg terminálů.

load...

Dneska, společnost vykázala nový blog oznamující své rozhodnutí o snížení všech tržních poplatků. Kraken bude integrovat nové ‚modeláře-operátor‘, jejímž cílem je snížit obchodní poplatků Platformy.

Podle post, bude to ‚maker-operátor modelu‘ funkce zajišťují snížený poplatek za tvůrců trhu, kteří nabízejí likviditu trhu a odběrateli. Toto rozhodnutí je v důsledku vysoké poptávky veřejnosti, řekl Kraken, vysvětluje, že její zákazníci žádali nižší systém poplatků. Tento ‚modelář-operátor‘ dá Klienti jednodušší a snížené strukturu poplatků.

Jak to funguje?

Tvůrcem Poplatek se vztahuje na situace, kdy obchodník poskytuje likviditu objednávek tím, že nařídí omezení nákupu pod tržní cenou nebo prodejní limitem nad tržní cenou. Poplatek bude vyplacena pouze na výrobce (maker poplatek) jsou-li tyto příkazy byly přidány nové příchozích objednávek.

load...

V souladu s tím příjemce poplatek se vztahuje na situace, kdy obchodník zabaví likviditu z knihy objednání limit trh / nákup, který je nesen rovnou ven v reakci na dříve umístěné limitní pokyn na knihu.

Jak je popsáno výše, budou všechny předem za příkazy spustit buď na trhu, nebo mezní objednávky a výrobci nebo taker bude spouštěcí trhu nebo omezit pořadí.

Výhody ‚modelu maker-operátor‘

Obchodníci, kteří poskytují likviditu v knize objednávek budou mít prospěch z tohoto nového systému, zatímco obchodníci, kteří odstranit likviditu z knihy objednávek bude také těžit z tohoto omezeného systému poplatků ve srovnání s obvyklým systémem poplatků. I přesto, že odběrateli platit pouze 0,10% více než tvůrci, bude ‚modelář-operátor‘ kompenzovat toto přes hlubší likviditu a přísnějšími pomazánek.

Pokud jde o Bitcoin-nekrytých měn obchodů, výrobce poplatek je tak nízké, jako 0% a nejvýše 0,16%, v závislosti na množství obchodovaného. Příjemce poplatek je tak nízké, jak 0,10% a nejvýše 0,26%, v závislosti na množství, které je obchodován. Ale můžete se dozvědět více o nové struktuře poplatků zde.

S tímto novým modelem výrobce, operátor, obchody v kryptoměna systému bude mít také novou strukturu vzhledem k celkovému snížení poplatků. Nicméně, ‚modelář-operátor‘ není integrován v podmínkách temné bazén poplatků, a to i přesto, že byla také změněna. Důvodem je to, že ‚modelář-operátor‘ je přínosná pouze tehdy, když si můžete prohlédnout knihy objednávek.

Nová struktura poplatků Kraken bude aktivován během několika týdnů, od 1stAugust.

Související zprávy


Post ICO

5 Faktory, které brání růstu Bitcoin

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Post ICO

5 úžasných příběhů Bitcoin sdílených redditory

Post ICO

Bitcoin výměny

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 rozbíjí všechny záznamy: Gyft, NewEgg mají nejlepší den prodeje vůbec

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko