Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice | Czech.Lamareschale.org

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Kanada je na roli Bitcoin. Následující veřejný postoj kanadského Senátu na cryptocurrencythat bylo oznámeno minulý týden, Kraken zahájila výměnu Bitcoin v zemi.

San Francisco-based výměna Bitcoin byl oficiálně zahájen v Kanadě a to díky spolupráci Vogogo, platební procesor Calgary bázi.

load...

„Vogogo a Kraken pracuje na řadě iniciativ průmyslu a partnerství je nyní aktivní v Kanadě, aby se Kraken klientům k dispozici po celé zemi. Platforma Vogogo poskytuje Kraken se řízení sofistikovaný rizika, zabezpečení, dodržování předpisů a zpracování platebních služeb, které umožňují klientům Kraken, aby plynule vyměňovat mezi kanadskými dolary a Bitcoin nebo jiných cryptocurrencies,“uvádí tisková zpráva.

load...

Kanadské Bitcoiners zájem o využití služeb Kraken může to udělat snadno a rychle, převádění kanadských dolarů do BTC přes Interac elektronického přenosu a elektronických převodů fondů (EFT). Uživatelé mohou začít okamžitě obchodovat s Interac vkladů, které jsou obvykle připsány na jejich účty během několika minut poté, co byl odeslán.

Poplatky účtované burzou - považován za nejvyšší objem Euro na trhu - jsou oceněny na 0,10% pro obchodníky s vysokým objemem a může jít až na 0,35% pro méně aktivní obchodníky.

„Vidíme mnoho příležitostí pro Kraken v Kanadě a my spoléháme na odbornost Vogogo v oblasti řízení rizik a zpracování plateb, aby bylo možné, aby Kanaďané bezpečně a účinně přesunout své dolary do az Kraken,“ Kraken řekl generální ředitel Jesse Powell, se zaměřením na neustálé obavy společnosti o bezpečnost svých zákazníků.

load...

„Těšíme se na poskytování rychlé vyrovnání a likvidity, které umožní kanadský trh pro Bitcoin Bitcoin a podniky prosperovat,“ dodal Powell.

Na druhé straně partnerství, CEO Vogogo potvrdil, že byl velmi spokojen s novou službou k dispozici v Kanadě. „Tým Kraken je nepochybně jedním z nejtalentovanějších, sofistikované a schopných krypto burzách v tomto odvětví a společně sdílejí závazek k tuhnutí globální šifrovací ekosystém,“ řekl Geoff Gordon.

„Jejich míra pečlivosti při výběru partnerů mluví pověsti Vogogo získala v rámci odvětví. Jsme nadšeni, ale možná ještě důležitější, jsme se zaměřili na práci s Kraken a hraje svou roli v základních a zrychluje jejich růst. Budeme i nadále zajistit bezpečný, efektivní a vyhovující přístup ke globálním bankovnictví a platebních sítí umožňující Kraken na co těšit a zaměřit se na tom, že to nejlepší v jejich podnikání.“

Z obchodního hlediska, Kraken se bude snažit, aby co nejvíce z uzávěrů bývalých kanadských vedoucí postavení na trhu, jako je CaVirtex a klenba Satoshi, dvě platformy BTC, které byly uzavřeny na začátku tohoto roku.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

5 Faktory, které brání růstu Bitcoin

Post ICO

Vývojář Bitcoin Gavin Andresen má podezření, že většina operací havárie mračna jsou programy Ponzi

Post ICO

20 Insane Bitcoin důlní soupravy

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

Bit4coin oznamuje zprávy pro rok 2014 po prodeji více než 1 000 dárkových karet BTC