Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Druhým největším světovým výměna Bitcoin, BTC-e, pozastavila obchodování v neděli (14) pro krátká instantsafter svých serverech utrpěl silné DDoS (Distributed Denial of Service) útok. 

load...

Aby se zabránilo spekulacím - zejména po Mt. Goxand Neo & Beecases -, výměna rychle potvrdil attackand propustil všechny zvěsti.

BTC-e zveřejnilo na Twitteru prostě říkat „DDoS útok na našem serveru“. To je vlastně poslední tweet profilu burzy.

„Náš networking tým rychle reagoval a to je řešení problému. Nepovažujeme jej za důležitý problém, protože tam je řešení, aby ji rychle opravit“, zástupce společnosti řekl Coindesk. Podle výměně tento typ útoku je poměrně časté a snadno vyřešit v závislosti na určitých okolnostech.

load...

Nedlouho po oznámení, BTC-e se vrátil do normálu s více než 4.000 uživatelů online. I když výměna je stále řízen anonymní týmem východní Evropy vývojářů, že zřejmě není problém pro klienty společnosti.

Cena Bitcoin Nezdá se, že byly ovlivněny menší problém. Každý digitální mince stálo poblíž $ 500at době psaní tohoto článku a podle aktuálního směnného kurzu BTC-E. To znamená, že hodnota Bitcoin vzrostl $ 100 za méně než dva dny.Bitcoin výměna Buttercoin vypnout kvůli nedostatku finančních prostředkůUvedení do provozu ve Spojených státech na bázi kryptoměna Buttercoin oznámila, že bude zavírat v pátek 10.dubna. Výměna Bitcoin podpořena Y Combinator a Google Ventures uzavírá svůj on-line platformu, z důvodu nedostatku finančních prostředků.

load...

Zpráva na domovské stránce firmy aktuálně přečte „Buttercoin bude vypnutí naši službu dne 10. Dubna v 11pm Pacifiku. Ujistěte se, že přesunout Bitcoins na jinou službu a odstranit své dolary. Přejeme ti všechno nejlepší!"

Buttercoin na rozloučenou zpráv řeší zákazníky obávají možného hack nebo ztrátě jejich BTC. „Budeme i nadále 100% bezpečné a rozpouštědlo se všemi zákazníky fondy představovaly,“ říká výměna. Firma se zavírají, protože nebyla schopna přilákat nové investory.

„Bylo to úžasné jízdu a my jsme rádi, že jsme vytvořili službu, takže mnoho lidí baví. DIP v Bitcoin zájmem Silicon Valley investoři, jsme nebyli schopni vytvořit dostatek rizikového kapitálu zájem pokračovat ve financování Buttercoin.“

Podle Buttercoin, budou všechny dolarové účty nejsou odstraněny do 10. Dubna bude zaslána zpět na účty oni přišli fromand všechny zůstatky Bitcoin budou převedeny na USD a poslal do banky spojené s účtem zákazníka.

Firma vznikla v roce 2013to pomáhají lidem pohybovat peníze po celém světě, aniž by museli platit obscénní poplatky. Buttercoin cílem bylo spárovat s místními podniky převodu peněz k zajištění dodržování právních předpisů v každé zemi.

„Začali jsme Buttercoin s cílem vytvořit bezpečné a škálovatelnou infrastrukturu Bitcoin komunita mohla spolehnout. Zavázáni jsme vybudování služby s vynikající bezpečnost, technologie, likvidity a dodržování předpisů. Jsme hrdí na to dodali na naše cíle a závazky“ uvedla firma.

V té době i v následujících měsících, výměna Bitcoin byl schopen zvýšit $ 1,6 milionu od známých a respektovaných investory. Skupina zahrnovala Google ventures' Kevin Rose a Chris Hutchins, mezi ostatními. Ekonom Kevin Zhou, který pracoval u Standard & Poors, byl pozván se připojit ke skupině.


Bitcoin výměna Mt. Gox soubory pro ochranu proti bankrotuPo několika hektických týdnech a četné problémy, Mt. Gox se rozhodla podat žádost o ochranu před věřiteli v Japonsku s dluhem 63.600.000 $. Tato zpráva byla oznámena tento pátek (28) v průběhu tiskové konferenci v Tokiu.

Výměna vinu rozuzlení o opatřeních prováděných hackerů, kteří napadli Mt. Vadný systém GOX během dlouhého časového období, což vedlo ke ztrátě obrovské množství BTC v hodnotě zhruba půl miliardy dolarů, podle agentury Reuters. Hodnota Bitcoin byl $ 140 v úterý (25.), když Bitcoincharts.comstopped registraci cenu burzy.

V průběhu konference u Okresního soudu v Tokiu, CEO společnosti Mark Karpeles, omluvil v japonštině a vinu za celou situaci na slabé systému burzy. Přesto se domnívá, že Bitcoin bude nadále zvyšovat. „Za prvé, je mi moc líto. Bitcoin je průmysl celkově zdravý a roste. To bude pokračovat, a snížení dopadu je nejdůležitější,“ řekl.

Mt. Gox vypnout své webové stránky na úterý (25) po zmrazení výběry na začátku tohoto měsíce.

Tyler Winklevoss zveřejnila zprávu o jeho blogaddressed všem Mt. Zákazníci GOX, že ztratily své digitální úspory. „Dovolte mi nejprve předmluva to tím, že říká, že mé myšlenky jsou s těmi, kteří mohou mít ztratil peníze s Mt. GOX. I když jsem neměl prostředky na Mt. GOX, cítil jsem bolest investovat do mladého ekosystému, který je na svou cestu do dospělosti, ale není tam ještě dost“, řekl.

Tyler dodal, že „to není možné dostatečně zdůraznit, že Mt. Gox zánik nebyl Bitcoin problém, byl to Mt. Gox problém jsem přestal používat Mt. Gox letos v létě, když to začalo vypadat jako plotice motel výběry Fiat byli.. Opozdí, což bylo docela dobrý údaj se mi, že její majetek a závazky nemusí být odpovídající nahoru. Jak se říká, když to vypadá jako kachna, chodí jako kachna... Je to kachna.“

load...

Související zprávy


Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud

Post ICO

20 Insane Bitcoin důlní soupravy

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

Bankovní giganti, kteří podporují technologii Bitcoin

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Bit4coin oznamuje zprávy pro rok 2014 po prodeji více než 1 000 dárkových karet BTC