Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Jak se hospodářská situace v Řecku neustále trendy směrem dolů, to vedlo k určité úrovni vzrušení ve světě Bitcoin. Objevily se tvrdí, že nárůst cen, který charakterizoval Bitcoin na trhu, lze přičíst k situaci v Řecku. Nicméně, žádný důkaz byl předložen ukázat tvrzení zastávat žádnou vodu. Přesto tento pojem nedrží obří hráči na peněžním trhu devizové od příchodu k záchraně Řecka občanů.

load...

Nejnovější vývoj

Vzhledem k tomu, že ekonomika Řecka je na pokraji kolapsu, její lidé dělají vše pro to, aby nakládat se svým tekuté hotovosti. Nicméně, většina bank v zemi jsou nepřináší na požadavky občanů. To možná proto, ze strachu, že bude mít škodlivé účinky na dříve lukrativní bankovnictví. Učinila šance pro občany být štíhlejší, protože nemohou investovat své prostředky mimo Řecko.

load...

Druhou zbývající možností je investovat do drahých kovů, včetně stříbra a zlata. Ještě před několika lety, to by mohlo být nejinteligentnější investiční možnosti k dispozici, ale teď už ne. Je fakt, že banky budou ctít svou žádost, pokud je osloven. Nicméně, v případě, že Řecko ekonomika padá na kolena, nemusíte být zkušený finanční analytik vědět, že zlaté rezervy budou první, které mají být vyčerpány. Důvodem je, že zlato má nejvyšší hodnotu v Řecku.

Ale to neznamená, že Řecko populace ztratí vše, co mají. Bitcoin je známý směnárna platforma, která může být pouze úleva pro občany a vláda jako celek. To může být potvrzena velkým počtem Řecko občanů, kteří jsou hladoví po informace o Bitcoin, ve snaze zjistit jeho účinnost do země. Jeden ze zástupců Bitcurex uvádějí, že více občanů ze země dotýkají jejich zákaznické podpory centra pro více informací o Bitcoin a zda jej lze použít v Řecku.

load...

Zatímco většina lidí se ptá Bitcoin, to neznamená, že vědí o fungování digitální měny. Nicméně se ukazuje, že občané začali mít pochybnosti o tom, fiat měnového systému a jsou připraveni přivítat další možnosti, které mohou být k dispozici. Je-li to pravda, pak Bitcoin bude mezi volbami vybrat.

Spuštění z „Žádné Poplatky pro Řecko“

S možnost Grexit blíží Bitcurex patří mezi směnárna hráče, kteří kladou důraz na finanční situaci Řecka jako spíše než příležitost problém. Zahájila reklamní kampaň zaměřenou na občany, kteří mají zájem o Bitcoin. „No Poplatky Řecko“ nemohl přijít v lepší čas, než toto. Jejím hlavním cílem je, aby občané Řecka k nákupu a prodeji Bitcoin na Bitcurex aréně na nula procent poplatků po dobu tří měsíců.

Bitcurex byla založena v roce 2012, jako výměna Polish Bitcoin. To nemusí být populární v Bitcoin médií fór, ale je jedním z nejznámějších evropských burzách Bitcoin. Stejně jako oni se snaží o Řecku přijmout Bitcoin, chtějí také vytvořit výklenek ve světě Evropská Bitcoin. Jejich snaha pomoci ekonomicky nemocného Řecko je dost, aby nalákali zákazníky od ostatních částí Evropské unie, na jejich platformu.

Související zprávy


Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

Američané jsou nemocní manipulací s penězi: Bitcoin může být odpovědí

Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů

Post ICO

Bitcoin Apps