Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency | Czech.Lamareschale.org

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Vytváření a správa Seanovo Outpost, organizaci bezdomovci terénní si kryptoměna založenou Pensacola (USA), nestačilo Jason King. Bitcoiner se rozhodla spustit 3,237 mil po celých Spojených státech. A jeho dobrodružství je téměř u konce.

load...

Po čtyřech měsících, Jason Král má jen asi 30 mil více nechal dokončit jeho běh po celé zemi, což je projekt s názvem „Bitcoin Across America“. Od února, vylil 72 liber při chůzi tisíce mil na zvýšení povědomí o bezdomovectví a Bitcoin.

„Je tu epidemie bezdomovectví v Americe a většina lidí neuvědomuje. To neznamená, že se nestarají, je to jen, že si neuvědomují. Bitcoin umožňuje otevřít až na světové scéně s lokálním problémem. Že nikdy nebylo možné dříve, než s jakoukoli jinou měnovou zařízení“, král řekl CNET.

load...

Podle počtu sdílených muže za Seanově Outpost, bude více než 3,5 milionu lidí bez domova letos ve Spojených státech. Toto číslo znamená, že 1 z každých 200 Američanů žije na ulici. Král dodal, že chudoba je další problém, protože více než 12 milionů dětí žije v chudobě v Americe. A je toho víc: v roce 2014 bude více než 100 milionů lidí zažít nějaký druh nedostatku potravin.

Krása Bitcoin, král říká, je to, že umožňuje lidem z celého světa, aby darovat peníze na zahraniční organizationswithout placení obrovských poplatků. To je důvod, proč kryptoměna zastánce rozhodl běžet napříč Amerikou, misi, která končí tuto sobotu (7.června) odpoledne, v San Francisku, v kancelářích na třetí a King ulic Bitpay.

load...

Běží po celé zemi jsem byl schopen vidět z první ruky, jak špatná je situace bezdomovců. Na přední straně Bitcoin, jsem byl ve všech těchto malých měst a lidé vědí o Bitcoin a chci mluvit Bitcoin.

Jason Král věří „Amerika má rád podívanou“, a tak se rozhodl, že masivní dobrodružství, jako je tenhle by přilákal správný druh pozornosti. „Myslel jsem, že když to udělal běh jsem mohl vytvořit rozhovor o bezdomovectví a pokusit se najít řešení pro něj.“

Snímky z webových stránek Bitcoin Across AmericaBitcoin exchange BTC Čína neúčtuje poplatky za obchodování do 7. ŘíjnaJe to dočasné opatření, ale ten, který vzbudil zvědavost všech Bitcoiners. BTC Chinadecided zastavit náboj svých obchodních provizí, slušivý svět je první hlavní kryptoměna výměna vytáhnout takový krok.

V provozu od poloviny roku 2011, platforma v současné době nabíjení 0,3 procenta pro všechny profese, před náhle odstranění tohoto poplatku. Podpora potrvá do 7. Října, čínské národní svátek.

CEO BTC Číny řekl, že společnost již dodáno „vynikající spotřebitelské zkušenosti“. Nicméně, „s touto podporou, budeme nyní nabízejí vynikající hodnotu. Budoucnost je jasná pro Bitcoin v Číně“, Bobby Lee řekl na internetových stránkách Coindesk.

Toto rozhodnutí následuje cíl Evropské platformy pro podporu dalšího přijetí Bitcoin v Číně v návaznosti na oznámení, které učinil v červenci, kdy výměna mluvil o zastavení veškeré vklady poplatků. Lee dodal, že BTC Čína věří, že země „se může stát zdravý trh pro Bitcoin“, a tak chtějí využít této příležitosti a upevnit svou pozici „nahoře cenných papírů v Číně a jeden z vrcholu globálně“.


Bitcoin výměna BtcChina utrpěla útok 100 Gbps DDoSČínský Bitcoin výměnu BtcChina byl zasažen masivním DDoS útoku (distribuované denial of service), asi před třemi týdny a čísla související s událostí, je pravděpodobné, že k vytvoření některé záznamy.

Útok trvalo devět hodin dne 24. Září a byly použity žádné techniky amplifikace

Podle The Hacker News, na rozdíl od toho, co se stalo již v březnu, kdy se první DDoS útok 300Gbps stalo v důsledku reflexní DNS zesílení. V tomto případě je „obětí“ byla Spamhaus, holandská skupina anti-spam.

BtcChina byl nápomocen cloudové bezpečnostní agenturou Incapsula, který pomohl čínské výměny, aby se předešlo následkům útoku s touto velikostí. Do té doby se firma také tento graf veřejnost prostřednictvím Twitterwith zpráva „my zabránila ~ 100Gbps DDoS. Load, že útok byl distribuován v naší síti 350Gbps“.

Podle odborníka na Incapsula, cituje The Hacker News, „útok proti BtcChina vzal podobu SYN Flood, nikoli DNS zesílení stylu útok. Útočník je dáno útok mezi malé, vysokofrekvenčních SYN paketů, a velký, nízkofrekvenční SYN paketů“a dodal, že‚toto množství palebné síly není levná, nebo snadno dostupné, znamenat velký krok v resourcespulled společně zahájit tento typ útoku‘.

Po zásahu Incapsula během útoku, důsledky útoku byly minimalizovány. Podle Marca Gaffan, spoluzakladatele společnosti, „útočníci buď došly prostředky nebo peněz. Je také možné, že se vzdal poté, co si uvědomil, že nebyly dělá pokroky.“

load...

Související zprávy


Post ICO

Uživatelé bitové kopie Bitcoin založené na platformě Android musí přijmout opatření, aby zabránili chybě zabezpečení

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018

Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše