Vývojář Bitcoin Gavin Andresen má podezření, že většina operací havárie mračna jsou programy Ponzi | Czech.Lamareschale.org

Vývojář Bitcoin Gavin Andresen má podezření, že většina operací havárie mračna jsou programy Ponzi

Vývojář Bitcoin Gavin Andresen má podezření, že většina operací havárie mračna jsou programy Ponzi

Gavin Andresen, hlavní vědecký pracovník nadace Bitcoin a jeden z nejuznávanějších a nejznámějších krypto-vývojáři, v poslední době velmi zajímavý prohlášení o Bitcoin cloud hornictví, obvinil většina z těchto operací jsou schémata Ponziho.

load...

V prohlášení, zveřejněné na Reddit, téměř přešel bez povšimnutí, podle CryptoCoinsNews. Všechno začalo, když Redditor zapt0 požádal communitytheir názor Bitcoin o těžebních smluv. Zatímco většina z odpovědí byly negativní, odpověď Gavinova byl nejvíce nečekané.

Oni nedávají smysl. Mám podezření, že mnozí z nich [těžebních společností Bitcoin oblačnosti] bude dopadat být Ponziho schéma.

load...

Většina lidí odpověď na stejnou otázku zřejmě sdílet Gavinovu bod viewor alespoň mít negativní stanovisko ohledně těžebních smluv cloud.

Těžební smlouvy z větší části jsou zlodějna určen pro neinformované. Smutné ale pravdivé.

Pokud by to bylo výhodnější těžit lidé nebudou prodávat smlouvy, které by prostě těžit sami. BTC těžební smlouvy jsou jen ztrátou času... Lepší je jen koupit BTC.

Faktem je, že několik různých typů podvodů se stalo předtím, než v Bitcoin ekosystému. Z investičních podvody neexistujících výrobců důlní hardwaru, hodně se již stalo, takže pyramidové hry by neměly být naprostým překvapením.

load...

Samozřejmě, někteří Redditors stále věří, že je možné, aby se zisk se mohl těžební smlouvy. „Pokud používáte ty [smluv] na Cryptsy (MN1 / MN2) nebo na CEX.IO, můžete si vydělat peníze na ty, když se spekulovat o ně. Ale jako dlouhodobé investice, je těžké dokonce zlomit, i když vás dejme tomu. I s nedávným ponořte do zvýšení sazeb hash“, uživatel kilorat napsal na Reddit.

CEX.IO je jedním z nejznámějších cloud těžebních společností, ale ne vždy za nejlepší důvodů. Přestože se jednalo o obchodní platforma, která přinesla těžbu mrak k masám, ale také kontrolovat těžební bazén GHash.IO. Bazén byl nedávno zapojen do polemik již podruhé za rok, a to ze stejných důvodů: možnost teoretickou '51% útoku‘proti síti Bitcoin.Bitkoinový ekosystém ztratí dva bankomaty, které byly údajně ukradeny v AmsterdamuPoté, co jen Bitcoin ATM pracující ve Vermontu byl odstaven začátkem tohoto týdne, nyní dva šifrovací stroje dříve nainstalované v Amsterdamu zmizely beze stopy. Majitelé a úřady říkají, že zařízení bylo ukradeno.  

Zmizení byl původně všiml místa Coin ATM radar, který sleduje činnost všech kryptoměna bankomatů působících po celém světě. On-line platforma zveřejnila tweeton sobotu (14) tvrdí, oba stroje byly ukradeny.

Jedním z bankomatů, obecné Bytes BATMTwomachine, byl lokalizován u Hofje van Wijsova, bar v městské vykřičené čtvrti. Stroj byl v hodnotě $ 2,600 a zmizel kolem 7 hodin ráno dne 26. Ledna.

Druhý ATM je obousměrný ATM vyrábí BitAccess a provozovaný společností EasyBit. Toto zařízení je hodnota o $ 10,000. Nicméně, v tomto případě přesné datum jejího zmizení není jasné.

Jeden z člen Dutch Bitcoin ATM kolektivní MrBitco.in, který vlastnil stroj General bajty, řekl CoinDesk, že byl „zdevastovaný na prvním místě‚ když se dozvěděl o tom, co se stalo. Nicméně, Martijn Wismeijer dodal, že‘to je Amsterdam my očekává odcizených jednotek měsíci“.

„V waywe vidět, jak se trh Bitcoin zrání. Pokud zloději začít ukazovat jejich páčidla v bankomatech Bitcoin víme Bitcoin je pryč hlavní proud,“řekl.

Přesné množství odcizených prostředků stále není jasné, v současné době, ale podle Wismeijer „ztráta takového není snadné překonat za nezávislý obchodník“.

Nizozemské orgány jsou v současné době případ vyšetřuje.


Bitcoinská ambasáda Bitcoin Aircrop považovala Velvyslanectví za úspěšnýV lednu jsme podrobně nadcházející Bitcoin Airdropby Bitcoin velvyslanectvím a McGill kryptoměna Club. Tato událost byla navržena jako neziskový projekt podpořit zájem kryptoměna mezi studenty vysokých škol a podpořit přijetí jeho použití na akademické půdě.

Akce se konala v hospodě Open Air pořádaném Engineering bakalářském společnosti na 23. Února a 24.. Koncept Bitcoin výsadek byl poprvé představen na MIT v roce 2014. Cíl byl jednoduchý: vytvořit Bitcoin mikroekonomické na akademické půdě tím, že se volné bitcoins studentům. Velvyslanectví se rozhodla pro strategii, aby Bitcoin velvyslanectví už vyzkoušeli v Montrealu Grand Prix v roce 2014.

Výsadek zahrnovalo „Bitcoin Vzdělávací balíky“, v němž by příjemce nalezení papíru peněženku naplněnou 17,000 bitů kromě průvodcem podrobně Bitcoin a jak uplatnit papíru peněženku.

Projekt zvýšil zhruba čtyři bitcoins financovat papírové peněženky a financovaný 200 soukromých klíčů.

Video popisovat události byl zaslán na YouTube.

Okolo 25% z privátních klíčů byly úspěšně importovány během prvních 24 hodin.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

5 Faktory, které brání růstu Bitcoin

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

3 miliony dolarů za pouhé čtyři dny: zákazníci běží na získání Bitcoin těžebního zařízení od společnosti KnCMiner

Post ICO

1-800 - Květiny přijmou Bitcoin