Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod) | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Včera přitom svůj denní Bitcoin Reddit recenze jsem narazil na videu Andreas Antonopoulos. Andreas je technolog a sériový podnikatel, který se stal jedním z nejznámějších a uznávaných osobností Bitcoin. On měl přednášku na Bitcoin San Francisco Meetup. Je to velmi krátká (24 minut) a je pravděpodobně jedním z nejlepších vysvětlení jsem se o tom, proč vlády a banky nám říkají, že Bitcoin není bezpečný kdy slyšel.

load...

Chcete-li vidět celý video zde je (začátek v 1:17 Po všechny chmýří):


však chci hlavní body jsem se rozhodl dát své osobní shrnutí tohoto mimořádně důležitého rozhovoru, když se.

Bitcoin je inovativní, tak inovativní, že někdy lidé mají pevný čas uchopit pojem o tom, co to znamená mít decentralizovaný systém (ak čemu je to dobré). Myslí si, že v případě, že je ve skutečnosti takový systém, který může deliverpredictable a neměnným výsledky (také známý jako tvrdé slibů), musíme to napravit.

load...

Říkají, je-li systém může přinést jen „tvrdé sliby“ Je to nebezpečné pro veřejnost, protože nic nemůže být změněny, jakmile je to napsáno (nebo zaslat v případě Bitcoin). Spotřebitelé nebudou chráněna před případů podvodů a krádeží, protože všechno je nevratná. Říkají „Bitcoin je immutabilityis chyba není funkce“.

Nicméně myslet Bitcoin transakce jako program a nikoli jako platební prostředek. Od konceptu k nevratnému platby je trochu děsivé. Ale Bitcoin transakce je program - program je nevratné, není platba. Program se provádí přesně tak, jak - předvídatelný. To se nelze odvolat, zvrátit nebo cenzurována.

Je to program, který má pevný příslib jako základ, ale může být změkčen dalšími Programatické funkcí na ochranu spotřebitelů. Například přidání multisig, escrowand mechanismy náhrady.

load...

Nyní koncepci pevných slibů stává méně děsivé a mnohem výkonnější.

Ale dnes platební systémy nejsou postaveny na pevných slibů, že jsou postaveny na měkké sliby. Což znamená, že když jdete do banky máte naději, že banka splní svůj slib a umožní vybrat peníze. Nicméně měkké sliby jsou snadno broken- Vlivem, peníze, připojení, násilí a politické moci. A tak jsme se setkat se situacemi, ve kterých je naše peníze přijaté od nás bez našeho souhlasu. 

Tvrdé sliby nelze rozdělit ničím. Jsou neměnné.

Proč používáme měkké sliby jsou naším platebním systémem? proto, že až do dnešního dne nebyl žádný jiný způsob, jak provádět platby způsobem, který bude stanoven na veřejnosti. Takže člověk musí zastavit a přemýšlet, teď můžeme skutečně přejít na slib systému tvrdé, proč ne? Proč se banky a vlády nám říkají, že Bitcoin je nebezpečná?

Jeden předpoklad by bylo, že pokud bychom odstranit systémy založené na měkkých slibuje hodně těch, kteří jsou v současné době u moci bude zbytečná. A tak ve svém vlastním zájmu, které používají vyprávění chaosu a násilí, pokud je orgán odebrán (jak bylo učiněno v průběhu dějin mnohokrát předtím).

Jsme vedeni k víře, že opak autority je anarchie, chaos a násilí. To však není pravda. Opakem autority je autonomie, a to nedává nám chaos, ale nejvyšší pořadí, které jsme nikdy předtím neviděli. Předvídatelné výsledky, které nemohou být změněny autoritou.

Dobrým příkladem pro autonomní systém je internet. Internet nám dává pevný příslib „jakmile je něco zveřejní, že nemohou být odstraněny nebo cenzurovány“. Takový slib není oblíben lidmi z úřadu. Zamyslete se nad tím, kdo trpí nejvíce od takového pevného slib?

Je to veřejnost, která chápe, že musí být trochu opatrný s tím, co psát online?

Nebo lidé u moci, že může dojít k jejich tajemství vystavena v systému, který nemůže být umlčen?

Lidé v pozici autority nám říkají, že oni jsou tam, aby nás chránil před nezákonným použitím našich fondů. Nicméně, kolikrát platbu provést bez vašeho souhlasu s těmito autoritami byl obrácen nebo zrušena. Na druhé straně, kolikrát byla platba jste provedli pomocí vlastní vůle na politické příčiny (např Wikileaks) nebo nějaký anti-instituce organizace odmítl.

Dalším předpokladem toho, proč banky a vlády nechtějí systém pevných slibů o převzetí kontroly by mohlo být, protože by snížilo jejich kontrolu, co dostane písemné, a co je důležitější - co dostane vymazány. Uchýlit se používá hlavně jako mechanismus kontroly. Systém postihu nechrání spotřebitele, chrání autoritu.

Měkké slibuje krmit hierarchii, tvrdé slibuje krmit autonomii.

load...

Související zprávy


Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Pověst o Seattle Seahawks, která přijímá Bitcoin, je falešná

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku