Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Bitcoin, technologie virtuální měna, která se skládá ze společenství nalákat investice za stovky milionů dolarů, se snaží navzdory všudypřítomné války.

Tento konflikt se může zdát jako maličkost zvenčí. Non-Bitcoiners ji uvidí jako parta lidí, kteří přou jednoduchá záležitost čísel. Ale ve skutečnosti, toto „nevýznamné“ nesouhlas by mohlo mít závažné ekonomické důsledky a dokonce dal samotnou existenci virtuální měna v ohrožení.

load...

Spor obklopuje Bitcoin je systém rozděluje čínské komunity a západní vývojáře, vytváří rozdíl mezi krypto podnikatelskou sférou a rychlé zavedení, zatímco zvýší rozdíly v názorech mezi programátory.

Za účelem ukončení sporu, všechny hlavní strany musí dospět k porozumění. V opačném případě bude celá Bitcoin síť by mohla rozpadnout, ničí šance na decentralizaci a bezpečnosti.

load...

Spor

Malých podnikatelů a po spuštění služby přijaly Bitcoin jako jednoduchý decentralizovanou virtuální měna bez jakéhokoliv nařízení vlády. Nebo alespoň bez dosahu bank a agentur, jako je něco podobného k digitálnímu zlata. Ale ve snaze vymyslet ideální strukturu pro virtuální měnu Bitcoin rané vývojáři také navrhl technologie s širokou škálou aplikací.

Někteří z nás jsou obeznámeni s blockchain a jak to funguje. Jádrem technologie Bitcoin je uchovává záznamy o všech BTC-související informace v bezpečném a zajistit decentralizované knihy a zajišťuje dostupnost informací pro veřejnost. Vzhledem k tomu, proces není regulovaná nějakým ústředním orgánem, informace se nemění. Možnosti generované touto technologií v moderní éře virtuální technologie jsou nekonečné a různé podniky již začali prozkoumávat více aplikací, že blockchain mít.

load...

Síť Bitcoin je prostě skládá z bloků dat získaných z digitálních informací, čímž se vytvoří řetěz. Ale to je přesně tam, kde se spor začíná: když Bitcoiners debata maximální velikost bloku. Současný limit pro maximální velikost bloku je jeden megabyte. Taková omezení nízká velikost bloku znamená pouze sedm transakce jsou povoleny za sekundu, což je velmi nízká pro většinu podniků, které mají integrovanou technologii Bitcoin je tak daleko.

Jeff Garzik, jeden z členů core developer týmu Bitcoin je, nedávno napsal článek říká tento krok představuje blokádu k růstu Bitcoin je. Napsal: „jakýkoli odpovědné podnikání projektování využití kapacit do budoucna vidí systém dosahující absolutní maximální kapacity s tímto omezení rychlosti na místě. Zvýšení nebo odstranění tohoto limitu bude podporovat podniky, aby mohli Bitcoin jako scalableand která je schopna unést miliony nových uživatelů.“

Omezení velikosti bloku může mít také negativní dopad na základní aplikace měnové Bitcoin je. Uživatelské zkušenosti může zhoršit, pokud částka žádosti transakce překračuje limit. Důlní bazény, které zapisování dat v síti, začne nabíjení stále vyšší poplatky za zpracování. A, jako výsledek, Bitcoin ztratí některé odvolání jako platební metoda ve srovnání s jinými možnostmi.

Ale limit velikosti bloku má také své výhody. To omezuje dostupný prostor, a tím zajistit bezpečnost pro síť. Takže, pokud se někdo pokusí zlomyslně přetečení systému se spamem, on / ona, nebo musí strávit statný množství času a úsilí v tomto procesu.

Jedním z možných řešení nemusí být pro zvýšení limitu velikosti bloku by příliš mnoho

Že sníží množství práce horníků je třeba udělat na každém bloku. To bude přínosem pro obě strany s poplatkem nízkým transakčním a rychlé době transakce. Některé brzké době přistoupit k Bitcoin, kteří se nestarají o poplatku za transakci nebo současných investičních příležitostí a udržení kryptoměna jako dlouhodobou investici, podporují také limit nízká velikosti bloku.

Ale i když většina komunity hlasuje o zvýšení limitu velikosti bloku, není protokol pro rozhodování o ideální velikosti bloku limitu - zachování stávající bezpečnost a budoucí možnosti - nebo při rozhodování o změně.

Gavin Andresen (jeden z nejvýznamnějších developerů technologií Bitcoin je) také představil svůj vlastní návrh. Podle dokumentu, Andresen navrhla omezení velikosti bloku 20 MB. Která vyvolala novou debatu mezi odborníky.

Silná komunita čínských horníků proti tomuto zvýšení maximální velikost bloku, protože připojení k internetu ve své zemi nedovolí jim, aby co nejvíce ze zvýšené velikosti bloku. Takže udělali protinávrh s limit velikosti bloku osmi megabajtů. Tento návrh byl podpořen Andresen od roku.

V reakci na posuvný uzávěr byl navrhován Garzik která přinese změnu kódu Bitcoin. Že limit velikosti cesta, blok může být změněn (zvýšení nebo snížení) pravidelně, podle hlasů předložených globálních horníků.

Bitcoin komunita má různé názory na diskusi s některými podporovat zvýšení osmi megabajtů Velikost bloku a někteří čekají na pokročilé technologie, které by jim umožnily vyhnout se sporu. Jako Bitcoin je zcela decentralizovaný systém, neexistuje žádný jednoznačný přístup k vyhodnocení tyto různé myšlenky a obavy, aby nebylo možné dosáhnout, aby průkazným rozhodnutí.

Závažnost situace

Vzhledem k tomu, Bitcoin začala svou pouť v lednu roku 2009, tento spor velikost bloku je první hlavní změna politiky Bitcoin. Pokaždé, když nová změna nastává, jádro software je upraven a hráči musí rychle aktualizovány. Každý, kdo se snaží, aby se zabránilo stávající postup dostane vyhozen ze systému, dokud splňují podmínky.

Ale v tomto případě, tam jsou dvě sady protokolu zapojeny vývojáři, které mohou vést k rozpadu sítě. Rozpis může dojít, pokud jedna ze stran rozhodne vymítat globální aktualizaci bez měření výsledků.

Důsledkem této situace

Bitcoin je současná tržní kapitalizace je o $ 4 billionwith miliony dolarů v investicích, které čekají v řadě každý den. Blockchain je zcela bezpečný a decentralizovaný systém, a velká uživatelská základna spolu s poměrně zdlouhavou historií dělá blockchain technologií lepší v porovnání s některou z jeho konkurentů. Nicméně, v případě, že komunita rozpadne přes mezní debatě velikosti bloku, celá síť bude ohrožena.

load...

Související zprávy


Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

Bit4coin oznamuje zprávy pro rok 2014 po prodeji více než 1 000 dárkových karet BTC

Post ICO

Tým BetCoin Casino zahajuje novou herní stránku BetCoin Circle a připravuje další zprávy

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk