Bitcoin jádra verze 0.11.0 uvolněna | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin jádra verze 0.11.0 uvolněna

Bitcoin jádra verze 0.11.0 uvolněna

Ve snaze přinést několik vylepšení oproti starší verzi, vývoj jádra Bitcoin tým hasreleased nejnovější versionof svou hlavní realizaci Bitcoin jádro 0.11.0.

Oznámení bylo učiněno na 12. Července, což potvrzuje, že nová verze je již k dispozici ke stažení. Tým navrhl, že tato nová verze bude mnohem jednodušší a osvojitelné aktuálních potřeb sítě. Uživatelé mohou rovněž aktualizovat předchozí verzi, aby si chuť nových funkcí a opravit některé chyby.

load...

Jak provést upgrade na novou verzi

Aby bylo možné přejít na novou verzi, stačí odinstalovat nebo zastavit předchozí verzi a spustit nový instalační program (kompatibilní s Windows a Mac). Uživatelé mohou čelit některé problémy s kompatibilitou, pokud se rozhodnou přejít na starších verzích kvůli paralelní funkcí blok stahování a synchronizace záhlaví napřed.

load...

Významné změny

Důležitým rysem této nejnovější verze je možnost prořezávání blok souboru. Uživatelé mohou spustit úplnou uzel poté, co se zbavit svého verze jádra Bitcoin a po odstranění všech nepotřebných dat. Jinými slovy, nebudete muset na místě uložit celý blockchain už budete potřebovat jen minimálně 550 posledních bloků. To je zachránce života pro uživatele s omezenou pevných disků prostor na svých zařízeních. Obvykle kompletní blockchain trvá asi 40 GB prostoru, ale teď to bude trvat jen asi 550 MB maximálně šetřit nejnovějších 550 bloků. Nicméně, blok souboru prořezávání je stále k dispozici pro uživatele peněženka softwarových Bitcoin jádra. Není třeba se obávat, i když: budoucí verze budou integrovány s touto funkcí.

load...

Jednou z velkých otázek předchozí verze byl zvýšený objem transakcí. Uživatelé dostávali opravdu frustrovaný po delší době ověřování pro každou transakci. Nová verze bude obsahovat některé důležité aktualizace k úvahám tohoto problému.

Vývoj Jádro týmu uvedla na svém blogu, že růst vede ‚mempool‘ způsobil nějaké problematické využití paměti na uzel, ale nová verze přichází s několika možností konfigurace, které slibují k vyřešení problému:

  • Minrelaytxfee - Zvýšení minimální transakce relé poplatek ve výši 0,00001. To bude odmítat jakoukoli transakci s poplatkem nižším než BTC / kB, a zajistit tak menší počet transakcí hromadí na ‚mempool‘.
  • Limitfreerelay - Omezení volného transakcí relé. Tato funkce bude rozhodovat počet kB / min (je výchozí hodnota je 15) pro přijetí volných transakcí. Snížení tohoto počtu se snižuje rychlost růstu na ‚mempool‘ způsobenou volnými transakcemi.

Nejnovější verze tohoto softwaru se rovněž zlepšila funkce ochrany osobních údajů, která nabízí uživatelům větší bezpečnost. Jednou z klíčových funkcí je efektivnější připojení k síti TOR.

Je-li aktivována TOR, jiný TOR obvod se používá nový Bitcoin softwarem spíše než používat jedinečnou TOR obvod pro připojení k různým vrstevníky. V tomto procesu, jádro Bitcoin výrazně snižuje šance na vyzvednutí škodlivý nebo zakázané P2P by odbočovat počet připojených TOR obvodů.

Ostatní funkce v nejnovější verzi zahrnuje transakce záplavy, velkou podporu endian a optimalizaci využití paměti. Bitcoin jádrové příští verze se očekává, že bude propuštěn na začátku roku 2016.

Související zprávy


Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice

Post ICO

11 Hotely a ubytovny, které přijímají Bitcoin

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

Amazon dále odmítá PayBase. GAW zapojit důlní

Post ICO

Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak se připojuje ke společnosti ATM inspirované blokádou

Post ICO

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency

Post ICO

Belgická centrální banka a finanční orgán vydávají varování před Bitcoinem

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014