Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci? | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?

To je ale jízda: Bitcoin stačí kliknout na markthis $ 1,000 středu (27) v Japonsku na bázi výměny na Mt. Gox. Bilance měně, je mezi nabídkou a poptávkou stále v dobré kondici a dělat hodnotu raketově stoupat, ale po tomto důležitém okamžiku existuje Bitcoiners po celém světě už přemýšlí o budoucnosti.

load...

Ačkoli někteří lidé by se říci (a mají pravdu), který Bitcoin je cena již vyšplhala tento samý horu na 19. Listopadu, kdy hodnota dočasně špičatý více než $ 1,000 na BtcChina, toto je poprvé, co Bitcoin dosáhne tuto cenu na výměnu kde americké dolary jsou primární fiat měn.

Některé události byly hnací cenu až v posledním měsíci, hlavně slyšení ve Washingtonu DCregarding Bitcoin je zákon. V rámci těchto setkání, Bitcoin byl neformálně považuje za legitimní finanční instrumentand novou technologii s úžasným potenciálem.

load...

Kromě toho tam byly velké přírůstky do Bitcoin ekosystému v posledních týdnech, hlavně velké podniky a značky, které nyní přijímají svět nejslavnější kryptoměna. Bitcoin Examiner ti o Panně Galacticjust před několika dny. Richard Branson je kosmické lety společnost nyní přijímá virtuálních mincí platit za konečný typ cestovního ruchu. Kromě toho před pár dny komunita také dozvěděl, že je možné trávit BTC na maloobchodní gigant Targetvia Gyft, právě včas na svátky.

A Bitcoin Black Fridayknocking u našich dveří, tam bude určitě hodně nových bohatých Bitcoiners s digitálním hotovosti utratit za jejich dary.

Ale co můžeme očekávat, že po tomto novém úspěchu? Cituji milovaného Bitcoin „maskota“ na Reddit, je kryptoměna opravdu v čele „na Měsíc“?

load...


Bitcoin kreditní karty, Bitcoin satelity a dalšíUž jste někdy chtěli kreditní kartu spojenou s vaším Bitcoins? Myšlenka jistě zdá být vzrušující dost strávit Bitcoins na cestách s ničím víc než jen přiložením karty. Bitcoin společnosti Xapo nyní by to sen. Společnost bude nabízet kreditní kartu, která je připojena k vašemu zůstatku Bitcoin. Za $ 15 dolarů, můžete získat kreditní kartu, kterou lze použít v každém obchodě, který přijímá Mastercard. Vzhledem k tomu, že tisíce firem, které přijímají Mastercard, tráví s Bitcoin právě dostal mnohem jednodušší.


Cyber útoky Bitcoin se zvyšují a více týdenních zpráv se zvyšujeForbes nedávno vyvěšena dobrý článek upozorňující na nebezpečí vaší peněžence Bitcoin byl hacknutý. Bezpečnost je natolik důležitá, a je tak často přehlížena, že chci, aby se na chvíli připomene uživatelům Bitcoin: UJISTĚTE vaší peněžence je bezpečná. Omlouváme se za všechny uzávěry, ale příliš mnoho lidí stále neberou bezpečnost vážně. Vzhledem k tomu, článek Forbes poukazuje na to, je samostatný digitální peněženky je obecně není příliš bezpečné a jako Bitcoins rostly v popularitě, kybernetické útoky se zvýšily. Tak jako tak, je mi líto, jestli jsem vracet k otázce, ale každý potřebuje, aby se bezpečnost vážně.


Bitcoin porazí PayPal díky masivní transakci 194 993 BTCKonec minulého týdne přinesl symbolický milník pro Bitcoin. Kryptoměna sítě zaznamenal více než 447 milionů $ v transakcích v jednom dni, poleva PayPal a Discoverin denního množství transakcí v amerických dolarech a stává pátým největším světovým platební sítě. Nad kryptoměna jste mohli najít pouze „obři“, jako jsou Visa, MasterCard, China UnionPay a American Express.

Nicméně, toto číslo zahrnuje co isprobably heftiest transakce kdy v Bitcoin historie: 194993 BTC (více než 147 milionů $ v závislosti na kurzu 22. Listopadu), což je množství peněz, které nemohly být přeneseny pomocí systému, jako je PayPal, například,

Podle Coindesk, transakce se objevil na Blockchain.info brzy v pátek večer a představuje 1,6 procenta všech Bitcoins nyní v oběhu.

S Bitcoiners stále zvědaví, někteří odborníci zjistili, že transakce zahrnovala velký počet vysílajících adres. Některé z nich byly z bloků ražených v únoru 2010 nebo ještě dříve. Samozřejmě, že je nemožné, aby myslet Satoshi Nakamoto, Bitcoin tajemného zakladatele.

Ale transakce se pravděpodobně jen „schovává“ časnou horník nebo obchodní pohybující své příjmy kryptoměna do zabezpečené formě skladování. Důležité je, že se zdá, že Bitcoins nebyly převedeny na fiat currencyor by měl trh pocítil důsledky.

Aktivista Post reportsthat tento převod byl provozován jeden z největších světových burz, BitStamp. Kromě toho tato stejná adresa byla použita tomove celkem 500 milionů $ v posledních několika dnech, v závislosti na příspěvku Reddit. Po tom všem vzrušení, že Bitcoiners kolem webu začalo vysílání své názory o tom, co je skutečně důležité, chválit možnosti, které nabízí Bitcoin, pokud jde o pohyb velké sumy peněz v jednoduché a rychlé způsobem.

Kryptoměna je rozhodně roste nejen v hodnotě, ale také v počtu uživatelů. Blockchain.info announcedthis pondělí (25), která 70.000 nové virtuální peněženky byly vytvořeny během posledních sedmi dnů.

load...

Související zprávy


Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Američané jsou nemocní manipulací s penězi: Bitcoin může být odpovědí

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

První Bitcoin bankomaty v severoamerické zemi k zemi v Seattlu a Austinu

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek