Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Mt. Gox má za sebou dlouhou cestu, protože to bylo největší burza Bitcoin v kryptoměna ekosystému. Tolik se změnilo za dobu kratší než jeden rok: nyní, Mt. Gox není jen méně relevantní k systému, ale někteří odborníci tvrdí, že se pomalu umírá. Nedávné problémy, abstinenční a „bug omluva“ za předpokladu, pro klienty se zdají být poslední dva hřebíky do rakve burzy.

load...

Po zastavení veškeré výběry a budovat bariéru mezi svými zákazníky a jejich digitální peněz, Mt. Gox tvrdil, že byl ovlivněn „chyby v softwaru Bitcoin“, která se týká všech operací, kdy byly odeslány Bitcoins třetí osobě. Podle výměně, tato chyba je spojena s funkcí Bitcoin známý jako „tvárnost transakce“, což může být novým nováčky, ale je plně zdokumentován charakteristikou.

load...

Zvláštně, Mt. CEO GOX je, Max Karpeles, je majitel Bitcoin Wiki, stejné Wiki, která má stránky s popisem transakce malleability od roku 2011.

Mt. Gox vydal prohlášení, v pondělí (10), což zdůvodňuje své problémy s chybou a vyvolává negativní reakci v komunitě Bitcoin. Mnoho digitálních nadšenci měny strávil den náročné podrobnější vysvětlení a žádat o výpisy z jiných burz.

Zde je seznam reakcí Bitcoin Examiner shromážděných v posledních hodinách.

1. Blockchain.info

Největší světová Bitcoin peněženka služba vydala vlastní statementregarding problém.

Známý a zdokumentované otázka „Transaction tvárnosti“ dělá to nebezpečné pro Bitcoin peněženky a výměny Bitcoin spoléhat na hash transakce jako autoritativní důkaz, nebo „příjem“ pro transakce. Místo toho, osvědčené postupy vyžadují, aby implementace Bitcoin ověření transakce kontrolou, zda jsou jejich vstupy byly vynaloženy od veškerých transakcí, zahrnutých do vytěžené bloku, spíše než se spoléhat na přítomnost (nebo nepřítomnost) hash transakce v blockchain.

load...

Podle výměně, „je v rozporu s mnoha novinové titulky, které popisují Transaction tvárnost jako‚chyba‘ovlivňující Bitcoin a další cryptocurrencies, není tomu tak. Je to příklad, že je třeba provádět ověřování transakcí ve standardním způsobem, spíše než s implementační zkratky, které se spoléhají na známé-nebezpečné metodik“, který znamená‚uživatelé Blockchain.info peněženka nejsou ovlivněny‘od něj.

2. Coinbase

Dalším velkým kryptoměna peněženka, která zaručena bezpečnost peněz a transakcí svých klientů. Společnost vydala prohlášení, v pondělí (10), stejně.

„Po provedení přezkumu naší peněženky softwaru, ale nemohli jsme najít žádné případy takového útoku se používá. Také jsme se podívali do technických podrobností o vydání transakce tvárnost a právě dnes ráno přidány další bezpečnostní opatření, aby naši softwareto dále bránit takové útok. Z našeho aktuálního rozboru, tam nebyly žádné uživatelé ovlivněny tímto problémem, ale budeme i nadále sledovat transakce, aby se ujistil,“psali.

3. Bitcoin Foundation

Bitcoin Foundation také vydal prohlášení intitled „Na rozdíl od prohlášení Mt. GOX je, Bitcoin není na vině“. Text začíná tím, že říká, že „problémy, které Mt. Gox zažívá jsou kvůli nešťastné interakci mezi prováděním Mt. Gox ze svého vysoce přizpůsobené peněženky softwaru, jejich postupy zákaznické podpory a jejich nepřipravenosti pro transakce tvárnost, technický detail, který umožňuje změnu způsobu, jakým jsou označené transakce“.

Transakce malleability bylo známo asi od roku 2011. V nejjednodušším pojmů, to je malé okno, kde ID transakcí může být „změněn na“ před potvrzeno v blockchain. To je něco, co nemůže být opraveno přes noc. Z tohoto důvodu každá společnost zabývající se Bitcoin transakce a kódované vlastní peněženka software by měl zodpovědně připravit na tuto možnost a zahrnout do svého softwaru způsob, jak ověřit ID transakcí. V opačném případě může dojít ke ztrátě Bitcoin a bolesti hlavy pro všechny zúčastněné.

4. Jeff Garzik

Odpověděl Bitcoin core developer Jeff Garzik veřejně Mt. GOX je tvrzení, že je chyba v softwaru Bitcoin. „V první řadě, Bitcoin není rozbité. Neexistuje žádný zásadní chyba v Bitcoin,“ řekl Garzik.

 On také řekl CoinDeskthat „existují určité bezpečnostní postupy, které lokalit, jako je Mt. Gox třeba postupovat. Nejvíce pozoruhodně, zákaznická podpora zaměstnanců a související software nesmí předpokládat, že ID transakce jsou neměnné, předtím než je potvrzeno v blockchain“.

On pokračoval vydávat několik tweetsabout vydání během posledních hodin.

Bitcoin podnikatel zveřejnil kontroverzní tweet tleskali mnoho následovníků říká „Nepředvídané chyby nepřijdou s year-old wiki stránky je plně dokumentovat. GOX je plný sraček“.

6. Bitcoin Paranoid
 

Aplikace Bitcoin paranoidní odstraněny Mt. Gox na jeho aktualizaci 2.1.3.

7. Coindesk

Zprávy webové stránky Coindesk odstraněny Mt. Gox ze svého Bitcoin index cen kvůli „trvalé neplnění norem Indexu pro inkluzi“ burzy.

8. EToro

Platforma věnovaná poskytovat informace trhu rovněž odstraněny Mt. Gox ze svého Bitcoin související části.

9. CryptocoinCharts

Mt. GOX byla také odstraněna z Cryptocoincharts.info.

„V současné době výměna Bitcoin Mt. Gox také tiskovou zprávu, která poškodila celou Bitcoin síť a každý, kdo pracuje s ním. Cena klesla silně, protože FUD šířené Mt. GOX. Za těchto okolností nebudeme podporovat tuto společnost budoucnost, a proto odstraní všechny grafy / orderbooks pro Mt. Gox z CryptocoinCharts. Data jsou stále v naší databázi a možná budeme realizovat funkci vidět historické grafy této výměně,“píše se v oznámení.

10. Greg Maxwell

Bitcoin core developer Greg Maxwell rovněž řešit tento technický problém. Řekl Cryptocoinsnews.comthat jen „gox tisková zpráva vypadá trochu‚točil‘“.

Ty zobrazují vlastnosti systému Bitcoin dobře známy přinejmenším od roku 2011 (který dokonce mají své vlastní wiki stránku) jako něco nového.

Tyto characteristicsare nepříjemné, ale neinhibují základní operace. Jsou pomalu pevnou - ale jejich upevnění naprosto bude pravděpodobně trvat několik let, protože vyžadují změnu všechny Kapesní software. Správně napsaný peněženka software dokáže vyrovnat s důsledky, a nemohu pochopit, proč by gate jejich stáhne na vnější změny.

load...

Související zprávy


Post ICO

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?

Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

Pověst o Seattle Seahawks, která přijímá Bitcoin, je falešná

Post ICO

Bitová platforma Gyft získá investice ve výši 5 milionů dolarů a rozšiřuje se do nových zemí s pomocí kryptocurrency

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

4 nejoblíbenější příspěvky na BitcoinTalk

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno