Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak | Czech.Lamareschale.org

Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak

Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak

Pokud jste sledovali Bitcoin zprávy, může jste slyšeli o zřejmou ‚občanské válce‘ otepluje mezi dvěma soupeřícími frakcemi komunity Bitcoin. Je zajímavé, že v posledních dnech klesla hodnota Bitcoin je asi 250 $ na základě do výše $ 220 předtím, než odskočí a stabilizaci na $ 230. Zatímco stanovení přesně to, co je příčinou cena nestálá je obtížné, potenciální ‚občanská válka‘ je pravděpodobné, že hraje roli. Tak jak můžeme vysvětlit tento konflikt, který potenciálně způsobil pokles cen, a co to znamená pro obec Bitcoin?

load...

To, co se stalo, je takzvaný software těžké vidlice v základní protokol, který vyloží operace a omezení Bitcoin. Podrobnosti jsou složité, ale kryptoměna komunita v podstatě rozdělen nad povolenou velikost bloků, které jsou přidány do blockchain. Stále větší počet vývojářů, těžební skupiny a firmy volají po zvýšení velikosti blockchain, která je v současné době poměrně omezené.

load...

[Tweet_box konstrukce = "box_02"] Bitcoin je občanská válka:. Nový Bitcoin XT protokol zvýší na 8MB na začátku roku 2016 [/ tweet_box]

Jak Bitcoin funguje a co vidlice prostředky

Zmatený? Bitcoin běží na blockchain nebo veřejné knihy, ve které v podstatě horníků seskupit transakcí, tvoří je do bloku, a pak je přidán do blockchain. Jak se to stane, nové digitální mince jsou vytvořeny a jsou náchylné k horníkům, spolu s transakční poplatky. Podle současného Bitcoin jádra protokolu, bloky jsou omezeny na 1 MB ve velikosti, ale nová Bitcoin XT protokol se zvýší na 8 MB na začátku 2016and bude pokračovat na dvojnásobek až do dosažení konečné velikosti 8 GB 2036.

load...

Zvýšením velikosti bloků, budou vývojáři moci zvýšit rychlost, při níž jsou transakce dokončena. V současné době, Bitcoin systém může zpracovat pouze sedm transakcí za sekundu, nebo asi 25.000 transakcí za hodinu. To se může zdát jako hodně, ale společnosti jako Visa ve skutečnosti zpracovává asi 2000 transakcí za sekundu.

Pro hlavní globální měny, sedm transakcí za sekundu prostě nebude rozseká ji. Zvýšením velikost bloku více transakcí, mohou být zpracovány najednou.

Důležitější je však skutečnost, že zvýšení velikost bloku dojde pouze v případě horníků podporovat Bitcoin XT vývojem nových bloků s protokolem. Pokud 75 procent nových Bitcoin bloky jsou těženy JUSTING XT od ledna roku 2016, tvrdá vidlice - budou realizovány - tedy rozkol softwaru.

Velká jména váží

Bitcoin XT již uveřejnil třebaže zatím se zdá, že přijetí horníků byla vlažná. Nicméně, nový Bitcoin protokol je bojoval některými velkými jmény. Mike Hearn a Gavin Andresen, oba starší vývojáři jsou vedl chargefor zvýšil velikosti bloků.

Ale na druhou stranu, mnoho velkých jmen bojují proti nucené vidlice. Zatímco někteří lidé a skupiny ve skutečnosti souhlasit s rostoucí velikost bloku - a opravdu Satoshi Nakamoto své původní plány pro Bitcoin naznačila, že blocksizes by pravděpodobně muset být zvýšena na nějakém místě - způsob, jakým Bitcoin XT prosazuje tvrdou vidličku a snaží převzít Bitcoin čerpal hněv z mnoha.

I Satoshi Nakamoto, nebo alespoň někoho, kdo má přístup ke své e-mailové adrese, byla váží k diskusi. Ale podle Nakamoto, pevný vidlice, která je silně tlačil Hearn a Andresen, že to není to, co představoval pro Bitcoin.

Zatímco tvůrce Bitcoin věřil, že digitální měna bude muset vyvíjet a přizpůsobovat, tato údajná Nakamoto tvrdí, že tyto změny měly provést pouze prostřednictvím blízké anonymní rozhodnutí. Pokud Bitcoin XT slouží k vynutit změnu, pak celý projekt Bitcoin bude neúspěch, protože to zničí myšlenku sociálního konsensu a harmonie složky Bitcoin je, Nakamoto je nyní říká.

Co to znamená? Pozorovat a čekat, ale nebojte

Tady je ta nejdůležitější otázka: Co je pevný vidlice Bitcoin znamená? Právě teď to nevypadá nic moc.

Příliš mnoho hlavních těžebních skupin a příliš mnoho členů komunity Bitcoin jsou obecně proti Bitcoin XT, což znamená, že nový protokol bude s největší pravděpodobností bude zrušen. To je čistá spekulace, samozřejmě, ale i při Satoshi Nakomoto - nebo někdo s přístupem ke své původní e-mailovou adresu - vážení proti novým protokolem, že to bude těžké pro XT získat trakci.

Pokud tři čtvrtiny horníků, nicméně, že přepnutí do nového protokolu, bude zbytek horníků mít dva týdny přejít na nový protokol nebo jiný být ohroženi ztrátou BTC dohromady, alespoň podle nový systém. Právě teď vývojáři stále pracují na to, co bude plný dopad na pevný vidlice, ale mohlo by to mít za následek odštěpení skutečnou veřejnou knihu na dvě části. V tomto případě je těžké si představit, že Bitcoins vytvořené pravidelným jádrem a podle verze XT bude přímo kompatibilní.

Přesto, když byste měli určitě, aby se vaše oči na vývoj, uživatelé Bitcoin nemusí obávat příliš mnoho nyní. V současné době je boj je stejně tak o politice a vynesením budoucnost Bitcoin, protože je o změně aktuální protokol. I v případě, Bitcoin XT selže, bude to pravděpodobně přinutí vůdce v širším společenství, aby si sednout a vymyslet řešení pro zvýšení blocksizes.

Mnoho firem a jednotlivců, chtějí vidět nárůst velikosti, a to je pravděpodobné, že se stane v určitém okamžiku. I v případě, Bitcoin XT uspěje a je masivně přijat komunitou, pro běžného uživatele to pravděpodobně nebude činit mnoho, protože pouze horníků a společnosti budou muset přizpůsobit trochu jiný protokol.

Je nepravděpodobné, že průměrný uživatel bude Bitcoin ani nevšiml žádné změny. Přesto Bitcoin je „vůdci“, bude muset přijít ke shodě na řešení a následně realizovat jej.

load...

Související zprávy


Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

BFL bitcoins být přesunut k soudně řízenou peněženku & prodal

Post ICO

Nadace Bitcoin utrácela 150 000 dolarů za měsíc, za méně než jeden rok ztratila 4,6 milionu dolarů

Post ICO

Banky, připravte se! Blokový řetězec se chystá skřípat váš svět

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Post ICO

Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi

Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším