Bitcoin může být příčinou smrti online pirátství, předpovídá zakladatel Isohunt | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin může být příčinou smrti online pirátství, předpovídá zakladatel Isohunt

Bitcoin může být příčinou smrti online pirátství, předpovídá zakladatel Isohunt

Gary Fung, zakladatel populární torrent stránek Isohunt, se domnívá, že Bitcoin bude skoncovat s on-line pirátství v budoucnu. Nebo aspoň odsunout tento proces ke dnu seznamu preferovaných způsobů on-line prohlížení médií.

load...

S streaming rychle stává oblíbený způsob, jak sledovat filmy a televizní seriál onlineusing platforem, jako je Amazon nebo Netflix, není divu, že proces stahování torrentů je stále méně a méně populární.

„Technologicky jsem si představit studia a jiné mediální společnosti vytvářející otevřené API a platforem, aby nové inovativní služby streamování mohou být vyvinuty na vrcholu. [...] To by vyřešilo obavy ze studií ve své jednotlivých hráčů, jako jsou Netflix dominující distribuci médií a nakonec diktovat podmínky v průmyslu“, řekl Fung TorrentFreak.

load...

Still, zakladatel Isohunt věří, že Bitcoin bude zodpovědný za největší přeměně v této oblasti. Podle Fung, kryptoměna je pravděpodobné, aby se stal univerzální platební metodu, která povede ke komunitě peer-to-peer sdílení médií, udržování extrémně nízké náklady.

„Představte si, že když si každý může sledovat a poslouchat cokoli, kdykoli a kdekoli, s pouhými centů, automaticky a nepřetržitě odečítají z Bitcoin peněženky“, řekl on-line guru.

Nicméně taková změna způsobí úplnou transformaci systému jak my teď víme, a je pravděpodobné, aby se hodně silných společností vztek.

load...

Tady je můj tip na průmyslovými asociacemi, jako MPAA a RIAA pro pokračující význam v tomto věku internetu, případně o dávky každého z nás. Staňte normalizační orgány za programové API nad mediálních práv, metadat a detaily mikro-transakce. Gramofonové společnosti a filmové / televizní studia lze použít tyto standardy, aby se jejich vlastní práce jsou k dispozici pro streamování a přijímat platby od třetích stran.

Gary Fung byl mysl za původní Isohunt online platformy, která již neexistuje, jak jsme kdysi to věděli. V návaznosti na tvorbu webových stránek, Fung bojoval u soudu po mnoho let udržet místo otevřené, ale skončil ztrátou bitvu a vypínání Isohunt.

Související zprávy


Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

5,5 milionu dolarů pomůže itBit dostat se do ekosystému Bitcoin se všemi potřebnými nástroji

Post ICO

Další web Bitcoin uhryzne prach

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy

Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014