Bitcoin Black Friday 2014 rozbíjí všechny záznamy: Gyft, NewEgg mají nejlepší den prodeje vůbec | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Black Friday 2014 rozbíjí všechny záznamy: Gyft, NewEgg mají nejlepší den prodeje vůbec

Bitcoin Black Friday 2014 rozbíjí všechny záznamy: Gyft, NewEgg mají nejlepší den prodeje vůbec

Jak se dalo očekávat vzhledem k rostoucí popularitě kryptoměna letošní Bitcoin Black Fridaywas obrovský úspěch. Elektronický nákupní dovolená zaznamenala rekord tržeb, zatímco tradiční Černý pátek prodeje klesly o 11 procent.

load...

Bitcoin související události došlo ke zvýšení 82 procent v počtu obchodníků, kteří dokončili transakce 28. Novemberwhen ve srovnání s 2013 krypto-dovolenou, zpracovatele platby BitPay revealedthis úterý (9.). Tyto a další výsledky „ukazují, jak moc se Bitcoin ekosystém rozrostl a diverzifikované od loňského roku,“ uvedla firma.

Letošní Bitcoin Černý pátek přilákal více než 1200 merchantsfrom po celém světě, proti 50 podniků, které vstoupily do zahajovací akci v roce 2012.

load...

Ale kromě rostoucího počtu, tam je další fakt, že stojí za reference. „Zatímco loni mnoho slev a nabídky byly pro Bitcoin související technologie, jako Bitcoin důlní techniky, letos širší rozsah maloobchodníků nabízelo Bitcoin specifické nabídky na širší škálu předmětů,“ BitPay odhaleno.

A spotřebitelé zřejmě ocenili změnu, o čemž svědčí posunu vzory utrácení. Zatímco v roce 2013 většina transakcí byly pro Bitcoin důlní zařízení, letos Bitcoiners strávil více na jiné e-commerce produkty. Podle největšího zpracovatele plateb na světě, a to jak Gyft a Newegg zažil svůj nejlepší den prodeje Bitcoin vůbec.

load...

Elektronický poskytovatel dárkové karty Gyft měl 62 procent více transakcí tento Bitcoin Černý pátek než v loňském roce, „a zároveň zvýšit hodnotu nákupů 139 procent“. Druhou společností na seznamu, Newegg, „nejen nastavit osobní rekordy na celkové dolarové hodnoty nákupů, stejně jako počet transakcí“.

Amagi kovy - dealer vývar, který začal přijímat Bitcoin v srpnu 2014 - zaznamenala nový rekord, stejně. Firma měla své nejvyšší množství BTC objednávek za jeden den. Jména jako TigerDirect, Adafruit a Namecheap byl také uveden v seznamu Bitcoin šetrných podniků s pozitivním výsledkům v letošní akce.

„To Bitcoin Černý pátek mohou signifya pohybovat dopředu a směrem k většinové přijetí Bitcoin“, BitPay napsal.

Jako Bitcoin Examiner reportedlast týden, množství Bitcoin strávil během letošního Černý pátek a Cyber ​​pondělí vytvořil nový rekord v kryptoměna ekosystému. Celkem 296 milionů $ v Bitcoin byl během víkendu strávila spotřebiteli. A to není vše: od 28. Listopadu do 1. Prosince, Bitcoin byl devátý největší platební metoda používá po celém světě.

Související zprávy


Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

3 miliony dolarů za pouhé čtyři dny: zákazníci běží na získání Bitcoin těžebního zařízení od společnosti KnCMiner

Post ICO

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Post ICO

Spoluzakladatel společnosti Apple Steve Wozniak se připojuje ke společnosti ATM inspirované blokádou

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek