Bitcoin velké parochne | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin velké parochne

Bitcoin velké parochne

V tomto článku se budeme jít přes pět nejdůležitějších lidí v komunitě Bitcoin. První jméno, které přijde na mysl, pro mnoho lidí je pravděpodobně Bitcoin tvůrce Satoshi Nakamoto, ale budeme ho přeskočit. Proč? Vzhledem k tomu, že nevíme, kdo to vlastně je, nebo jestliže „on“ je ještě jedna osoba. Navíc, tam jsou již články upon články týkající se tajemný Nakamoto. Místo toho se budeme soustředit na lidi, kteří vlastně znají a kteří aktivně pracují na Bitcoin.

load...

První na řadě je Gavin Andresen, hlavní vědecký pracovník nadace Bitcoin a jedním z prvních zastánců Bitcoin. Gavin je počítačové programování svist a jeho práce je jedním z klíčů k úspěchu v nástupu Bitcoin. Prostě, jak dobrý je Andresen práce byl? Když Satoshi rozhodl ruky SourceForge kódu, dal ho Andresen. Nyní, Andresen je klíčovým hráčem v režii úsilí nadace Bitcoin, které se snaží chránit, standardizovat a propagovat Bitcoin.

load...

Příští nejdůležitější osobou v komunitě Bitcoin je pravděpodobně Mark Karpeles, majitel největšího světového výměnou Bitcoin, Mt. Gox. Je těžké přecenit důležitost Mt. Gox. Bez výměn, jako je Mt. Gox, Bitcoin by být v podstatě bezcenné. Výměny jsou důležité, protože umožňují lidem, aby rychle převést Bitcoin do jiných měn. To dělá Bitcoin likvidního aktiva, stejně jako jakékoliv jiné měně. Mt. Gox v podstatě určuje světové ceny, a mnozí věří, že v případě, Mt. Gox měla zhroutit celá Bitcoin měna by se zhroutila. Stručně řečeno, Mt. Gox je Bitcoin ekvivalentní New York Stock Exchange. Pozice Marka jako vlastník Mt. Gox mu dává obrovské množství vlivu v komunitě Bitcoin

load...

Další na řadě je Hal Finney. Další programové průvodce, Hal je zodpovědný za PGP, rané veřejného klíče kryptologie programu, který významně pomáhal vývoj Bitcoin. Hal byl také první příjemce Bitcoin transakce a byl první osoba objevit „dvojí útraty útok“, které kdysi hrozil Bitcoin. Tento útok byl jedním z prvních a nejzávažnějších útoků na Bitcoin. Hal pracoval také na řadě dalších bezpečnostních výzev a problémů s kódem. Bez Hal, Bitcoin nemusí přežít prostřednictvím těchto časných výzev. Bohužel, Hal příspěvky začaly klesat jako Lou Gehrig nemoc zanechala ho z velké části zdravotně postižené.

Dalším důležitým Bitcoin komunita členem klesne pod on-line názvem „ArtForz“. On vyvinul první GUI Bitcoin těžební plošinu, tedy revoluční proces dolování. Na jednom místě v čase, ArtForz řízené lví podíl na výpočetní výkon věnovaný Bitcoin. Zatímco nyní ovládá méně než jedno procento z výpočetního výkonu, jeho příspěvky a revoluční práce se nezmenšila význam. Dále se také identifikovány a pracoval na velkých chyb.

Nils Schneider je dalším důležitým hráčem síla. Majitel „Bitcoin Watch“, Nils kontroluje mocné informační místa, jako bitcoincharts.com. Jeho síť webové stránky jsou nezbytné pro sledování vývoje a šíření informací. To klade Nils v pozici, aby působit jako jeden z nejsilnějších a nejčtenějších hlasy ohledně Bitcoin.

Existuje spousta dalších významných osobností v komunitě Bitcoin. Problém je, že mnozí z nich zůstávají v anonymitě nebo je obtížné najít informace o. Například nejsilnější jediná organizace v komunitě Bitcoin právě teď je pravděpodobně BTC Guild. BTC je jedním z největších Bitcoin horníků na světě a někdy se blížil 51 procent těžebního výkonu. Pokud BTC někdy trvá 51 procent, to by v podstatě jim kontrolu nad Bitcoin, což jim umožňuje zdvojnásobit výdaje a provádět další nezákonné činnosti. Bylo by zajímavé dozvědět se, kdo vytvořil a ovládá BTC cech, ale málo informací je k dispozici.

Takže zatímco Bitcoin je skutečně decentralizované měny, to neznamená, že neexistují žádné silové hráče. Zatímco měna zůstane open source a komunitní řízený úsilí v příštích letech, prostým faktem je, že skutečně existují některé „prvenství mezi rovnými“ v komunitě Bitcoin. Znalost těchto elektráren hráči se mohou ukázat jako zásadní pro osoby, které investují do Bitcoin. Jejich akce a rozhodnutí může mít vážný dopad na Bitcoin jako celek.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Avalon by mohla získat investici ve výši 200 milionů dolarů a technologii 20nm, aby se stala vůdcem těžebního trhu

Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Post ICO

Článek Bitcoin od roku 2013 by mohl být pádem tohoto ruského webu

Post ICO

6 Potenciální obchodní příležitosti Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 rozbíjí všechny záznamy: Gyft, NewEgg mají nejlepší den prodeje vůbec

Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu

Post ICO

Banka Thajska považuje Bitcoin za nelegální: obchodování je nyní pozastaveno v zemi