Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Bitcoin může být nyní čelí největší hrozbu ve své historii. Jeden nebo více neznámých útočníci zahájili agresivní útok na burzách Bitcoin po celém světě, čímž se některé z největších burz na světě. Bitcoin představitelé se nyní usilovně snaží obsahovat problém, než to roste z ruky.

load...

Stručně řečeno, zločinci používají konstrukční vadu k výběru peněz z vlastních účtů a pak manipulovat s transakcí sám ve veřejném knihy. To způsobuje rozsáhlé zmatek a to by mohlo narušit celý Bitcoin systému.

Hackeři dělali skutečné transakce Bitcoin, ale pak v okně 10 minut předtím, než se transakce jsou zaznamenány ve veřejném knize se pak po falešné transakce. To je vytvoření rozsáhlé zmatek, protože se nyní stává téměř nemožné zjistit skutečné transakce od těch falešných.

load...

Oba Mt. Gox a BitStamp pozastavili výběry zákazníků. Bitcoin výměny jsou nyní pracuje na vývoji software, který bude řešit závadu. Bitcoin ceny prudce klesly až o 400 dolarů dolarů.Je Bitcoin Bank v tom svém způsobu? Mt.Gox zakladatel ztrácí $ 50K a víceMáme Bitcoin ATM, Bitcoin tiskových strojů, těžební společnosti, a to i kreditní karty. Jediná věc, Bitcoin nemá, nicméně, je to jeho vlastní banka. Bitcoin společnost ATM Robocoin nyní plánuje zahájit on-line banky a využije svých bankomatů se chovat jako „větve“ po celém světě. Tento vývoj by mohl přinést i další služby pro globální Bitcoin bydlišti, a zda se zdá být v pozici, aby vytáhnout ho každá společnost, je to Robocoin. Firma má 13 Bitcoin bankomatů v provozu po celé Evropě, Severní Americe a Asii.

load...Bitcoin se stává východiskem pro volbu pro lidi v problémových zemíchPokud jste sledovali Fiatleak.com během posledních několika týdnů, budete si všimli, že se Čína tvořily drtivou většinu Bitcoin transakce. Příval kryptoměna transakcí čínského založených přichází i když místní vláda zavedla přísné kapitálové kontroly ve snaze chránit jak národní ekonomiku a její měnu.

Je zajímavé, že jak vláda očekává, že držet peníze v zemi, zdá se, že mnoho čínských lidí používá Bitcoin jako jakýsi „exit“ currencyto převést svůj majetek z juanů. Můžeš


Bitcoin má největší den v roce 2014 v Rusku, zatímco místní měna stále klesáSvětově nejznámější digitální měna zažívá historickou jízdu v Rusku. V úterý (16.prosince) se kryptoměna komunita viděl největší objemy transakcí z roku mezi oficiální měna země, rublu a Bitcoin. To vše proto, že ruská měna udržuje tankování.

Rubl ponořil více než 11 procent v úterý

Podle CNBC to bylo „nejstrmější vnitrodenní pokles od roku 1998,“ měně, v důsledku „slabšími cenami ropy a sankcí vůči Rusku ze strany Západu“. Potýkají s poklesem hodnoty strmé a zklamaný s nečinností ruské centrální banky, několik obchodníků se rozhodl vypsat měnu.

Objem transakcí mezi BTC a rublu špičatý až 819 v úterý několik zvláště vysoké ve srovnání s průměrnými 230 obchodů zaznamenaný v průběhu posledního měsíce. To znamená téměř 250 procentní zvýšení počtu transakcí, data z webu Bitcoincharts.comshows a nejvyšší počet od prosince 2013.

Jedním z výměn, který používá ruské Bitcoiners - navzdory tomu, že BTC je v současné době zakázané v zemi - je bulharský BTC-e. To přijde jako žádné překvapení, že výměna byla znázorňující diskrétní bodec v rublech transakcích v průběhu posledních týdnů.

Po bodec zapsané v úterý se objem transakcí mezi rublu a Bitcoin zůstala na vysoké úrovni ve středu (17.). Ruská měna také mírné oživení, získává více než 10 procent vůči americkému dolaru. Nicméně, rubl stále dolů o 13 procent na týden.

„Tato zpráva přichází z Ruska je opravdu jedinečná,“ Bobby Lee řekl CNBC. Podle spoluzakladatel a CEO výměny čínské Bitcoin BTC Číny, „vysoké objemy obchodování s rubl je třeba očekávat, vzhledem k letu od tohoto bojuje měně. Bitcoin je tedy přirozeným destinace, stejně jako ostatní silné měn centrálních bank“.

Nicméně, někteří odborníci se podívat na tento fenomén jako něco pomíjivé. Akif Khan, jeden z BITNETu své šéfy, řekl, že „se nedivil, kdyby Rusové obracejí k Bitcoin žádným smysluplným waygiven nejistota ohledně toho, zda by mohl použít, nebo uložit jej bez sankcí v budoucnosti“.

Vybraný obrázek zdroj: Wikimedia


Bitcoin Black Friday - Nejlepší způsob, jak utrácet své BitcoinsJen chtěl, aby vám kluci rychlý heads up o Bitcoin černý pátek. Černý pátek je den po dni Díkůvzdání, známý jako první den tradiční vánoční nákupy, během níž davy spotřebitelů jsou vydány na speciální nabídky od prodejců. Obvykle to je oslavován po celých Spojených státech osamocený. Ale tento rok bez ohledu na to, kde žijete, můžete získat nejlepší nabídky z roku pomocí Bitcoin.

BitcoinBlackFriday.comis internetové stránky věnované dává vám všem z nejlepších obchodů najdete na Bitocin přijímání obchodníků. Loni BBF (Bitcoin černý pátek) z více než $ 6M v oblasti prodeje a byl zmíněn v hlavních zpravodajských serverech, jako je CNN, The New York Times a TechCrunch.

Bitpay, platební procesor Bitcoin, již oznámila svým obchodníkům se připravit na blížící se událost. Více než 1.200 obchodníci se očekává, že k účasti v tomto roce. Mezi firmy, které budou účastnící se BBF jsou Newegg (počítačový hardware a software prodejci), Gyft (dárkové karty pro distributory) a NameCheap (domain name o registraci). Nadměrné, který je v současné době největší společností přijímat Bitcoins jako platba nebude uveden na BBF, ale místo toho bude mít vyhrazenou část pro obchodů Bitcoin na svých internetových stránkách.

Říkalo se, že budete mít také možnost koupit malé množství Bitcoin s malou nebo žádnou provizi BBF, takže to může být skvělý způsob, jak začít se svým prvním Bitcoin. Jon Holmquist, zakladatel BitcoinBlackFriday.com uvedlo, že očekávají, že překoná loňský 100K návštěvníků benchmark. Nicméně, loňská BBF byl uprostřed Bitcoin boom kde Bitcoin šel přes $ 1000, který pravděpodobně pomáhal v zisk značnou dynamiku, takže myslím, že budeme muset počkat a uvidíme.

Pokud chcete zůstat aktualizován se všemi nejnovějšími Bitcoin obchodů nebo dokonce uvést dohodu sami můžete jednoduše tak učinit po přihlášení se s vaší e-mailovou adresu na webových stránkách BBF.

PS

Zřejmě Dogecoincommunity drží vlastní dogecoin Černý pátek, může být více informací naleznete zde.

load...

Související zprávy


Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

5 úžasných příběhů Bitcoin sdílených redditory

Post ICO

Bitcoin není v pořádku - Lhám říkal banky a vlády (tady je důvod)

Post ICO

Bitcoin výměny

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B

Post ICO

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Post ICO

Exkluzivní platforma Clipperz Bitcoin se pohybuje na Islandu

Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci

Post ICO

Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak