První Bitcoin bankomaty v severoamerické zemi k zemi v Seattlu a Austinu | Czech.Lamareschale.org

První Bitcoin bankomaty v severoamerické zemi k zemi v Seattlu a Austinu

První Bitcoin bankomaty v severoamerické zemi k zemi v Seattlu a Austinu

Spojené státy se chystají přivítat první Bitcoin bankomatů v zemi, produkované Robocoin, společnost se sídlem v Nevadě. Stroje budou pracovat v Seattlu a Austin.

První zařízení budou instalovány na konci února, výrobce oznámil, toto úterý (18). Ale kromě této dodávky, Robocoin také plánuje rozdat nové kryptoměna bankomatů v Evropě a Asii.

load...

I když je to stále není jasné, která firma bude řízení bankomatů Bitcoin v Seattlu a Austin, podle The Verge, Spojené státy se prý snaží napodobit recept na úspěch „objeven“ v rámci svého kanadského souseda.

severní národ byl první na světě hostit Bitcoin Bankomat, dosáhnout úžasných výsledků. Stroj se sídlem v malém kavárně ve Vancouveru, který je provozován místní firmy Bitcoiniacs, zpracovala více než $ 900,000 v transakcích ve svém prvním měsíci sám.

load...

Na příbuznou notu, kanadská společnost Bitcoiniacs také nedávno oznámila, že plánuje zahájit bankomatů v Londýně a Singapuru do poloviny března, podle Coindesk.

Přístroje budou provozovány s „podobným set-up“ na jedné se nachází ve Vancouveru a je prvním krokem globální expanze plánu, který má v úmyslu zavést nové stroje a nastavit fyzické makléřské kanceláře pro maloobchodní zákazníky v různých částech světa,Bitcoin ATM zadržel australské úřady v rámci milionářské drogové bustyBitcoin ATM bylo chyceno australské policie uprostřed věci spojené s motocyklem gangthat jistě zapíše do kriminální historii země jako historickou operaci. 

load...

Stroj byl zadržen duringa nájezdu do kavárny Roastery Cafe, která se nachází ve městě South Brisbane. Akci ukončila vyšetřování v souvislosti s drogami, která trvala dva roky. Byl to jen jeden z 19 náletů prováděných přes Brisbane, Logan, Cairns, Ipswich a Gold Coast, Coindesk hlášeny.

Policie podezírá gang - známý jako Bandidos- byl připojen k vysoké úrovni pašování drog z pervitinu a kokainu. Šetření také ukázalo, že gang jednal v regulovaných látek, které by mohly být použity k výrobě jiných drog.

Dohromady se operace s krycím jménem Juliet Wave, skončil s $ 2,6 m-hodnota drog zabavených úřady a celkem 61 osob obžalovaných. Družstvo Taskforce Maxima, skupina vytvořená pro boj trestných činů zahrnujících motocyklových gangů, měl na starost organizaci celé operace.

Bitcoin ATM byl chycen, protože kavárna, kde to bylo lokalizováno patří Brent Carall, majitel obchodu a údajné postavený člen gangu Senad? Ati? Je Brisbane Times napsal. Policie také chytili dodávkových automobilů a jiných předmětů potenciálního zájmu.

Stroj byl vlastně Queenland první kryptoměna ATM a nyní bude vyšetřován policií, protože úřady chtějí pochopit v případě, že zařízení bylo použito jako nástroj k prodeji drog.


Bitcoin ATM nebude povolen v Tchaj-wanu, říká finanční úřadTaiwan nečekal dlouho rozdrtit sny každého jednotlivého Bitcoiner žijící v zemi. Pár dní poté, co výrobce Bitcoin ATM Robocoin oznámila dodávku stroje na Tchaj-wanu, ostrov spravuje Čínské lidové republiky řekl ‚ne‘ na společnost.

Výbor pro finanční dohled je (FSC) odpověď na příchod Bitcoin bankomatu byla rychlá a tvrdá. Podle tiskové agentury Xinhua je entitydoesn't schválit nastavení stroje Robocoin na Tchaj-wanu.

Kromě toho, že FSC rovněž zdůraznil znovu - do konce roku 2013, Republic of Číny čínské finanční komise pro dohled a centrální banka varovala Tchajwancům investorsabout Bitcoin je nebezpečí - že digitální mince není skutečná měna, a dodal, že banky a lidé by neměli používat jako platební nástroj.

Tato nová opatření proti Bitcoin byl vyvolán CEO nedávných prohlášení Robocoin je. Jordan Kelley nedávno oznámila dodávku dvou Bitcoin bankomatů, na Tchaj-wanu a Hongkongu, v reakci na vysoké úrovni poptávky registrovaných v Asii.

Tchajwanský stroj měl být dodány a začít pracovat během tohoto měsíce, ale ATM ještě musel být schváleny FSC, které mají být instalovány na ostrově. Nyní, v závislosti na subjektu, je to „nemožné“ pro provoz zařízení na Tchaj-wanu.


První Bitcoin bankomaty nastavené na přílet do NYC a Jižní Ameriky v příštích několika týdnechVýrobce zařízení aladlammú je připraven dodat dvě nové Bitcoin ATMsvery brzy, jeden v New Yorku a druhý v Brazílii.

The New York Post reportsthat Big Apple je první kryptoměna stroj bude umístěn v East Village, na Just Sladké Cafe. Odpovědný za dobrou zprávou je Willard Ling, z Brooklynu, který nařídil bankomat z aladlammú a vybral bubble tea obchod, který se nachází ve 3. Avenue a 12. Ulice, aby ji umístit.

Než však Bitcoin ATM začne pracovat, New York Oddělení finančních služeb budou muset vytvořit nové pokyny, které mohou vhodně regulovat tuto inovaci.

Tento orgán bude pořádat veřejná setkání na toto téma dne 28. Ledna a 29.. Podle Coindesk budou setkání také hostit diskuse vztahující se k mnohem očekávaný ‚BitLicenses‘, které jsou nastaveny jako součást právního rámce určeného pro oblasti kryptoměna.

Do té doby budou Link se udržet stroj v jeho bytě, zatímco on také diskutuje nájemné dohodu s majiteli kavárny.

Brazilský ATM debutuje v Sao Paulu

Ale nechme New Yorku stranou pro tuto chvíli, protože tam to podobné novinky v zemi jihoamerické. Brazílie je nastaven na příjem první Bitcoin Bankomat na konci příštího týdne, místní burza Mercado Bitcoinrecently oznámil.

Stroj aladlammú budou prezentovány v průběhu technologického akce São Paulo systémem, který by měl přilákat více než 100.000 návštěvníků, slavný Campus Party. Podle Rodrigo Batista, CEO Mercado Bitcoin to bude ATM být instalovány na jednom z akce je 300 stánků.

„ATM je způsob, jak přivést lidi k Bitcoin. Většina lidí na události, i když je to technologie publikum, bude mít nikdy neslyšel [Bitcoin]“, řekl Coindesk. Přístroj bude k dispozici veřejnosti během setkání, ke kterému dochází od 27. Ledna do 2. Února.

Pokud si nejste obeznámeni s aladlammú v bankomatu, tento stroj sestavený v Portugalsku převádí pouze fiat měnu Bitcoin, ale ne naopak. V Brazílii, bude přístroj účtovat poplatek ve výši 2,5 procenta pro každou transakci, ve stejné výši účtované zákazníkům Mercado Bitcoin.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin výměna Igot.com spustí služby zpracování plateb ve 40 zemích

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

10 rozbitých mýtů

Post ICO

Bank of England chválí společnost Bitcoin a odhaluje vyšetřování na vydání digitální měny

Post ICO

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018

Post ICO

Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Alternativa Bitcoin Bytecoin oslavuje první blok, oznamuje nové funkce