Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Queensland na bázi Bitcoiners již mohou nakupovat a prodávat kryptoměna bez zanechání australském státě díky novému Bitcoin ATMthat byl nedávno instalován ve městě South Brisbane.

load...

Stroj, který lze nalézt v The Roastery Cafe (25, Glenelg ulice), je Genesis1, vyrobené GenesisCoin. „Je tu spousta lidí, kteří čekali na to. Je tu Bitcoiniacs, kteří mají schůzky všude každý týden, a tyto skupiny jsou rychle roste,“ Roastery Cafe spolumajitel Bruce Carrall řekl Brisbane Times.

„Viděl jsem fotky online kluci čekají, až ke dveřím, aby stroj používat, takže jsme se podívali do něj. Obrat těchto strojů byla neuvěřitelná a oni se rychle šíří. Jsou ve Spojených státech, Velké Británii, Singapuru, Hong Kong a Kanady,“dodal.

load...

Genesis1 se mírně liší od obvyklých Bitcoin bankomatů. Kromě výdeje a přijímání BTC, stroj také přijímá a prodává litecoin a dogecoin.

Kromě vítání stroj a jeho uživatelů, je Roastery Cafe bude také přijímat cryptocurrencyfor své výrobky.

Vybraný obrázek z Imgur.comBitcoin bankomaty: jak jsou viděny orgány?Hovořili jsme o strojích Bitcoin ATM na chvíli teď (na Robocoin, San Diego machineand na Bitcoin Machine), ale poslední vývoj v kryptoměna světě - například podezření, které vedly federální orgány, aby vypnout Liberty Reserve -, z nás vrátit se k této otázce.

load...

Jak jsou tato zařízení viděné ze strany úřadů? Zejména v USA vláda, kde Bitcoin bylo více kontrolován. No, zprávy nejsou dobré pro tvůrce těchto strojů. Podle dokumentu zveřejněného v březnu finančním zločinům vynucení propojit (FinCEN), ve kterém je instituce vysvětlil, co to myslí o světě Bitcoin, kryptoměna bankomaty nejsou potěšující orgány.

Pokyny FinCEN dělal některá pravidla velmi jasně, zejména toto stanovisko: každý provozování Bitcoin Bankomat je vnímán jako peněžní vysílači a musí poslouchat dlouhý seznam požadavků.

To znamená, že v souladu s mnoha požadavky na stát, jakož i federální proti praní špinavých peněz a proti terorismu zákony. Je to bude příliš složitá na malé a střední podniky? Se vzdát tou nejlepší volbou?

Shrneme-li, to je hlavní výsledek FinCEN dokumentu: otázky a další otázky. I když některá pravidla jsou jasná, velká část hlavních směrů je stále pochybná. Hádejte budeme muset počkat, co se může stát, když někdo začne používat stroj Bitcoin Bankomat...

Přes wired.com 


Bitcoin ATM zaregistruje 140 transakcí na Campus Party před instalací do Sao PauloCampus Party byla ještě více zvláštní v roce 2014. Tech událost, která bere v brazilském městě Sao Paulo bouří ročně stočila o pár centimetrů Bitcoin ATM tentokrát. Přístroj byl skutečný úspěch mezi místními i zahraničními technicky zdatné účastníky, a to nejen pro Bitcoiners, ale i pro lidi, kteří chtějí vědět více o digitální měny.

Stroj aladlammú provedeno asi 140 transakcí během čtyřdenní akce, vyměňovat si více než R4,000, ekvivalent k $ 1,700. Podle největšího brazilského Bitcoin výměnu Mercado Bitcoin je společnost, že dovážené stroje, průměrná hodnota výměna byla 28 $ za uživatele.

Jednalo se o první zkušenost s Bitcoin bankomatu v Latinské Americe a uživatelé byli docela spokojeni s přístrojem, a to navzdory skutečnosti, že to umožňuje pouze jednosměrný transakce (nákup BTC s fiat měně). Nicméně, Rodrigo Batista, CEO Mercado Bitcoin je, řekl Folha de S. Paulothat hnutí u stánku ATM byla opravdu vysoká a veřejnost byl docela zvědavý kryptoměna.

„Řekl bych, že polovina diváci dostali ven vědět, co je Bitcoin, ale je stále velmi složitý pojem, bylo to, jako že se mnou, když jsem se dozvěděl o tom poprvé,“ řekl Batista.

Podle šéfa burzy, „že většina lidí, kteří přestali v kiosku nevěděl, co to je. Vidím to jako pozitivní, protože to znamená, že je zde velký prostor pro technologie k rozvoji“. Nicméně, Batista tvrdí, že jeho vize Bitcoin nebudou moci nahradit bankovní systém, jako by odhalil během konference v Campus Party.

Mercado Bitcoin je nyní vybírá ideální místo pro instalaci Bitcoin Bankomat v Sao Paulu. Tento proces by měl být dokončen v dubnu, kdy je stroj nastaven na spuštění provozu pro širokou veřejnost.


Bitcoin bankomaty vyráběné společností Robocoin a PayMaq zasáhly Jižní Koreu a ŠpanělskoJižní Korea bude další asijské země hostit Bitcoin ATMproduced americkou firmou Robocoin. Zpráva byla nedávno oznámil BitcoinAsia, nové kryptoměna venture společnost se sídlem v zemi, která bude odpovědná za zařízení.

Stroj, který umožňuje uživatelům převést nekryté měny do BTC a naopak, přiletí do země tento pátek (21). Dva další by měly být dodány do Robocoin BitcoinAsia během příštího měsíce.

Nicméně, první bankomat, který se bude nacházet v Soulu, projde procesem certifikace místní samosprávy, než se vyhoupne-off všechny operace.

„Jsme rádi, že představit Bitcoin ATM k nejvíce tech-důvtipný trh na světě. Bitcoin je přitáhnout pozornost veřejnosti v Koreji, a chceme, aby se povědomí o Bitcoin v Koreji na další úroveň tím, že přidá jednoduchý způsob, jak koupit a prodat Bitcoin,“řekl Jewoo Yeom, viceprezident BitcoinAsia, dceřiná společnost herní vývojář Liveplex.

Robocoin, Nevada na bázi výrobcem, který je v současné době plánuje instalovat dva Bitcoin bankomatů ve Spojených státech amerických, je také dodávat 39 dalších kusů po celém světě v březnu. Některé z nich půjde do dalších asijských destinací, ale také do Evropy.

Přesto, Jižní Korea by mohla být ještě první asijský trh nabídnout Bitcoin ATMif každá část regulačního procesu jde hladce.

Barcelona dostane speciální BTC stroj

Dál na západ, Španělsko je také stále svůj první Bitcoin Bankomat, ale tahle není produkován Robocoin nebo aladlammú, dvou hlavních výrobců. Společnost PayMaq má announcedthe příchod svého Cajero Bitcoin, stroj, který umožní uživatelům koupit BTC s fiat měn, stejně jako prodávat digitální mince a získat hotovost.

Přístroj, vyvinutý španělské platební systémy firmy, je schopen číst občanský průkaz za účelem povolení a zpracování transakcí.

PayMaq je Bitcoin ATM bude umístěna v Barceloně, v nákupním centru Diagonal Mar.

Spuštění stroje se děje v sobotu (22).

load...

Související zprávy


Post ICO

Další web Bitcoin uhryzne prach

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentář k oddělení finančních služeb v New Yorku BitLicense Delay

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

Bitcoin může být příčinou smrti online pirátství, předpovídá zakladatel Isohunt

Post ICO

Bitcoin si podmaní dva nové významné příznivce: Euro Pacific, Peter Schiff a Julian Assange

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Post ICO

Adopce Bitcoin: Top 5 rozvojových zemí

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

20 Insane Bitcoin důlní soupravy