Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Zatím Bitcoin ukázalo velmi efektivní v obchodním smyslu následujícími způsoby: Tam je anonymita hotovosti, která umožňuje jednotlivcům, kteří nevědí, navzájem bezpečně obchodovat bez nutnosti poskytovatele finančních služeb např. MasterCard, Visa atd. Za druhé, tam je prvek důvěryhodnosti, aniž by bylo finanční instituce, jako jsou banky, ručit za vás. Za třetí, Bitcoin rovněž ukázaly rostoucí schopnost zvládnout stále větší množství transakcí, účinným a vhodným způsobem. Systém je také roste stálým tempem a je schopen pojmout, že růst. V neposlední řadě je to samozřejmě ideální pro lidi, kteří chtějí mít dlouhé prsty vlády z jejich kapes, protože v tomto stádiu je velmi obtížné regulovat a daňových fondů vytvořených pomocí Bitcoin, zatímco jiné finanční subjekty mají právnické identity, stejně jako fyzické místo. To znamená, že strýček Sam má svůj prst na jejich koláče celou cestu k vládní bankovní účet.

load...

Nicméně Bitcoin má jeden zásadní nedostatek: Není to spolehlivý uchovatel hodnoty. Je zřejmé, protože vláda nemůže zdanit nebo regulovat tento digitální měnu, žádná vláda přijímá ji jako zákonné platidlo. Také vzhledem k tomu, že zatím není právně definovat buď jako hmotný či nehmotný majetek, majitelé nemá právní ochranu v případě, že se dostanou „oloupil“ nebo vzít na projížďku v této oblasti. To dělá, nicméně, mají nedostatek faktoru za ním - něco jako umění. V současné době existuje pouze 13 milionů bitcoins na světě a tato částka nebude růst nad 21 milionů vynikající. Takže, pokud lidé chtějí koupit Bitcoin „umění“ to má určitou zásobu hodnoty.

load...

Million Dollar otázkou v této fázi je, zda trh pro tento zvláštní druh umění může být stabilní a dlouhodobý uchovatel hodnoty. Je známou skutečností, že trh Bitcoin může být velmi volatilní, v rozmezí od $ 5 až $ 1200 pouze na dobu tří let. K dispozici je také aspektem likvidity. Bitcoin je v současné době pouze obchoduje za zhruba čtvrtinu svého denního objemu; tedy pouze 2.000.000 $ jeho 3,2 milionu dolarů. Není ani iluze likvidity, protože neexistuje žádný způsob regulace předem plánované obchody mezi velkými držiteli. Vlastnictví je také vysoce koncentrovaný, protože více než 50% bitcoins drží pouze 20 jedinců. I přesto, že neexistuje žádný důkaz o tyto osoby jsou v součinnosti s sebou, mohlo by to ukazovat na to, co se nazývá „čerpadlo a skládka“ operace. V důsledku toho někteří odborníci jsou toho názoru, že Bitcoin je bublina, která může prasknout v našich tvářích kdykoliv.

load...

Bitcoin Technology

Na druhé straně této mince, nebo bychom měli říci bublina, jsou odborníci, kteří tvrdí, že vzhledem k tomu Bitcoin je založen na blockchain, což je klíčové inovace naší doby, tato bublina může jen mít šanci zůstat na hladině, Podívejme se na chvíli na poskytovatele finančních služeb, které se spoléhají na digitální uchovávání záznamů, které jsou centralizované a soukromé. To dělá váš typický majitel účtu snadným cílem pro hackery. Blockchain na druhé straně je veřejná kniha, což znamená, že chrání identitu držitelům účtů pomocí šifrování. Je také k dispozici pro kontrolu od každého jednotlivce, který se stane mít k dispozici počítač. Je rovněž chráněn velkým počtem nezávislých bookkeepers nebo „horníky“, kteří soutěží spolu navzájem pro efektivitu. Výsledkem této super-účetnictví je záznam o každém člověku, který kdy vlastnil Bitcoin od vytvoření Tento digitální měny. Dále, protože blockchain „žije“ v cloudu je chráněna před pokus vlády získat nad ním kontrolu.

Poplatek-moudrý, blockchain transakce jsou mnohem nižší, než společnosti vydávající kreditní karty a banky, pokud jde o mezinárodní převody. Blockchain má také potenciál pro záznam a převod vlastnictví jakéhokoli hmotného a nehmotného majetku. Z tohoto důvodu je schopna poskytnout prostředí pro bezpečné úvěrových transakcí mezi jednotlivci, kteří se nikdy nesetkali.

Bitcoin inspiroval podnikatelské podniky po celém světě, zejména v tradičním bankovním a sfér finančního trhu. Blockchain má potenciál být nejen účinný způsob platby, ale, jak bylo uvedeno výše; kombinuje výpočetní, návrh sítě, kryptografie a AI. Ačkoli budoucí Bitcoin není nastaven do kamene jako měna, kombinace těchto prvků se může stát některé z nejvíce rušivé technologie, které jsme kdy viděli.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin nadace Primer na právo jurisdikce Vydáno

Post ICO

Bývalá výměna Bitcoin Mt. Gox dostane americkou bankrot ochranu díky americkému soudu

Post ICO

260 Letecké společnosti nyní přijímají Bitcoin díky novému partnerství Bitnet

Post ICO

Atlas spustí kampaň za účelem vytvoření nové burzy Bitcoin

Post ICO

Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Belgický ministr financí nepředpokládá problémy mezi národní bankou a společností Bitcoin

Post ICO

Bitcoin a jiné digitální měny

Post ICO

Bitcoin výměna BTC-e ovlivněna útokem DDoS

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

Aktivisté chtějí vytvořit nový model Bitcoin, který může zajistit anonymitu a vyhnout se regulaci